Yükleniyor...

Mega Show Hong Kong 2019

Hong Kong
5 Gece - 6 Gün

USD 1,880.00

' den başlayan fiyatlarla

Mega Show Hong Kong Uluslar arası  Züccaciye ve Hediyelik Eşya Fuarı, 1992 yılında kurulmuş olup, her yıl Hong Kong şehrinde Hong Kong Convention and Exhibition Centre fuar alanında düzenlenmektedir.

Daha Fazla
TUR PAKETİNİ SEÇİNİZ
UÇUŞ BİLGİSİ

IST - HKG Atatürk / Hong Kong Intl.

19 Ekim 2019

HKG - IST Hong Kong Intl. / Atatürk

24 Ekim 2019

KONAKLANACAK OTELLER
ODA SEÇENEKLERİ
Double

USD 1,880.00

-
Kişi
+
Single

USD 2,280.00

-
Kişi
+
0-2 Yaş

USD 0.00

2-6 Yaş

USD 0.00

6-12 Yaş

USD 0.00


0

Mega Show Hong Kong 2019 Tur Programı

18 EKİM 2019
23.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Hava Yolları TK-70 seferi ile 01.35 Hong Kong hareket.
19 EKİM 2019
17.05 Hong Kong varış. 5 gece konaklama yapacağınız 3* Xi Hotel vb. otele giriş ve konaklama.

20 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası Mega Show Hong Kong fuar ziyareti.

21 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası Mega Show Hong Kong fuar ziyareti.

22 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası Mega Show Hong Kong fuar ziyareti.

23 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası Mega Show Hong Kong fuar ziyareti.

24 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından serbest zaman. 21.00 havalimanında bulunma. Türk Hava Yolları TK-71 seferi ile 23.00 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket.
25 EKİM 2019
05.25 İstanbul’a varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Fuar giriş bileti
Şahsi harcamalar

Mega Show Series (Part 1)

Hong Kong

           Mega Show Hong Kong Uluslar arası  Züccaciye ve Hediyelik Eşya Fuarı, 1992 yılında kurulmuş olup, her yıl Hong Kong şehrinde Hong Kong Convention and Exhibition Centre fuar alanında düzenlenmektedir. Mega Show Part 1, ev eşyaları, hediyeler ve oyuncaklar için uluslar arası ticaret fuarıdır. Çin'deki tüm büyük üreticiler bu sergide bir çatı altında ulusal ve uluslararası ziyaretçilere fırsatlarını genişletmek için Çinli üreticilerle ürünlerini göstermek için getiriyorlar. Mega Show Part 2, Hediyelik Eşya Fuarı, ev tekstili ve iç mekanlar için yıllık bir sipariştir. Çin'deki tüm önemli üreticiler bu sergide bir araya geliyorlar. Ulusal ve uluslararası ziyaretçiler ve katılımcıların Çinli üreticilerle işlerini genişletme imkânı bulmaktadırlar. Mega Show 1.bölüm ve 2.bölüm Asya – Pasifik bölgesinde yılın en büyük ve en önemli kaynaklı ticaret sergileridir.

            Mega Show Hong Kong Hediyelik Eşya ve Züccaciye Fuarı’na, yaklaşık 130 ülke ve bölgede 40.000'den fazla uluslararası ithalatçı ve ihracatçıi, toptancı, distribütör, acente ve perakendeci katılmıştır.

           MEGA SHOW Part 1, 27. yılına giriyor ve Asya ve uluslararası alanda faaliyet gösteren 3.600'den fazla katılımcılardan ürünler sunuyor. Gösteride yer alan çeşitli ürünler dokuz kategoriye ayrılmıştır. MEGA SHOW Part 2, 16. yılındadır ve 500 katılımcı daha bulunmaktadır. Gösteride yer alan çeşitli ürünler 4 kategoriye ayrılmıştır.

           Mega Show Serisi'nin yeni marka bilinci ile birlikte her biri belirli bir mekan konumunda bulunan ayrı ürün kategorilerine dönüştürülen net ürün segmentasyonunun rafine biçimi, alıcıların tercih edilen ürün sektörlerini kolayca bulmalarını ve her katılımcıyla MEGA SHOW Serisinin her birinde daha fazla zaman harcamanıza olanak tanımaktadır. MEGA SHOW Serisi Bölüm 1 (20-23 Ekim)  ve MEGA SHOW Serisi Bölüm 2 (27-29 Ekim) tarihlerinde sizleri burada görmek istiyoruz.

Mega Show Hong Kong Fuarı’nda sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız;

Fuar yönetimi ofisi, katılımcılardan ve alıcılardan gelen soruları ele alır ve yardım sağlar.

Kayıt sayaçı, alıcılar için fuar giriş rozeti almak için yerinde kayıt hizmeti sunmaktadır.

Panda salonları ve misafirhaneler, salonları yalnızca tavsiye edilen badges sahiplerine açıktır. Ücretsiz içecekler, sınırsız wi-fi hizmeti ile birlikte mevcuttur.

Katılımcı yer belirleme makineleri, elektronik dokunmatik ekran terminalleri, ziyaretçilere, katılımcıların kabinlerini belirleme ve bulma konusunda yardımcı olur.

İş Merkezifaks ve fotokopi, ilk yardım, seyahat servisi, kurye ekspres servis ve cep telefonu yeniden şarj hizmeti gibi kapsamlı iş hizmetleri sunmaktadır. İnternet ve e-posta erişimi de mevcuttur.

Kendinize Yardım İnternet Köşkleri, çeşitli Kendi kendine yardım Geniş Bant İnternet Erişimi Elektrik prizleri ve Ethernet fişleri ile kurulan kiosklar, salonlar ve iş merkezinizde kendi bilgisayarınızla birlikte kullanılmak üzere mevcuttur.

Her fuar salonunda ziyaretçilerin ücretsiz şehir içi şehir içi görüşmeleri yapmak için ücretsiz Halk Telefonu Kabinleri bulunmaktadır.

Gizli Oda, ziyaretçiler için ücretsiz geçici bagaj muhafazası sağlamaktadır.

Ücretsiz Shuttle Otobüs Servisi, gösteri günleri boyunca ve mekandan / mekandan seyahat eden katılımcılar ve alıcılar için gösterinin günlük kapanışından sonra sağlanmaktadır. Oturma, ilk önce verilen hizmet esasına göre sağlanmaktadır.

Daha Fazla
Katılımcı Sayısı:
3596  
Ziyaretçi Sayısı:
50920  
İnternet Sitesi:
http://www.mega-show.com  
Email:
[email protected]  

Mega Show Hong Kong 2019 FUAR ALANLARI

Ülke:
Hong Kong  
Şehir:
Hong Kong  
Telefon:
+852 2582-8888  
Fax:
+852 2802-7284 
Web Sitesi:
http://www.hkcec.com
Adres:
1 Expo Drive, Wanchai  

Mega Show Hong Kong 2019

Hong Kong
5 Gece - 6 Gün

USD 1,880.00

' den başlayan fiyatlarla