Yükleniyor...

Gulfood Manufacturing Dubai 2019

Dubai
3 Gece - 4 Gün

USD 645.00

' den başlayan fiyatlarla

Gulfood Manufacturing Dubai Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Fuarı, 2014 yılında kurulmuş olup, her yıl Dubai şehrinde Dubai World Trade Center fuar alanında düzenlenmektedir.

Daha Fazla
TUR PAKETİNİ SEÇİNİZ
UÇUŞ BİLGİSİ

SAW - SHJ Sabiha Gökçen / Sharjah

29 Ekim 2019

SHJ - SAW Sharjah / Sabiha Gökçen

01 Kasım 2019

KONAKLANACAK OTELLER
ODA SEÇENEKLERİ
Double

USD 645.00

-
Kişi
+
Single

USD 965.00

-
Kişi
+
0-2 Yaş

USD 0.00

2-6 Yaş

USD 0.00

6-12 Yaş

USD 0.00


0

Gulfood Manufacturing Dubai 2019 Tur Programı

28 EKİM 2019
22.00 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Air Arabia Hava Yolları G9284 seferi ile 00.20 Sharjah hareket.
29 EKİM 2019
05.25 Sharjah varış. 3 gece konaklama yapacağınız 3* Best Western Plus Pearl Creek  vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından Gulfood Manufacturing Dubai fuar ziyareti.

30 EKİM 2019
Kahvaltı sonrasi Gulfood Manufacturing Dubai fuar ziyareti.

31 EKİM 2019
Kahvaltı sonrasi Gulfood Manufacturing Dubai fuar ziyareti

01 KASIM 2019
Kahvaltı sonrası otelden cıkış işlemlerinin ardından serbest zaman. 18.00 Sharjah havalimanında bulunma. Air Arabia Hava Yolları G9283 seferi ile 20.00 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. 23.30 İstanbul’a varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Fuar giriş bileti
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

GULFOOD MANUFACTURING

Dubai

          Gulfood Manufacturing Dubai Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Fuarı, 2014 yılında kurulmuş olup, her yıl Dubai şehrinde Dubai World Trade Center fuar alanında düzenlenmektedir. Başlıca sanayi dalları; nakliye, depolama, lojistik, ambalaj ve gıda işlemedir. Fuar, uluslar arası paketleme teknoloji ürünlerinin gelişmelerini içermektedir. Ziyaretçiler, üretimin mükemmelliğini geleceğin makineleri sergisinde görebiliyorlar. Ortadoğu, Afrika ve Güneydoğu Asya'daki en büyük yiyecek ve içecek fuarı olarak bilinen Gulfood Manufacturing 2018, 150'den fazla ülkeden 26000'in üzerinde ziyaretçiyle buluşuyor. Ortadoğu, ProPack Ortadoğu ve Gıda Lojistiği Orta Doğu'nun üç segmentine bölünmüş olan bu etkinlik, gıda ürünleri işleme, lojistik, depolama ve ambalajlama konularında en son trendlere dair bilgiler sunmaktadır. Genel olarak, bu etkinlik, yeni pazarlarda bir dayanak oluşturmak ve yeni temaslar kurmak için iyi bir fırsat olarak sunulmuştur. Stratejik konumdaki Dubai şehrinde sergi merkezine, tüm toplu taşıma araçları metro, otobüs ve taksi ile ulaşmak çok kolaydır. Park alanı yeterli sayıda mevcuttur.

          Dubai, Ortadoğu'nun en hızlı büyüyen, önde gelen ticaret merkezi olma ününü sürdürmeye devam etmektedir. Dubai'nin harikalarını ve başarılarını anlamak için en iyi yol yerinde gelip görmektir. Gulfood Manufacturing Dubai 2018 Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Fuarı, "Dubai Dünya Ticaret Merkezi" nin kalbinde yer alan "Dubai Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı" nda gerçekleşmektedir. Bölgenin en büyük etkinlik mekanı olan çok amaçlı Sheikh Rashid, Sheikh Maktoum, Za'abeel ve Sheikh Saeed Salonlarında yapılmaktadır. 150'den fazla ülkeye ev sahipliği yapan Dubai, hem girişimci iş ortamında hem de iş yapmak, görmek ve yaşamak için dünyada bulunan en modern olanaklara sahiptir. Ortadoğu'nun en hızlı büyüyen, en dinamik ve heyecan verici kozmopolit kenti olan Dubai, farklı kültürlerin ve yaşam biçimlerinin yaşandığı bir şehirdir. Dubai, küresel ekonomide büyük bir güç olarak ortaya çıkan kalabalık bir bölgenin merkezinde yer almaktadır. Kuzey Afrika'dan Güney Asya'ya ve Hazar Denizi'nden Güney Afrika'ya uzanan ve 42 ülkeden ve dünyanın en hızlı büyüyen pazarlarından olan bir bölgedir. 

          Ensar Elektronik ve Mekanik Endüstri, Dubai’de düzenlenen ve bölgenin en önemli fuarları arasında yer alan Gulfood Manufacturing 2018 Gıda İşleme Makineleri Fuarı’na katıldı. Temel gıda içerikleri, gıda işleme, gıda paketleme, gıda üretim/otomasyon ve tedarik zinciri çözümleri konusunda tüm dünyadan lider şirketlerin yer aldığı fuara katılan Ensar Endüstri, sunduğu işe özel çözümleri hedef pazarları olan Afrika ve Asya’dan gelen katılımcılara aktarma fırsatını yakaladı. Ensar Endüstri, fuarda 32 farklı firmayla anahtar teslim bisküvi, gofret, kek ve sandviç bisküvi üretim tesisi kurmak için ön görüşmelere de başladı. Gulfood Manufacturing Fuarı’nın çok başarılı geçtiğini belirten Ensar Endüstri Ticaret Müdürü Kamil Özdağ, şunları söyledi: “İhracat yaptığımız ülkeler arasında Cezayir, Bangladeş, Türkmenistan, İran, Kongo, Liberya, Almanya, Mozambik, Mısır, Angola, Fas ve Senegal yer alıyor. Hedefimizde Asya ve Afrika coğrafyasında büyümek var. Dubai’de gerçekleşen Gulfood Manufacturing Fuarı bize bu ülkelerdeki yatırımcılara sunduğumuz ürün ve çözümleri tanıtmak için önemli bir fırsat sunmuştur.” dedi.

Daha Fazla
Katılımcı Sayısı:
1461  
Ziyaretçi Sayısı:
29102  
İnternet Sitesi:
http://www.gulfoodmanufacturing.com  
Email:
[email protected]  

Gulfood Manufacturing Dubai 2019 FUAR ALANLARI

Ülke:
United Arab Emirates  
Şehir:
Dubai  
Telefon:
+971 (0)4/332-1000  
Fax:
+971 (0)4/332-9006 
Web Sitesi:
http://www.dwtc.com
Adres:
Sheikh Zayed Road  
Ülke:
United Arab Emirates  
Şehir:
Dubai  
Telefon:
+971 (0)4/332-1000  
Fax:
+971 (0)4/332-9006 
Web Sitesi:
http://www.dwtc.com
Adres:
Sheikh Zayed Road  

Gulfood Manufacturing Dubai 2019

Dubai
3 Gece - 4 Gün

USD 645.00

' den başlayan fiyatlarla