Yükleniyor...

Light Middle East Dubai 2019

Dubai
4 Gece - 5 Gün

Light Middle East Dubai Aydınlatma ve Aydınlatma Teknolojileri Fuarı, 2004 yılında kurulmuş olup, her yıl Dubai şehrinde Dubai World Trade Center fuar alanında düzenlenmektedir.

Daha Fazla

Light Middle East Dubai 2019 Tur Programı

14 EKİM 2019
22.00 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Air Arabia Hava Yolları G9284 seferi ile 00.20 Sharjah hareket.
15 EKİM 2019
05.25 Sharjah varış. 3 gece konaklama yapacağınız 4* Best Western Premier Deira Hotel vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından Light Middle East Dubai fuar ziyareti.

16 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası Light Middle East Dubai fuar ziyareti.

17 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası Light Middle East Dubai fuar ziyareti.

18 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası otelden cıkış işlemlerinin ardından serbest zaman. 18.00 Sharjah havalimanında bulunma. Air Arabia Hava Yolları G9283 seferi ile 20.00 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. 23.30 İstanbul’a varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Fuar giriş bileti
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

Light Middle East

Dubai

          Light Middle East Dubai Aydınlatma ve Aydınlatma Teknolojileri Fuarı, 2004 yılında kurulmuş olup, her yıl Dubai şehrinde Dubai World Trade Center fuar alanında düzenlenmektedir. Dubai Belediyesi himayesinde düzenlenen Light Middle East, bölgenin aydınlatma tasarımı ve teknoloji endüstrisi için önemli bir fuar olarak kurulmuştur. Üç günlük etkinlik, üreticiler, mimarlar, tasarımcılar, danışmanlar, mühendisler, inşaat şirketleri, devlet görevlileri ve daha fazlası için kapsamlı bir etkileşimli platform sunacaktır. Light Middle East, Orta Doğu'da kentsel, mimari, tiyatro ve perakende aydınlatma alanlarında en büyük özel ticaret etkinliğidir ve yenilikçi ürün geliştirme, mevcut tasarım eğilimleri ve teknik bilgi birikimine yer verir. Dubai'deki önde gelen aydınlatma üreticileri, sistem çözümü sağlayıcıları ve tedarikçileri, bölgenin önde gelen mimarları, geliştiricileri, danışmanları ve devlet görevlilerine yeni ve mevcut ürünleri ve hizmetleri sunmak üzere Dubai'de bir araya geliyor. Light Middle East, yeni temaslarla, kaynak ürünleri ile buluşmak ve yeni trendleri ve teknolojik gelişmeleri tartışmak için mükemmel bir pazardır.

          Dubai, Ortadoğu'nun en hızlı büyüyen, önde gelen ticaret merkezi olma ününü sürdürmeye devam etmektedir. Dubai'nin harikalarını ve başarılarını anlamak için en iyi yol yerinde gelip görmektir. Light Middle East Dubai Aydınlatma ve Aydınlatma Teknolojileri Fuarı, "Dubai Dünya Ticaret Merkezi" nin kalbinde yer alan "Dubai Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı" nda gerçekleşmektedir. Bölgenin en büyük etkinlik mekanı olan çok amaçlı Sheikh Rashid, Sheikh Maktoum, Za'abeel ve Sheikh Saeed Salonlarında yapılmaktadır. 150'den fazla ülkeye ev sahipliği yapan Dubai, hem girişimci iş ortamında hem de iş yapmak, görmek ve yaşamak için dünyada bulunan en modern olanaklara sahiptir. Ortadoğu'nun en hızlı büyüyen, en dinamik ve heyecan verici kozmopolit kenti olan Dubai, farklı kültürlerin ve yaşam biçimlerinin yaşandığı bir şehirdir. Dubai, küresel ekonomide büyük bir güç olarak ortaya çıkan kalabalık bir bölgenin merkezinde yer almaktadır. Kuzey Afrika'dan Güney Asya'ya ve Hazar Denizi'nden Güney Afrika'ya uzanan ve 42 ülkeden ve dünyanın en hızlı büyüyen pazarlarından olan bir bölgedir. 

          Suudi Arabistan sekiz ayda ilk defa Arap Lamı için ham petrol fiyatını düşürdü. Bu, dünyanın en büyük petrol ihracatçısının en büyük pazarında satış yapmak için daha fazla mücadele ettiği yönünde bir işarettir. Light Middle East, son 11 yılda Ortadoğu'da iş yaratma fırsatı sağlıyor. Light Middle East, bölgedeki aydınlatma sektörünün önde gelen bir organizasyonudur ve üreticilere, mimarlara, tasarımcılara, müşavirlere, mühendislere, inşaat şirketlerine, otelcilik endüstrisi profesyonellerine, devlet görevlilerine ve daha birçok ülkeye B2B platformu sunmaktadır. Light Middle East Konferansı, sergi yanında, mimari aydınlatma ve tasarımın zengin dünyasına ilişkin mimarlar ve uzmanlar tarafından görüşlerini burada paylaşıyorlar.

Daha Fazla
Katılımcı Sayısı:
370  
Ziyaretçi Sayısı:
6128  
İnternet Sitesi:
http://www.lightme.net  
Email:
[email protected]  

Light Middle East Dubai 2019 FUAR ALANLARI

Ülke:
United Arab Emirates  
Şehir:
Dubai  
Telefon:
+971 (0)4/332-1000  
Fax:
+971 (0)4/332-9006 
Web Sitesi:
http://www.dwtc.com
Adres:
Sheikh Zayed Road  
Ülke:
United Arab Emirates  
Şehir:
Dubai  
Telefon:
+971 (0)4/332-1000  
Fax:
+971 (0)4/332-9006 
Web Sitesi:
http://www.dwtc.com
Adres:
Sheikh Zayed Road  

Light Middle East Dubai 2019

Dubai
4 Gece - 5 Gün