ECNP 2022 Viyana

35. Avrupa Nöropsikofarmakoloji Koleji Kongresi

Erken Rezervasyon Fırsatı

Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}] `dan Başlayan Fiyatlarla

 • Tur Detayları
 • Tur Programı
 • Oda Seçimi
 • Uçuş Bilgisi
 • Otel Bilgisi

ECNP 2022 Viyana – 35. Avrupa Nöropsikofarmakoloji Koleji Kongresi

ECNP 2022 Viyana kongresi Avrupa Nöroloji Kongresi’ne ev sahipliği yapıyor. Genel oturumlar, uygulamalı kurslar, konuk dersleri, eğitim programları ve canlı ameliyat seansları dahil olmak üzere en son bilimsel çalışmalara katılmak ve keşfetmek ister misiniz? Avrupa Nöroloji Akademisi 8. Kongresi hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için hemen turumuza rezervasyon yaptırın.

Avusturya Nöroloji Kongresi 15 - 18 Ekim 2022 tarihleri arasında Avusturya’nın Viyana şehrinde Austria Center Vienna kongre merkezinde düzenlenecek ve dünyanın dört bir yanından gelen nöroloji sağlık profesyonellerini bir araya getirecektir.

Viyana Nöroloji Derneği Kongresi ECNP 2022 dünyanın çeşitli toplulukları arasında tartışmayı ve öğrenmeyi teşvik etmektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen meslektaşlarınız ile bağlantı kurarken aynı zamanda da Mavi Rota Tour’un günlük Viyana Turu ile şehri keşfetmek gezmek ister misiniz? Alanında profesyonel ve lisanslı rehberlerimiz tüm kültürü en ince ayrıntısına kadar sizlere sunmaktadır. Bu eşsiz deneyimi kaçırmamak için hemen rezervasyon yaptırarak yerinizi ayırtın.

Not: ECNP 2022 Viyana için kontenjanlarımız sınırlıdır.

ECNP 2022 Viyana Tur Detayları

Avusturya Vizesi

Tura katılmak için Avusturya vizesi sahibi olmanız gereklidir. Vizesi olmayan kişi ve gruplar için Avusturya vize işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Amaca göre vizenizi https://mavirotatour.com/avusturya-vize sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Viyana Otelleri

Austria Center Vienna kongre alanına en yakın veya şehir merkezine yakın otel seçimi yapılmıştır.

Viyana Uçak Bileti

THY ile İstanbul – Viyana uçak bileti tura dahil edilmiştir. Uçak bileti için ekstra ücret talep edilmemektedir.

Viyana Havalimanı Transferi

Alanda bekleyen özel aracımız ile otelinize transfer işlemini gerçekleştiriyoruz.

Viyana Şehir Turu

Günübirlik olarak Viyana şehir turu profesyonel rehberimiz tarafından yapılacaktır.

İkramlar

Tur süresince sabah kahvaltıları, bulunan ülkeye ait kültürler tarafından Mavi Rota Tour tarafından sağlanacaktır.

ECNP 2022 Viyana Kongre Kayıt

ECNP 2022 Viyana kongre kaydınız yok ise Mavi Rota Tour tarafından sağlayabilirsiniz.

Grup İndirimi

10 kişi ve üzerinde grubunuz var ise size özel hazırladığımız teklifleri bizimle iletişime geçerek avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hemen bizimle iletişime geçerek ECNP 2022 Viyana Kongresi için 444 8 305’i arayarak erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın!

Avusturya Vizesi Al
1. Gün İstanbulVienna

15 EKİM 2022 
06.30 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-1883 seferi ile 08.20 Viyana hareket. Yerel saat 09.40 Viyana varış. Ardından ECNP 2022 kongresine katılım. Akşam 3 gece konaklama yapacağınız 4* IntercityHotel Wien vb. otele giriş ve konaklama.

2 Gün

16 EKİM 2022 
ECNP 2022 kongresine katılım.

3 Gün

17 EKİM 2022 
ECNP 2022 kongresine katılım.

4 Gün Viennaİstanbul

18 EKİM 2022 
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. Kongreye katılım / serbest zaman. 18.00 Paris havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-1888 seferi ile 19.50 İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat 23.15 İstanbul’a varış ve tur sonu.

 • Single Oda (1 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.single}]
 • Double Oda (2 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}]
 • Çocuk
  Fiyat Sorunuz
  Fiyat Sorunuz
 • [{item.boarding_code}] [{item.boarding_name}] [{item.landing_code}] [{item.landing_name}]
  [{ item.take_off }]
[{Package.detail.price.hotel.name}]

[{Package.detail.price.hotel.desc}]

 • Şartlar
 • Dahiller/Hariçler
 • Kongre Bilgisi
İPTAL

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

ÇOCUK İNDİRİMİ

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

SORUMLULUK SINIRLARI

Mavirotatur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar doğrultusunda gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlar veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflara bilmektedir.

DAHİL OLANLAR
 • Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferler
 • Havalimanı vergileri
 • Kongre katılım ücreti
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Şahsi harcamalar
 • Vize ücreti
ECNP 2022 Viyana - The 35th European College of Neuropsychopharmacology Congress

ECNP 2022 Viyana

Avrupa Koleji 35. Nöropsikofarmakoloji Kongresi ECNP 2022, 15 - 18 Ekim 2022 tarihleri arasında Avusturya’nın Viyana şehrinde Austria Center Vienna'da gerçekleşecektir. Yıllık ECNP Kongresi, dünyanın her yerinden yılda 4000 ila 6 bin nörobilimci, psikiyatrist, nörolog ve psikologun ilgisini çeken, hastalığa yönelik beyin araştırmaları için Avrupa'nın önde gelen bilimsel buluşmasıdır.

ECNP, bilime ve beyindeki bozuklukların tedavisine adanmış bağımsız bir bilimsel dernektir. Avrupa'da uygulamalı ve translasyonel nörobilim araştırma ve eğitiminin kurumsal olmayan en büyük destekçisidir. ECNP, beyin fonksiyonu ve insan davranışının anlaşılmasındaki ilerlemelerin daha iyi tedavilere ve gelişmiş halk sağlığına dönüştürülmesini sağlamaya kararlıdır. ECNP'nin hedefleri :

 • Nöropsikofarmakolojinin yakınsak disiplinlerinde yenilikçi araştırmaları desteklemek ve fikirlerin, keşiflerin ve en iyi uygulamaların iletişimini kolaylaştırmak.
 • Ülkelerin Avrupa'daki bilimsel faaliyetlerini teşvik etmek ve ortak Avrupa standartlarının geliştirilmesini koordine etmek.
 • Genç bilim insanlarının alana girişini teşvik etmek ve sürekli mesleki gelişimlerini desteklemek.
 • Beyin fonksiyonu ve beyin bozukluklarının tedavisi ile ilgili konularda halka rehberlik ve bilgi sağlayın.
 • Düzenleyiciler, devlet organları, uluslararası ajanslar ve endüstri ile diyaloğu kolaylaştırmak.

ECNP (European College of Neuropsychopharmacology) hedeflerine ulaşmak için, Avrupa çapında geniş bir yelpazede faaliyetler, programlar ve etkinlikler düzenlemektedir. Bunlar şunları içermektedir :

Toplantılar;

Her yıl 4.000-6.000 nörobilim araştırmacı ve klinik uygulayıcısı tarafından düzenlenen yıllık ECNP 2019 Kongresi.

Nöropsikofarmakoloji alanındaki araştırma sonuçlarının ve fikirlerin iletişim ve çapraz döllenmesi için.

Atölyeler,  doktora ve bölge sakinleri için.

Okullar, 5 yıl içinde küçük bilim adamları için niteliklerini aldılar.

Genç bilim adamları arasında odaklanmış etkileşim için seminerler.

Üst düzey araştırmacılar arasında derinlemesine tartışmalar için Hedefli Network Toplantıları.

Yayınlar;

ECNP dergisi, Avrupa Nöropsikofarmakoloji

Derinlemesine görüşmeler ve makaleler

Aylık e-haberler

Başkanın mesajı

Ödüller ve teşvikler;

Nöropsikofarmakoloji Ödülü

Poster ve Seyahat Ödülleri

Genç bilimciler için ücretsiz veya indirimli kongre kayıt ücretleri

Bilimsel topluluğun ele alınmasının yanı sıra, ECNP, beyin araştırmaları ve beyin bozuklukları ile ilgili konularda halkı bilgilendirmekte ve bilgi sağlamaktadır. Avrupa Birliği Komisyonları, Avrupa Parlamentosu ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve diğer karar organları ile dolaylı diyalogları ve diğer bilimsel organlarla doğrudan diyalogu kolaylaştırmak için ECNP; Avrupa'da Biyomedikal Araştırma İttifakı, Avrupa Beyin Konseyi (EBC) (kurucu üye), Avrupa Nörobilim Federasyonu (FENS) (kurucu üye), Uluslararası Temel ve Klinik Farmakoloji Birliği'nin (IUPHAR) üyesidir.

 • Sektör
 • Kongre Tipi
  Neurology
 • Ülke
  Avusturya
 • Şehir
  Vienna
Tur Detayları

ECNP 2022 Viyana – 35. Avrupa Nöropsikofarmakoloji Koleji Kongresi

ECNP 2022 Viyana kongresi Avrupa Nöroloji Kongresi’ne ev sahipliği yapıyor. Genel oturumlar, uygulamalı kurslar, konuk dersleri, eğitim programları ve canlı ameliyat seansları dahil olmak üzere en son bilimsel çalışmalara katılmak ve keşfetmek ister misiniz? Avrupa Nöroloji Akademisi 8. Kongresi hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için hemen turumuza rezervasyon yaptırın.

Avusturya Nöroloji Kongresi 15 - 18 Ekim 2022 tarihleri arasında Avusturya’nın Viyana şehrinde Austria Center Vienna kongre merkezinde düzenlenecek ve dünyanın dört bir yanından gelen nöroloji sağlık profesyonellerini bir araya getirecektir.

Viyana Nöroloji Derneği Kongresi ECNP 2022 dünyanın çeşitli toplulukları arasında tartışmayı ve öğrenmeyi teşvik etmektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen meslektaşlarınız ile bağlantı kurarken aynı zamanda da Mavi Rota Tour’un günlük Viyana Turu ile şehri keşfetmek gezmek ister misiniz? Alanında profesyonel ve lisanslı rehberlerimiz tüm kültürü en ince ayrıntısına kadar sizlere sunmaktadır. Bu eşsiz deneyimi kaçırmamak için hemen rezervasyon yaptırarak yerinizi ayırtın.

Not: ECNP 2022 Viyana için kontenjanlarımız sınırlıdır.

ECNP 2022 Viyana Tur Detayları

Avusturya Vizesi

Tura katılmak için Avusturya vizesi sahibi olmanız gereklidir. Vizesi olmayan kişi ve gruplar için Avusturya vize işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Amaca göre vizenizi https://mavirotatour.com/avusturya-vize sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Viyana Otelleri

Austria Center Vienna kongre alanına en yakın veya şehir merkezine yakın otel seçimi yapılmıştır.

Viyana Uçak Bileti

THY ile İstanbul – Viyana uçak bileti tura dahil edilmiştir. Uçak bileti için ekstra ücret talep edilmemektedir.

Viyana Havalimanı Transferi

Alanda bekleyen özel aracımız ile otelinize transfer işlemini gerçekleştiriyoruz.

Viyana Şehir Turu

Günübirlik olarak Viyana şehir turu profesyonel rehberimiz tarafından yapılacaktır.

İkramlar

Tur süresince sabah kahvaltıları, bulunan ülkeye ait kültürler tarafından Mavi Rota Tour tarafından sağlanacaktır.

ECNP 2022 Viyana Kongre Kayıt

ECNP 2022 Viyana kongre kaydınız yok ise Mavi Rota Tour tarafından sağlayabilirsiniz.

Grup İndirimi

10 kişi ve üzerinde grubunuz var ise size özel hazırladığımız teklifleri bizimle iletişime geçerek avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hemen bizimle iletişime geçerek ECNP 2022 Viyana Kongresi için 444 8 305’i arayarak erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın!

Avusturya Vizesi Al
Şartlar
İPTAL

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

ÇOCUK İNDİRİMİ

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

SORUMLULUK SINIRLARI

Mavirotatur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar doğrultusunda gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlar veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflara bilmektedir.

Dahiller/Hariçler
DAHİL OLANLAR
 • Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferler
 • Havalimanı vergileri
 • Kongre katılım ücreti
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Şahsi harcamalar
 • Vize ücreti
Kongre Bilgisi
ECNP 2022 Viyana - The 35th European College of Neuropsychopharmacology Congress

ECNP 2022 Viyana

Avrupa Koleji 35. Nöropsikofarmakoloji Kongresi ECNP 2022, 15 - 18 Ekim 2022 tarihleri arasında Avusturya’nın Viyana şehrinde Austria Center Vienna'da gerçekleşecektir. Yıllık ECNP Kongresi, dünyanın her yerinden yılda 4000 ila 6 bin nörobilimci, psikiyatrist, nörolog ve psikologun ilgisini çeken, hastalığa yönelik beyin araştırmaları için Avrupa'nın önde gelen bilimsel buluşmasıdır.

ECNP, bilime ve beyindeki bozuklukların tedavisine adanmış bağımsız bir bilimsel dernektir. Avrupa'da uygulamalı ve translasyonel nörobilim araştırma ve eğitiminin kurumsal olmayan en büyük destekçisidir. ECNP, beyin fonksiyonu ve insan davranışının anlaşılmasındaki ilerlemelerin daha iyi tedavilere ve gelişmiş halk sağlığına dönüştürülmesini sağlamaya kararlıdır. ECNP'nin hedefleri :

 • Nöropsikofarmakolojinin yakınsak disiplinlerinde yenilikçi araştırmaları desteklemek ve fikirlerin, keşiflerin ve en iyi uygulamaların iletişimini kolaylaştırmak.
 • Ülkelerin Avrupa'daki bilimsel faaliyetlerini teşvik etmek ve ortak Avrupa standartlarının geliştirilmesini koordine etmek.
 • Genç bilim insanlarının alana girişini teşvik etmek ve sürekli mesleki gelişimlerini desteklemek.
 • Beyin fonksiyonu ve beyin bozukluklarının tedavisi ile ilgili konularda halka rehberlik ve bilgi sağlayın.
 • Düzenleyiciler, devlet organları, uluslararası ajanslar ve endüstri ile diyaloğu kolaylaştırmak.

ECNP (European College of Neuropsychopharmacology) hedeflerine ulaşmak için, Avrupa çapında geniş bir yelpazede faaliyetler, programlar ve etkinlikler düzenlemektedir. Bunlar şunları içermektedir :

Toplantılar;

Her yıl 4.000-6.000 nörobilim araştırmacı ve klinik uygulayıcısı tarafından düzenlenen yıllık ECNP 2019 Kongresi.

Nöropsikofarmakoloji alanındaki araştırma sonuçlarının ve fikirlerin iletişim ve çapraz döllenmesi için.

Atölyeler,  doktora ve bölge sakinleri için.

Okullar, 5 yıl içinde küçük bilim adamları için niteliklerini aldılar.

Genç bilim adamları arasında odaklanmış etkileşim için seminerler.

Üst düzey araştırmacılar arasında derinlemesine tartışmalar için Hedefli Network Toplantıları.

Yayınlar;

ECNP dergisi, Avrupa Nöropsikofarmakoloji

Derinlemesine görüşmeler ve makaleler

Aylık e-haberler

Başkanın mesajı

Ödüller ve teşvikler;

Nöropsikofarmakoloji Ödülü

Poster ve Seyahat Ödülleri

Genç bilimciler için ücretsiz veya indirimli kongre kayıt ücretleri

Bilimsel topluluğun ele alınmasının yanı sıra, ECNP, beyin araştırmaları ve beyin bozuklukları ile ilgili konularda halkı bilgilendirmekte ve bilgi sağlamaktadır. Avrupa Birliği Komisyonları, Avrupa Parlamentosu ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve diğer karar organları ile dolaylı diyalogları ve diğer bilimsel organlarla doğrudan diyalogu kolaylaştırmak için ECNP; Avrupa'da Biyomedikal Araştırma İttifakı, Avrupa Beyin Konseyi (EBC) (kurucu üye), Avrupa Nörobilim Federasyonu (FENS) (kurucu üye), Uluslararası Temel ve Klinik Farmakoloji Birliği'nin (IUPHAR) üyesidir.

 • Sektör
 • Kongre Tipi
  Neurology
 • Ülke
  Avusturya
 • Şehir
  Vienna
PAKET SEÇİMİ
Uçuş Bilgisi
 • [{item.boarding_code}] [{item.boarding_name}] [{item.landing_code}] [{item.landing_name}]
  [{ item.take_off }]
Tur Programı
1. Gün İstanbulVienna

15 EKİM 2022 
06.30 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-1883 seferi ile 08.20 Viyana hareket. Yerel saat 09.40 Viyana varış. Ardından ECNP 2022 kongresine katılım. Akşam 3 gece konaklama yapacağınız 4* IntercityHotel Wien vb. otele giriş ve konaklama.

2 Gün

16 EKİM 2022 
ECNP 2022 kongresine katılım.

3 Gün

17 EKİM 2022 
ECNP 2022 kongresine katılım.

4 Gün Viennaİstanbul

18 EKİM 2022 
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. Kongreye katılım / serbest zaman. 18.00 Paris havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-1888 seferi ile 19.50 İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat 23.15 İstanbul’a varış ve tur sonu.

Oda Seçimi
 • Double Oda (2 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}]
 • Single Oda (1 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.single}]
 • Çocuk
  Fiyat Sorunuz
  Fiyat Sorunuz
Otel Bilgisi
[{Package.detail.price.hotel.name}]

[{Package.detail.price.hotel.desc}]

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Kategoriler