Yükleniyor...

Marmomac Verona 2019

Verona
3 Gece - 4 Gün

Marmomac Verona Uluslararası  Mermer, Taş ve Teknoloji Fuarı, 1965 yılında kurulmuş olup, her yıl Verona şehrinde Veronafiere fuar alanında düzenlenmektedir.

Daha Fazla

Marmomac Verona 2019 Tur Programı

26 EYLÜL 2019
06:00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk havayolları TK-1321 seferi ile 08:30 Bologna hareket 10:10 Bologna varış. Tren ile Verona’ya hareket. Marmomac Verona fuar ziyareti. Akşam 3 gece konaklama yapacağınız 4* Hotel Roxy Plaza vb. otele giriş ve konaklama.

27 EYLÜL 2019
Kahvaltı sonrası Marmomac Verona fuar ziyareti.

28 EYLÜL 2019
Kahvaltı sonrası Marmomac Verona fuar ziyareti.

29 EYLÜL 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış islemlerinin ardından serbest zaman. 11.00 tren ile Bologna'ya gidiş. 13:00 Bologna havalimanında bulunma. Türk havayolları TK-1324 seferi ile 15:00 Istanbul Atatürk Havalimanına hareket. 18:30 Istanbul’a  varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı vergileri
Tren bileti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Fuar giriş bileti
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

MARMOMACC

Verona

          Marmomacc Verona Uluslar arası  Mermer, Taş ve Teknoloji Fuarı, 1965 yılında kurulmuş olup, her yıl Verona şehrinde Veronafiere fuar alanında düzenlenmektedir. Başlıca sanayi dalları; Doğal taşlar ve mermerdir. Marmomac, doğal taş endüstrisi için önde gelen global bir organizasyondur ve hammaddeden yarı mamul ve bitmiş ürünlere, işleme makineleri ve teknolojilerden mimari ve tasarımda taş uygulamalarına kadar tüm tedarik zincirini temsil etmektedir. Bu alandaki tüm sektörler için temel uluslararası bir toplantı ve ticaretin profesyonel güncellenmesini sağlayan etkili platform olan Marmomacc, kalite ve doğal taş işleme operasyonlarındaki en gelişmiş bilgi birikimi ile sergilere tam uyum açısından ideal bir mekandır. Fuara, geçen yıl 147 ülkeden yaklaşık 68.000 ziyaretçi 1700 katılımcı gelmiştir. Yurtdışında tanıtım ve uluslararasılaşma Marmomac , tüm doğal taş sektörü için küresel referans olayı olarak yerini teyit ediyor.

          Marmomacc Verona Mermer ve Taş Fuarı, fuar alanı düzeninde, mermer taş ve tasarım bölümünde; mermer, granit, doğal taş, taş tasarımı, mühendislik taşı, mermer aglomera, arıtanız taş bölümünde; mermer bloklar, granit blokları, bitmemiş taş, makine ve ekipman bölümünde; taş sanayi makineleri ve ekipmanları, atölye makine ve ekipmanları, nakliye ve kaldırma sistemleri, ekoloji ve tedavi için makineler ve sistemler, sayısal kontrol makineleri, dinamik alan, aletler ve kimyasallar bölümünde; aşındırıcılar, elmas araçları, kimyasal ürünler, mimari mirasın geri kazanılması için teknolojiler, anıtlar bulunmaktadır. Küreselleşme, ekonomik sınırların önemli ölçüde değişmesine ve rekabetteki sürekli artışı teşvik etmesine rağmen, ulus ötesi kesimleri ve stratejik öneme sahip pazar alanlarını tanımlama fırsatlarını genişletti. Veronafiere , Brezilya , Mısır , Fas ve Hindistan'da daha geniş kapsamlı uluslararası kapsamda anlaşmalar imzalayarak ABD'de benzer etkinliklere katıldı ve böylece hedef ülkelerde doğal taşocakları ve işleme alanlarında (Brezilya gibi) lider olarak güçlü konuma kavuşmuştur.

          Mermer ve doğal taş endüstrisinde dünyanın en büyük fuarlarından biri olarak bilinen İtalya-Verona Marmomacc Mermer ve Teknolojileri Fuarı'na, dünyadan 1670 katılımcının ürünlerini sergilendi. Türkiye’den de 130 firmanın katılarak büyük ses getirdiği fuarda, Türkiye’den 63 milli katılım, 67 bireysel 17 ürün geliştirme (URGE) projesi katılımcılar tarafından yoğun ilgiyle karşılaştı. Mermer ve travertende dünyanın en büyük rezervlerine sahip Türkiye, yaklaşık 175 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Mermer ve maden sektörü yılın ilk 8 ayında toplamda 3 milyar dolardan fazla ihracat gerçekleştirdi. Mermer sektörünün hedefi yılı 2 milyar doların üstünde bir ihracat rakamıyla tamamlamak. Türk ihracatçısı yaşanan sıkıntılara rağmen mermer ve doğal taş endüstrisinde dünyanın en büyük fuarı olarak bilinen Verona Mermer Fuarı'na, dünya pazarlarındaki payını hızla artırmak için geniş bir katılımcı ve ziyaretçi grubu ile katıldı.

Daha Fazla
Katılımcı Sayısı:
1577  
Ziyaretçi Sayısı:
66085  
İnternet Sitesi:
http://www.marmomacc.com  
Email:
[email protected]  

Marmomac Verona 2019 FUAR ALANLARI

Ülke:
Italy  
Şehir:
Verona  
Telefon:
+39 045/8298-111  
Fax:
+39 045/8298-288 
Adres:
Viale del Lavoro, 8  
Ülke:
Italy  
Şehir:
Verona  
Telefon:
+39 045/8298-111  
Fax:
+39 045/8298-288 
Adres:
Viale del Lavoro, 8 37135 

Marmomac Verona 2019

Verona
3 Gece - 4 Gün