Yükleniyor...

Seafood Expo Global Brüksel 2019

Brussels
3 Gece - 4 Gün

Brüksel Deniz Ürünleri Fuarı Seafood Expo Global 2019, 1993 yılında kurulmuş olup, her yıl Brüksel şehrinde Brüksel Expo fuar alanında düzenlenmektedir. Dünyanın en büyük deniz ürünleri ticareti etkinliğidir. Katılımcılar, her çeşit balık, deniz ürünü ve deniz ürünleriyle ilgili ürün veya hizmetleri tedarik edebilmektedirler.

Daha Fazla

Seafood Expo Global Brüksel 2019 Tur Programı

07 MAYIS 2019
09.30 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk havayolları TK-1943 seferi ile 11.40 Brüksel hareket.14.05 Brüksel varış. Ardından Seafood Expo Global fuar ziyareti. Akşam 3 gece konaklama yapacağınız 3* Best Western Hotel Brussels South vb. otele giriş ve konaklama.

08 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası Seafood Expo Global fuar ziyareti.

09 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası Seafood Expo Global fuar ziyareti.

10 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış islemlerinin ardından serbest zaman. 13.00 havalimanında bulunma. Türk havayolları TK-1944 seferi ile 15.00 Istanbul Atatürk Havalimanına hareket. 19.20 Istanbul’a varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Fuar giriş bileti
Vize ücreti

Seafood Expo Global

Brussels

Brüksel Deniz Ürünleri Fuarı Seafood Expo Global 2019, 1993 yılında kurulmuş olup, her yıl Brüksel şehrinde Brüksel Expo fuar alanında düzenlenmektedir. Dünyanın en büyük deniz ürünleri ticareti etkinliğidir. Katılımcılar, her çeşit balık, deniz ürünü ve deniz ürünleriyle ilgili ürün veya hizmetleri tedarik edebilmektedirler . Katılımcılar, üç günlük etkinlikte 150 ülkeden iş adamlarıyla görüşme ve toplantılar yapmaktadırlar.

Seafood Expo Global 2019 Brüksel Deniz Ürünleri Fuarı,  Seafood Processing Global fuarı ile  aynı  zamanda  24 – 26 Nisan tarihleri arasında gerçekleşmektedir. Fuarda  taze balık, dondurulmuş balık ve tütsülenmiş balık, korunmuş balık, lezzetler, katma değerli ürünler ve hizmetler sergilenmektedir.

Seafood Expo Global 2019  Brüksel Deniz Ürünleri Fuarını,  150 ülkeden 28.500  üst düzey satınalma yöneticileri, işleme, dağıtım yapan firmaların karar vericileri ve ithalat-ihracat firmalarının patron ve yöneticileri ziyaret etmektedirler. 79 ülkeden gelen 1859 deniz mahsulleri üreticileri fuar alanında ürünlerini ziyaretçilere sergilemektedirler. Her yıl düzenlenen Seafood Expo Global   fuarı, 38.338 metrekare sergi alanına sahiptir.2018 yılında fuara 29.100'den fazla deniz ürünü profesyoneli katılmıştır. Başka hiçbir ticari etkinlik, küresel deniz ürünleri pazarında iş yapmanıza ve büyümenize izin vermez. Brüksel Deniz Ürünleri İşleme Fuarı'nda yer alan Global, sizin gibi şirketlerle iletişim kurmaya istekli en iyi deniz ürünleri alıcılarının önüne geçmek için akıllıca bir karardır.

Katılımcı ve perakende ve gıda hizmetleri sektörlerinden katılımcılarla bağlantı kurup ve toptancılar, dağıtımcılar, ithalatçılar ve ihracatçılar ile iletişim kurabalirsiniz. Seafood Expo Global 2019, küresel deniz ürünleri endüstrisinde iş yapmayı kolay ve erişilebilir kılmaktadır.

Ziyaretçi Profili

Katılımcılar; sahipler, mülk sahipleri, yönetici satın alma yöneticileri, kategori yöneticileri, özel etiket programı alıcıları ve perakende, gıda hizmetleri ve aşağıdakiler dahil olmak üzere diğer kategorilerdeki paketleme ve alıcıları içerir:

 • Hava yolları
 • Bar / kulüpleri
 • Cruise hatları
 • Distribütörler
 • Fast food
 • Hükümet / askeri
 • bakkaliye
 • Yüksek hacimli catering
 • Hastaneler
 • Oteller
 • İthalatçılar / ihracatçılar
 • Üreticiler
 • İşlemciler
 • Resorts
 • Restoranlar
 • Okullar
 • Süpermarketler
 • Toptancılar
Daha Fazla
Katılımcı Sayısı:
1600  
Ziyaretçi Sayısı:
11170  
İnternet Sitesi:
http://www.euroseafood.com  
Email:
[email protected]  

Seafood Expo Global Brüksel 2019 FUAR ALANLARI

Ülke:
Belgium  
Şehir:
Bruxelles  
Telefon:
+32 (0)2/474-8277  
Fax:
+32 (0)2/474-8298 
Adres:
Place de Belgique, 1  

Seafood Expo Global Brüksel 2019

Brussels
3 Gece - 4 Gün