Ev Hanımları ve Çalışmayanlar için Burundi Vizesi

Ev Hanımları ve Çalışmayanlar için Burundi Vizesi

Üyelere Özel İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Gerekli Evraklar

Pasaport

Seyahat bitiş tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olmalıdır 

Uçak Bileti Rezervasyonu

Mavi Rota tarafından sağlanacaktır

Otel Rezervasyonu

Eğer konaklamanızla ilgili bir davetiyeniz yoksa otel rezervasyonu gereklidir. Otel rezervasyonu konfirmesi Mavi Rota tarafından sağlanacaktır.

Davetiye

Davetiye var ise ASLI (bağlı bulunduğu belediyeden çıkarılmış orjinal davetiye.Davet eden kişinin adres,irtibat bilgilerini içeren davetiye ile birlikte davet eden kişiye ait;oturma izni veya Almanya kimlik fotokopisi,pasaport fotokopisi,eğer masrafları karşılıyorsa ,son üç aylık maaş bordrosu da olmalıdır.)

Eğer konaklamanızla ilgili bir davetiyeniz yoksa otel rezervasyonu gereklidir. Mavi Rota tarafından sağlanacaktır.

Biyometrik Fotoğraf

2 adet olmalıdır. Schengen başvurularında beyaz fon üzerine 3.5 cm x 4.5 cm., İngiltere ve Ameraka başvuralarında ise 5 cmm c 5 cmm ölçüsünde olmalıdır.

Aşı Kimlik Kartı
Vize Başvuru Formu

Burundi Orta Afrika’nın Büyük Göller bölgesinde yer almaktadır. Ekvator’a yakın olmasından dolayı tropikal iklim hakimdir. Yaklaşık 10 milyon insanın yaşadığı Burundi’de temel geçim kaynağı ve tarımdır ve kahve üretimi yapılan ürünlerin başında gelir. Başkent Bujumbura’dır ve para birimi olarak Burundi frangı kullanılır. Resmi dil Kirundi’dir ve Hutular ve Tutsiler tarafından konuşulur. Fransızca konuşulan diğer dildir.

Sizi Arayalım
Kategoriler