Yükleniyor...

BakuBuild Azerbaycan 2019

Baku
3 Gece - 4 Gün

USD 560.00

' den başlayan fiyatlarla

Uluslararası Yapı Fuarı BakuBuild Azerbaycan 2019, 1995 yılında kurulmuş olup, her yıl Bakü şehrinde Baku Expo Center fuar alanında düzenlenmektedir.

Daha Fazla
TUR PAKETİNİ SEÇİNİZ
UÇUŞ BİLGİSİ

IST - GYD Atatürk / Heydar Aliyev Intl.

22 Ekim 2019

GYD - IST Heydar Aliyev Intl. / Atatürk

25 Ekim 2019

ODA SEÇENEKLERİ
Double

USD 560.00

-
Kişi
+
Single

USD 650.00

-
Kişi
+
0-2 Yaş

USD 0.00

2-6 Yaş

USD 0.00

6-12 Yaş

USD 0.00


0

BakuBuild Azerbaycan 2019 Tur Programı

22 EKİM 2019
06.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-332 seferi ile 08.10 Bakü hareket. Yerel saat 12.00 Bakü varış. 3 gece konaklama yapacağınız 4* Renaissance Hotel vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından BakuBuild fuar ziyareti.

23 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası BakuBuild fuar ziyareti.

24 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası BakuBuild fuar ziyareti.

25 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından serbest zaman. 20.00 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-335 seferi ile 22.00 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. 00.15 İstanbul’a varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Fuar giriş bileti
Şahsi harcamalar

BakuBuild Azerbaijan

Baku

Uluslararası Yapı Fuarı BakuBuild Azerbaycan 2019, 1995 yılında kurulmuş olup, her yıl Bakü şehrinde Baku Expo Center fuar alanında düzenlenmektedir. Sadece ticaret ziyaretçilerine açık uluslararası bir ticaret fuarıdır. Bir önceki yılda 6095 metrekarelik fuar alanına 219 katılımcı ve 8889 ziyaretçi katılmıştır. Fuara katılan katılımcılar; inşaat malzemeleri, hizmetleri ve donanımları, danışmanlık ve mühendislik şirketlerinin üreticisi ve dağıtıcısı katılmışlardır. Fuara katılan ziyaretçiler ise; bakanlık yetkilileri, devlet kurumları, yöneticiler, inşaat ve imalat temsilcileri, ithalatçılar, toptancılar, distribütörler, mimarlar, mühendisler, tasarımcılar vb.

Hazar bölgesindeki en büyük bina etkinliği olan BakuBuild Azerbaycan 2019, son 20 yıldır lider inşaat forumu olarak konumunu sağlam bir şekilde korumuştur. Sergi, pazar araştırması, iş geliştirme, distribütörlere kaynak sağlamak ve bölgedeki konumunuzu güçlendirmek için en iyi platformdur. Azerbaycan şirketleri katılımcılara tuğla, boya, çimento, bahçe mobilyaları, kablolar, plastik borular, bağlantı parçaları (boruların bağlantı kısmı) vb. Fuar süresince potansiyel alıcılarla, ürünlerin ihracatına ilişkin tartışmalar ve yeni ürünlerin tanıtımı ile toplantılar yapıldı. Sergiyi ziyaret edenler, toptan ve perakende ticaret işletmeleri, inşaat, bakım, mimari ve tasarım organizasyonları, iç tasarımcılar uzmanlarıdır. Sergiye katılım, yeni müşteriler çekmeyi, satışları artırmayı ve inşaat ve inşaat malzemeleri satış coğrafyasını genişletmeyi sağlıyor.

Azerbaycan'da inşaat sektörünün ürünleri arasında çimento, demir beton ürünleri ve paneller, kübik taşlar, tuğla, cam, arduvaz, asbestli çimento borusu, ısı yalıtıcı polimer inşaat malzemeleri, linolyum, sıhhi tesisat ve kimyasal pencere ve kapı ürünleri yer alıyor. İnşaat projelerinin çoğu, hammadde yoğunluğu ve yüksek talep nedeniyle Abşeron'da merkezileştirildi. Ayrıca, ülke genelinde inşaat malzemesi üretim merkezleri bulunmaktadır.

BDT ve Doğu Avrupa'daki en büyük yapı etkinliği olan BakuBuild Azerbaycan 2019, geçtiğimiz yirmi yıl boyunca hem Azerbaycan'ın hem de Hazar bölgesinin önde gelen inşaat forumu olarak konumunu sağlam bir şekilde korumuştur. Sergiye ilgi, burada ortaklar ve potansiyel müşterilerle iletişim kurabileceğiniz, ürün ve hizmetlerinizi her yıl bu etkinliğe katılan 10.000'den fazla profesyonelle gösterebileceğiniz ve tanıtabileceğiniz gerçeğiyle açıklanmaktadır. İç mekan Bakü'nün en büyük sektörüdür. İç tasarım ve ev dekorasyonuna adanmış 20 özel sergi sunuyor. BakuBuild, pazar araştırması, iş geliştirme, distribütörlere kaynak sağlama ve bölgedeki konumunuzu güçlendirmek için en iyi platformdur.

Daha Fazla
Katılımcı Sayısı:
413  
Ziyaretçi Sayısı:
11562  
İnternet Sitesi:
http://www.bakubuild.az  
Email:
[email protected]  

BakuBuild Azerbaycan 2019 FUAR ALANLARI

Ülke:
Azerbaijan  
Şehir:
Baku  
Telefon:
 
Fax:
 
Web Sitesi:
Email:
 
Adres:
H. Aliyev ave., Surakhan district  

BakuBuild Azerbaycan 2019

Baku
3 Gece - 4 Gün

USD 560.00

' den başlayan fiyatlarla