Çalışanlar için Turistik Burkina Faso Vizesi

Çalışanlar için Turistik Burkina Faso Vizesi

Üyelere Özel İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Gerekli Evraklar

Pasaport

Seyahat bitiş tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olmalıdır 

Uçak Bileti Rezervasyonu

Mavi Rota tarafından sağlanacaktır

Otel Rezervasyonu

Eğer konaklamanızla ilgili bir davetiyeniz yoksa otel rezervasyonu gereklidir. Otel rezervasyonu konfirmesi Mavi Rota tarafından sağlanacaktır.

Davetiye

Davetiye var ise ASLI (bağlı bulunduğu belediyeden çıkarılmış orjinal davetiye.Davet eden kişinin adres,irtibat bilgilerini içeren davetiye ile birlikte davet eden kişiye ait;oturma izni veya Almanya kimlik fotokopisi,pasaport fotokopisi,eğer masrafları karşılıyorsa ,son üç aylık maaş bordrosu da olmalıdır.)

Eğer konaklamanızla ilgili bir davetiyeniz yoksa otel rezervasyonu gereklidir. Mavi Rota tarafından sağlanacaktır.

Kimlik Fotokopisi

A4 kağıda alınız.

Biyometrik Fotoğraf

2 adet olmalıdır. Schengen başvurularında beyaz fon üzerine 3.5 cm x 4.5 cm., İngiltere ve Ameraka başvuralarında ise 5 cmm c 5 cmm ölçüsünde olmalıdır.

İngilizce Vize Talep Dilekçesi

Burkina Faso Afrika kıtasının batısında bulunur. Yaklaşık 20 milyon insanın yaşadığı Burkina Faso’nun başkenti Ouagadougou’dur. Uzun yıllar Fransız sömürgesi altında kalmış olan ülke önce 1960 yılında bağımsızlığına kavuşarak Yukarı Volta adını almış, ardından çıkan yönetim boşlukları devrimle sonuçlanmış ve 1983 yılında Burkina Faso adını almıştır. Para birimi olarak Batı Afrika CFA frangı kullanılır. Ülke genelinde Moore, Fulfulde ve Dioula yerli dilleri sıklıkla kullanılan dillerdendir. Burkina Faso bütün yılı sıcak geçirir. Mayıs – Ekim arası yağışlı, Kasım – Mayıs arası ise kurak geçer.

Sizi Arayalım
Kategoriler