• Tur Detayları
 • Şartlar
 • Dahiller/Hariçler
 • Kongre Bilgisi

Avrupa Tıbbi Onkoloji Derneği Kongresi ESMO 2020, 18 – 22 Eylül 2020  tarihleri arasında İspanya’nın Madrid şehrinde düzenlenecektir. Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

İspanya Vizesi Al
İPTAL

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

ÇOCUK İNDİRİMİ

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

SORUMLULUK SINIRLARI

Mavirotatur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar doğrultusunda gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlar veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflara bilmektedir.

DAHİL OLANLAR
 • Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferler
 • Havalimanı vergileri
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Şahsi harcamalar
 • Vize ücreti
 • Kongre katılım ücreti
ESMO 2020 Madrid - The European Society for Medical Oncology Congress

Avrupa Tıbbi Onkoloji Derneği Kongresi ESMO 2020, 18 - 22 Eylül 2020 tarihleri arasında İspanya’nın başkenti IFEMA’da ( Institución Ferial de Madrid ) gerçekleşecektir. ESMO onkoloji paydaşı olan tüm   araştırmacıları, klinisyenlerı, endüstri  partnerlerini, hasta  savunucularını  ve  basın mensuplarını  kongreye  davet  etmektedir.  ESMO, hasta  bakımında  sürekli geliştirmelere katkıda  bulunan  bir organizasyon, bilimsel  araştırmalar  için muazzam uluslararası görünürlük  platformu  ve  yüksek kaliteli  onkoloji  eğitiminin öncü  gücü  olmaya devam etmektedir.

ESMO 2020 ön hazırlık  programı: ESMO 2020 Kongresi, onkologların günlük klinik uygulamalarını doğrudan etkileyebilecek bilimsel ve eğitsel bir program sağlamaktadır.

CME: Kongre programı, tıp uzmanları için aşağıdaki CME etkinliğini sağlamak için Avrupa Akreditasyon Konseyi Sürekli Tıp Eğitimi (EACCME®) akreditasyonuna sunulacaktır. Doktorlar, Avrupa Tıbbi Uzmanlar Birliği ve Amerikan Tabipleri Birliği arasında imzalanan bir anlaşma ile  EACCME®  kredilerini eşdeğer sayıda  AMA PRA Kategori 1 Kredisi ™ 'ye dönüştürebilirler.

ESMO-MORA: Kongre  programı ayrıca  ESMO-MORA  kategori 1 puanlı  akreditasyon  için  sunulacaktır. Yeniden  sertifikalandırma, tıbbi  onkolojistlerin ESMO tarafından profesyonelce onaylanmış kalmaları için gereklidir. Ayrıca, sertifikalı bir tıbbi uzman onkolojistinin bilgilerini güncellemeye devam ettiğini ve halen tıbbi onkoloji uygulaması için gerekli olan becerileri ve  standartları  bulunduracağını garanti etmektedir.

Kongreye  bildiri  göndermek  için son  başvuru  tarihi  8  Mayıs 2020 günü  21: 00’da sona ermektedir.  Geçici  özetler,  klinik  pratik  ya  da  hastalık  süreçlerinin  anlaşılması  ile  ilişkili  olarak  yüksek  kaliteli, yeni  araştırma  bulguları  için  sunulabilir.   Son  bildiri  gönderim  tarihine  kadar  elde   edilecek veri türünü  belirten  bir  iskelet, normal  bildiri son  başvuru  tarihe  kadar  online  gönderilmelidir.

Kabul edilen bildirilerin sunumu ve yayınlanması :

ESMO 2020 Bilim Komitesi, kongrede   sunum  için  aşağıdaki olasılıkları  temel  alan  bildirilerden  birini seçecektir :

Başkanlık Sempozyumu - Son  yıllarda  önemli  klinik  uygulamaları  ve  değişen  çalışmaları  içeren  en iyi sunum özetlerinin yazarları tarafından yapılan sözlü sunumlar, ardından uzman tartışması ve perspektifler.

Sunulan Kâğıt - Üstün nitelikte orijinal verileri sunan yazarlar tarafından yapılan sözlü sunumlar, ardından uzman tartışması ve perspektifler.

Poster Tartışması - Bir hastalık türü içinde önemli bulguları vurgulayan davet edilen bir konuşmacı tarafından sunum ve analiz veya  ortak bir tema, artı olarak  etkileşimli kitle tartışması hakkında.

Poster Tartışma posterleri, ambargo politikasına tabi kongrenin süresi boyunca gösterilecektir, yani geçikmiş olan  bildiriler yalnızca  çizelgede ayrıntılı olarak verilen ambargo süresinden itibaren gösterilebilir.

Poster - İnceleme, tartışma ve sorular için görüntü  oturumları.

Kategoriye  göre  dönüşümlü  olarak  değiştirilen  posterler, kongrenin   bir  günü  boyunca  sergilenecek ve sunum yapan yazarlar, çalışmalarını  temsil  etmek için bir saat  boyunca sorular ve cevaplar için hazır bulunacaklardır.

Geç  gelenler  de dahil olmak üzere kabul edilen tüm bildiriler, online ESMO dergisi Annals of Oncology'ye  ek  olarak  yalnızca ESMO 2020 Bildiri Kitabında yayınlanacaktır.

Avrupa Tıbbi Onkoloji Derneği Kongresi ESMO 2020’nin gerçekleşeceği IFEMA, Madrid Ticaret Fuarı Kuruluşudur. 30 yıllık ticaret fuarları deneyimi, İspanya'daki fuar alanlarından en öenmlisi  ve Avrupa'daki liderlerden biri haline getirmiştir. IFEMA’nın faaliyetleri, farklı endüstrileri temsil eden ticari etkinliklerin sahnelenmesi ve her türlü faaliyet için fuar alanı ve altyapı hizmetlerinin yönetimidir : üçüncü tarafların düzenlediği ticari fuarlardan, sergiler, kongreler ve her türlü toplantı veya etkinliklere kadar. Başlıca amaçları Madrid Bölgesi için gelişime katkı sağlamak ve zenginlik yaratmak; ayrıca sınırların içinde ve dışında Madrid imajını yansıtmaktır.

IFEMA, Madrid'in iş dünyasının merkezinde yer almakta ve uluslararası gelişim ve konferans sektöründe, bölgenin kalkınması için stratejik bir motor olarak yükselen, net bir ölçüt olarak hareket etmektedir. 1980 yılında Madrid Topluluğu, Madrid Şehir Konseyi, Ticaret ve Sanayi Odası ve Montemadrid Vakfı tarafından konsorsiyumun oluşturulmasından bu yana IFEMA, ekonomiyi ve iş dünyasını canlandırma, çevrelerinde zenginlik yaratma ve Madrid'in markasını - dolayısıyla İspanya'nın - uluslararası ölçekte tanıtılmasında hayati bir rol oynamıştır. IFEMA'nın faaliyetlerini Madrid şehri ve bölgesi için iş turizminin bir itici gücü olarak finansal etkileri, yılda 2 milyar avroyu bulmaktadır. Ayrıca bu rakam GSYİH'sının yaklaşık % 1'ine denk gelmekte ve 40.000 doğrudan ve dolaylı istihdama katkı sağlamaktadır.

Kendi kendini yönetme modeli ve finansal kapasitesi sayesinde, IFEMA yıllar boyunca Madrid'e 80 milyonu aşkın ziyaretçiyi ve yaklaşık 2000 etkinlikte yer almış yaklaşık 550.000 işletmeyi çekmiştir. Bu etkinlik, kurulduğu günden bu yana yaklaşık olarak  23,6 milyar avroluk bir finansal etki yaratmıştır.

 • Sektör
 • Kongre Tipi
  Radiation Oncology
 • Ülke
  İspanya
 • Şehir
  Madrid
PAKET SEÇİMİ
 • Uçuş Bilgisi
 • Tur Programı
 • [{item.boarding_code}] [{item.boarding_name}] [{item.landing_code}] [{item.landing_name}]
  [{ item.take_off }]
1. Gün İstanbulMadrid

18 EYLÜL 2020
05.00 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-1857 seferi ile 07.05 Madrid hareket. Yerel saat 10.35 Madrid varış. Ardından ESMO Madrid 2020 kongresine katılım. Akşam 3 gece konaklama yapacağınız 4* Nueva Madrid Hotel vb. otele giriş ve konaklama.

2 Gün

19 EYLÜL 2020
Kahvaltı sonrası ESMO Madrid 2020 kongresine katılım.

3 Gün

20 EYLÜL 2020
Kahvaltı sonrası ESMO Madrid 2020 kongresine katılım.

4 Gün Madridİstanbul

21 EYLÜL 2020
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından kongreye katılım / serbest zaman. 16.30 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-1860 seferi ile 18.20 İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat 23.30 İstanbul’a varış ve tur sonu.

 • Oda Seçimi
 • Otel Bilgisi
 • Double Oda (2 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}]
 • Single Oda (1 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.single}]
 • Çocuk
  Fiyat Sorunuz
  Fiyat Sorunuz
[{Package.detail.price.hotel.name}]

[{Package.detail.price.hotel.desc}]

Tur Detayları

Avrupa Tıbbi Onkoloji Derneği Kongresi ESMO 2020, 18 – 22 Eylül 2020  tarihleri arasında İspanya’nın Madrid şehrinde düzenlenecektir. Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

İspanya Vizesi Al
Şartlar
İPTAL

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

ÇOCUK İNDİRİMİ

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

SORUMLULUK SINIRLARI

Mavirotatur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar doğrultusunda gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlar veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflara bilmektedir.

Dahiller/Hariçler
DAHİL OLANLAR
 • Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferler
 • Havalimanı vergileri
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Şahsi harcamalar
 • Vize ücreti
 • Kongre katılım ücreti
Kongre Bilgisi
ESMO 2020 Madrid - The European Society for Medical Oncology Congress

Avrupa Tıbbi Onkoloji Derneği Kongresi ESMO 2020, 18 - 22 Eylül 2020 tarihleri arasında İspanya’nın başkenti IFEMA’da ( Institución Ferial de Madrid ) gerçekleşecektir. ESMO onkoloji paydaşı olan tüm   araştırmacıları, klinisyenlerı, endüstri  partnerlerini, hasta  savunucularını  ve  basın mensuplarını  kongreye  davet  etmektedir.  ESMO, hasta  bakımında  sürekli geliştirmelere katkıda  bulunan  bir organizasyon, bilimsel  araştırmalar  için muazzam uluslararası görünürlük  platformu  ve  yüksek kaliteli  onkoloji  eğitiminin öncü  gücü  olmaya devam etmektedir.

ESMO 2020 ön hazırlık  programı: ESMO 2020 Kongresi, onkologların günlük klinik uygulamalarını doğrudan etkileyebilecek bilimsel ve eğitsel bir program sağlamaktadır.

CME: Kongre programı, tıp uzmanları için aşağıdaki CME etkinliğini sağlamak için Avrupa Akreditasyon Konseyi Sürekli Tıp Eğitimi (EACCME®) akreditasyonuna sunulacaktır. Doktorlar, Avrupa Tıbbi Uzmanlar Birliği ve Amerikan Tabipleri Birliği arasında imzalanan bir anlaşma ile  EACCME®  kredilerini eşdeğer sayıda  AMA PRA Kategori 1 Kredisi ™ 'ye dönüştürebilirler.

ESMO-MORA: Kongre  programı ayrıca  ESMO-MORA  kategori 1 puanlı  akreditasyon  için  sunulacaktır. Yeniden  sertifikalandırma, tıbbi  onkolojistlerin ESMO tarafından profesyonelce onaylanmış kalmaları için gereklidir. Ayrıca, sertifikalı bir tıbbi uzman onkolojistinin bilgilerini güncellemeye devam ettiğini ve halen tıbbi onkoloji uygulaması için gerekli olan becerileri ve  standartları  bulunduracağını garanti etmektedir.

Kongreye  bildiri  göndermek  için son  başvuru  tarihi  8  Mayıs 2020 günü  21: 00’da sona ermektedir.  Geçici  özetler,  klinik  pratik  ya  da  hastalık  süreçlerinin  anlaşılması  ile  ilişkili  olarak  yüksek  kaliteli, yeni  araştırma  bulguları  için  sunulabilir.   Son  bildiri  gönderim  tarihine  kadar  elde   edilecek veri türünü  belirten  bir  iskelet, normal  bildiri son  başvuru  tarihe  kadar  online  gönderilmelidir.

Kabul edilen bildirilerin sunumu ve yayınlanması :

ESMO 2020 Bilim Komitesi, kongrede   sunum  için  aşağıdaki olasılıkları  temel  alan  bildirilerden  birini seçecektir :

Başkanlık Sempozyumu - Son  yıllarda  önemli  klinik  uygulamaları  ve  değişen  çalışmaları  içeren  en iyi sunum özetlerinin yazarları tarafından yapılan sözlü sunumlar, ardından uzman tartışması ve perspektifler.

Sunulan Kâğıt - Üstün nitelikte orijinal verileri sunan yazarlar tarafından yapılan sözlü sunumlar, ardından uzman tartışması ve perspektifler.

Poster Tartışması - Bir hastalık türü içinde önemli bulguları vurgulayan davet edilen bir konuşmacı tarafından sunum ve analiz veya  ortak bir tema, artı olarak  etkileşimli kitle tartışması hakkında.

Poster Tartışma posterleri, ambargo politikasına tabi kongrenin süresi boyunca gösterilecektir, yani geçikmiş olan  bildiriler yalnızca  çizelgede ayrıntılı olarak verilen ambargo süresinden itibaren gösterilebilir.

Poster - İnceleme, tartışma ve sorular için görüntü  oturumları.

Kategoriye  göre  dönüşümlü  olarak  değiştirilen  posterler, kongrenin   bir  günü  boyunca  sergilenecek ve sunum yapan yazarlar, çalışmalarını  temsil  etmek için bir saat  boyunca sorular ve cevaplar için hazır bulunacaklardır.

Geç  gelenler  de dahil olmak üzere kabul edilen tüm bildiriler, online ESMO dergisi Annals of Oncology'ye  ek  olarak  yalnızca ESMO 2020 Bildiri Kitabında yayınlanacaktır.

Avrupa Tıbbi Onkoloji Derneği Kongresi ESMO 2020’nin gerçekleşeceği IFEMA, Madrid Ticaret Fuarı Kuruluşudur. 30 yıllık ticaret fuarları deneyimi, İspanya'daki fuar alanlarından en öenmlisi  ve Avrupa'daki liderlerden biri haline getirmiştir. IFEMA’nın faaliyetleri, farklı endüstrileri temsil eden ticari etkinliklerin sahnelenmesi ve her türlü faaliyet için fuar alanı ve altyapı hizmetlerinin yönetimidir : üçüncü tarafların düzenlediği ticari fuarlardan, sergiler, kongreler ve her türlü toplantı veya etkinliklere kadar. Başlıca amaçları Madrid Bölgesi için gelişime katkı sağlamak ve zenginlik yaratmak; ayrıca sınırların içinde ve dışında Madrid imajını yansıtmaktır.

IFEMA, Madrid'in iş dünyasının merkezinde yer almakta ve uluslararası gelişim ve konferans sektöründe, bölgenin kalkınması için stratejik bir motor olarak yükselen, net bir ölçüt olarak hareket etmektedir. 1980 yılında Madrid Topluluğu, Madrid Şehir Konseyi, Ticaret ve Sanayi Odası ve Montemadrid Vakfı tarafından konsorsiyumun oluşturulmasından bu yana IFEMA, ekonomiyi ve iş dünyasını canlandırma, çevrelerinde zenginlik yaratma ve Madrid'in markasını - dolayısıyla İspanya'nın - uluslararası ölçekte tanıtılmasında hayati bir rol oynamıştır. IFEMA'nın faaliyetlerini Madrid şehri ve bölgesi için iş turizminin bir itici gücü olarak finansal etkileri, yılda 2 milyar avroyu bulmaktadır. Ayrıca bu rakam GSYİH'sının yaklaşık % 1'ine denk gelmekte ve 40.000 doğrudan ve dolaylı istihdama katkı sağlamaktadır.

Kendi kendini yönetme modeli ve finansal kapasitesi sayesinde, IFEMA yıllar boyunca Madrid'e 80 milyonu aşkın ziyaretçiyi ve yaklaşık 2000 etkinlikte yer almış yaklaşık 550.000 işletmeyi çekmiştir. Bu etkinlik, kurulduğu günden bu yana yaklaşık olarak  23,6 milyar avroluk bir finansal etki yaratmıştır.

 • Sektör
 • Kongre Tipi
  Radiation Oncology
 • Ülke
  İspanya
 • Şehir
  Madrid
PAKET SEÇİMİ
Uçuş Bilgisi
 • [{item.boarding_code}] [{item.boarding_name}] [{item.landing_code}] [{item.landing_name}]
  [{ item.take_off }]
Tur Programı
1. Gün İstanbulMadrid

18 EYLÜL 2020
05.00 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-1857 seferi ile 07.05 Madrid hareket. Yerel saat 10.35 Madrid varış. Ardından ESMO Madrid 2020 kongresine katılım. Akşam 3 gece konaklama yapacağınız 4* Nueva Madrid Hotel vb. otele giriş ve konaklama.

2 Gün

19 EYLÜL 2020
Kahvaltı sonrası ESMO Madrid 2020 kongresine katılım.

3 Gün

20 EYLÜL 2020
Kahvaltı sonrası ESMO Madrid 2020 kongresine katılım.

4 Gün Madridİstanbul

21 EYLÜL 2020
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından kongreye katılım / serbest zaman. 16.30 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-1860 seferi ile 18.20 İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat 23.30 İstanbul’a varış ve tur sonu.

Oda Seçimi
 • Double Oda (2 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}]
 • Single Oda (1 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.single}]
 • Çocuk
  Fiyat Sorunuz
  Fiyat Sorunuz
Otel Bilgisi
[{Package.detail.price.hotel.name}]

[{Package.detail.price.hotel.desc}]

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Kategoriler