Yükleniyor...

Isaloni Milano 2019

Milan
4 Gece - 5 Gün

Isaloni Milano Fuarı, mobilya ve tasarım sektörünün referans noktası olarak kabul edilmiştir.

Daha Fazla

Isaloni Milano 2019 Tur Programı

08 NİSAN 2019
09.30 İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK 1871 seferi ile 11.50 Venedik uçuş. 13.15 Venedik varış. Panoramik şehir turu ardından 2 gece konaklama yapacağınız 4* President Hotel giriş ve konaklama.

09 NİSAN 2019
Kahvaltı sonrası serbest. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra gondol turu. (30 Euro)

10 NİSAN 2019
Kahvaltı sonrası Milano’ya hareket. Panoramik şehir turu ve Isaloni Milano fuar ziyareti. Ripamonti Hotel 4* giriş ve konaklama.

11 NİSAN 2019
Tüm gün Isaloni Milano fuar ziyareti.

12 NİSAN 2019
Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemleri ve Bologna Havalimanı’na transfer. Türk Havayolları TK-1326 seferi ile 19.00 Istanbul Atatürk Havalimanına hareket.22.30 varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Fuar giriş bileti
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Otel - fuar alanı - otel transferler
Şehir turu
Türkçe rehberlik hizmeti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

SALONE INTERNAZIONALE DEL MOBILE

Milan

          Isaloni Milano Uluslar arası Mobilya Fuarı her yıl Milano şehrinde Milan Fieramilano (Rho) fuar alanında düzenlenmektedir. 24 Eylül 1961 tarihinde Salone del Mobile, Federlegno ticaret organizasyonunun temsilcisi tarafından küçük bir grup mobilya üreticisinin buluşmasıyla Milan'da ilk kez yerini aldı ve Cosmit tarafından İtalyan mobilya ve mobilya aksesuarlarının ihracatının teşvik edilmesi için düzenlendi. Salone del Mobile Başkanı Claudio Luti, "Milano, özellikle de Expo'dan sonra muhteşem bir şehir haline geldi" demiştir. "Mobilya şovu en çekici bir haftadır. Milano'ya, kültür kurumlarına ve yapılan etkinliklere ihtiyacımız var. Bu bana mutluluk veriyor çünkü kültür olmadan herhangi bir yere gitmiyorsun ". demiştir. Milano Fuarı 205.000 metrekaredir. Bu yıl iki bienal mutfak ve banyo, özellikle fuar için çekici etkinlikler yapılacaktır. Yabancı şirketlerin %22’siyle 2.000’in üzerinde katılımcı olacaktır.

          Salone del Mobile Uluslar arası Mobilya Fuarı’ na 165 ülkeden 300.000 bin ziyaretçi ve 2000’den fazla katılımcı 200.000 bin metrekarelik alanda ürünlerini sergilemiştir.Isaloni Milano Banyo Mobilyaları Fuarı başlıca ürünleri; banyo mobilya ve aksesuarları, duş kabinleri ve sauna sistemleri, küvet ve jakuziler, sıhhi porselen, radyatörler ve kaplamalar, banyo muslukları gibi ürünler bu fuarda sergilenecektir.Isaloni Milano Fuarı’nın bu sene 57. yıl tanıtımı yapılacaktır. Giuseppe Sala, Luti belediye başkanı  "Sanırım Milan bir tasarım müzesini hak ediyor, dünyadaki en güzel müzeye sahip olmalıyız, bunu yapmak zorundayız ve buna özen göstermeliyiz. Umarım kamu ve özel sektör bunu yapacak enerjileri bulabilir, bence bu doğru zamandır ". dedi.

          Isaloni Milano Uluslar arası Tasarım ve Mobilya Fuarı Avrupa’nın en büyük ve popüler fuarı olup, sektördeki en iyi şirketlerin kalite ve yaratıcılığını gösterdiği bir fuardır. İTSO Başkanı Metin Anıl, “Geçtiğimiz yıl ilkini organize ettiğimiz gezinin bu yıl ikincisini gerçekleştiriyoruz. İnegöllü mobilyacı arkadaşlarımızın fuara gitmesini kolaylaştırma adına İnegölTicaret ve Sanayi Odası Başkanlığında yapılan bir organizasyon. KOSGEB’in desteğiyle yapılan bu organizasyona Mobilyacılar Odası, İMOS, İGİAD, İNSİAD, TÜMSİAD, İMİDER destek veriyor. 16 Nisan’da Milano’da başlayan Saloni Fuarı için bu organizasyonu düzenledik. Geçtiğimiz yıl mobilyacı arkadaşlarımızın İtalya’ya ulaşmasında sağlanan bu kolaylık bundan sonraki yıllarda artacak devam edeceği ümidindeyiz. Çünkü İnegöl, mobilyada başkent olma yolunda emin adımlarla yoluna devam ediyor. İyi yoldayız, iyi gidiyoruz. Bunun altında yatan İnegöl’ün birlik ve beraberlik olmasıdır. İnegöl’ün menfaatinin olduğu yerde İnegöl hemen kümeleniyor ve birlik ve beraberliğini hemen ortaya koyuyor” dedi.

Daha Fazla
Katılımcı Sayısı:
1323  
Ziyaretçi Sayısı:
272439  
İnternet Sitesi:
http://salonemilano.it/it-it/ESPOSITORI/Salone-internazionale-del-mobile-  
Email:
[email protected]  

Isaloni Milano 2019 FUAR ALANLARI

Ülke:
Italy  
Şehir:
Rho (Milano)  
Telefon:
+39 02/4997-1  
Fax:
+39 02/4997-7963 
Adres:
Strada Statale del Sempione, 28  

Isaloni Milano 2019

Milan
4 Gece - 5 Gün