Yükleniyor...

Canton Fuarı 2019 Ekim 1.Devre

Guangzhou
4 Gece - 5 Gün

Uzakdoğu ve Çin’in en büyük fuarıdır. Dünyanın en büyük 3 ticaret fuarından biridir. 

Daha Fazla

Canton Fuarı 2019 Ekim 1.Devre Tur Programı

13 EKİM 2019
22.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Aeroflot Havayolları SU-2135 seferi ile 02:15 Moskova Aktarmalı Guangzhou hareket.
14 EKİM 2019
09:30 Guangzhou varış. 4 gece konaklama yapacağınız 5* Ramada Plaza Guangzhou vb. otele giriş ve konaklama.

15 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası Canton Fuarı 1.Faz fuar ziyareti.

16 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası Canton Fuarı 1.Faz fuar ziyareti.

17 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası Canton Fuarı 1.Faz fuar ziyareti.

18 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri 09:00 havalimanında bulunma. Aeroflot Havayolları SU-221 seferi ile Moskova aktarmalı 11:10 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket.
18 EKİM 2019
21:05 İstanbul’a  varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Fuar giriş bileti
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

Canton Fair

Guangzhou

           Canton İthal ve İhraç Ürünleri Fuarı Guangzhou şehrinde, Pazhou Complex fuar alanında her yıl Nisan ve Ekim aylarında düzenlenmektedir. Dünyanın en büyük üçüncü fuarıdır. Çin İthalat ve İhracat Fuarı, 1957 yılında kuruldu. Çin Halk Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı ve Guangdong Eyaleti Halk Hükümeti tarafından ortaklaşa düzenlenen ve Çin Dış Ticaret Merkezi tarafından organize edilmektedir. Canton Fuarı, en uzun tarih, en büyük ölçek, en eksiksiz sergi çeşitliliği, en büyük alıcı katılımı, alıcıların kaynak ülkesinin en geniş dağıtımı ve Çin'deki en büyük ticari ciroya sahip kapsamlı bir uluslararası ticaret fuarıdır.

          61 yıllık reform ve yenilikçi gelişmenin ardından Canton Fuarı çeşitli zorluklara göğüs gerdi ve asla kesintiye uğramadı. Kanton Fuarı, Çin'in dünyadaki ticaret bağlantısını güçlendirerek Çin'in imajını ve gelişimini göstermektedir. Çinli işletmelerin uluslararası pazarı keşfetmeleri için mükemmel bir platform ve Çin'in dış ticaret büyüme stratejilerini uygulamak için örnek teşkil eden bir platformdur.  1957 yılından bu yana Çin'in Guangzhou Şehri'nde yılda iki kez düzenlenen ve sektör temsilcilerini bir araya getiren Canton Fuarı, Dünya'nın en büyük katılım ve iş bağlantıları yapılan prestijli, büyük ölçekli ve kapsamlı uluslararası ticaret fuarlarından birisi olma özelliğini taşımaktadır. 50 uluslararası ticaret organizasyonunun ortaklığı ile gerçekleştirilen fuarda, 24 Bini uluslararası olmak üzere 58 Bin firma ürünlerini sergilerken, Dünya'nın dört bir yanından 200 Binin üzerinde ziyaretçi bu ürünleri inceleme imkânına sahip oluyor.

          Canton İthalat ve İhracaat Fuarı, Çin'in dış ticaretini teşvik eden ilk ve en önemli platform ve dış ticaret sektörünün barometresi olarak hizmet etmeye devam etmektedir. Çin İthal ve İhraç Ürünleri Fuarı'nı ülkemizden yılda 2 Binin üzerinde ihracat / ithalatçı iş adamı ziyaret ediyor ve mal alıyorlar. Fuarın ticaret hacmi ise her dönemde 12 - 15 Milyar Doları buluyor. Çin ile ticaretimizi her yıl 150 Binden fazla ürün çeşidinin sergilendiği Canton Fuarı belirliyor diyebiliriz. Kanton Fuarı, en uzun tarihli, üst düzey, büyük ölçek, eksiksiz sergi çeşitliliği, yurtdışı alıcıların en geniş dağıtımı ve Çin'deki en büyük ticari ciroya sahip kapsamlı bir mağazadır. Kanton Fuarı, güvenilirliği ve sağlam finansal yetenekleri olan 24.000'den fazla Çin'in en iyi dış ticaret şirketini ve fuarda yer alması için 500 yurtdışı şirketi cezbetmektedir.

          Kanton Fuarı, çeşitli ve esnek ticaret modelleri ile, ağırlıklı olarak ithalat ve ihracat için bir platformdur. Ekonomik ve teknik işbirlikleri ve borsalar, emtia teftişi, sigorta, ulaşım, reklamcılık, istişare vb. gibi çeşitli ticari faaliyetler de esnek yöntemlerle yürütülmektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen iş adamları, Guangzhou'da bir araya geliyor, iş dünyası bilgilerini paylaşıyor ve arkadaşlık oluşturuyorlar.

 

Daha Fazla
Katılımcı Sayısı:
24713  
Ziyaretçi Sayısı:
184801  
İnternet Sitesi:
http://www.cantonfair.org.cn  
Email:
[email protected]  

Canton Fuarı 2019 Ekim 1.Devre FUAR ALANLARI

Ülke:
China  
Şehir:
Guangzhou Guangdong  
Telefon:
+86 (0)20/8913-9130  
Fax:
+86 (0)20/8333-5880 
Email:
 
Adres:
380 Yuejiang Zhong Road, Haizhu District  

Canton Fuarı 2019 Ekim 1.Devre

Guangzhou
4 Gece - 5 Gün