Yükleniyor...

EDS Las Vegas 2019

Las Vegas
5 Gece - 6 Gün

EDS Las Vegas 2019 Uluslararası  Elektronik  Konferansı  ve  Fuarı, 1937 yılında kurulmuş olup, her yıl Las Vegas Convention Center fuar alanında düzenlenmektedir. Elektronik  komponent üreticilerini, distribütörleri  ve  sektör  temsilcilerini buluşturan önemli bir etkinliktir.

Daha Fazla

EDS Las Vegas 2019 Tur Programı

06 MAYIS 2019 
06.30 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. British Havayolları BA-675 seferi ile 08.45 Londra hareket. 11.00 Londra varış. BA-275 seferi ile 16.40 Las Vegas hareket. 19.20 Las Vegas varış. 5 gece konaklama yapacağınız 3* Luxor Hotel vb. otele giriş ve konaklama.

07 MAYIS 2019 
Kahvaltı sonrası EDS Las Vegas fuar ziyareti.

08 MAYIS 2019 
Kahvaltı sonrası EDS Las Vegas fuar ziyareti.

09 MAYIS 2019 
Kahvaltı sonrası EDS Las Vegas fuar ziyareti.

10 MAYIS 2019 
Kahvaltı sonrası EDS Las Vegas fuar ziyareti.

11 MAYIS 2019 
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından serbest zaman. 19.30 havalimanında bulunma. BA-274 seferi ile 21.30 Londra hareket.
12 MAYIS 2019 
15.30 Londra varış. British Havayolları BA-680 seferi ile 17.40 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. 23.40 İstanbul’a varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Fuar giriş bileti
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

EDS

Las Vegas

15 – 18 Mayıs 2019 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletlerinin Las Vegas şehrinde düzenlenecek olan EDS 2019 (Electronic Distribution Show and Conference) bir liderlik zirvesidir. Elektronik komponent üreticilerinin, distribütörlerinin ve temsilcilerinin sunması gereken taşıyıcılar, karıştırıcılar ve en parlak akılların önemli bir buluşmasıdır. Enerjik, ilerici bir ortamda, en üst düzey karar vericiler iş kurmak için bir araya gelmektedir. Yeni fırsatları planlamak, tartışmak ve hedefleri sıfırlamak için önemli bir forumdur. EDS'nin özü, değerli bir fikir alışverişidir. Üst düzey stratejik toplantılar, etkinlik fonksiyonları ve gayri resmi toplantılar aracılığıyla gerçekleşir. İş ilişkilerini yeniden canlandırır ve yeni bağlantıların kurulmasına öncülük eder.

EDS’nin düzenleneceği Mirage, orijinal Vegas mega bir tesistir. 24 saat süren bir aksiyon cennetine ev sahipliği yapan ikonik volkanıyla dört Diamond ödülü kazanmıştır. Hayalinizdeki konaklamayı yükseltebilir, akşam yemeği ve gösteri paketlerinden rezervasyon yaptırabilir, gösteri biletleri satın alabilirsiniz. Mirage Resort'ta Las Vegas'a yapacağınız her yolculukta M Life ödülleri kazanabilirsiniz.

Her yıl düzenlenen etkinlik, ilk olarak 1937 yılında başlamıştır. Sadece ticari ziyaretçilere açık olan EDS 2019’da, elektronik komponentler, aletler ve aksesuarlar sergilenmektedir. Las Vegas'taki EDS Zirvesi için yıl boyu eşleştirme ve sonuç veren planlama faaliyetleri yapılmaktadır. EDS'ye hiç katılmadıysanız, bazı şaşırtıcı fırsatları kaçırdığınızı söyleyebiliriz. Bu, tüm eylemin kongre katında gerçekleştiği tipik bir fuar ortamı değildir. EDS, başarıyı en üst düzeye çıkarmak için planlı, bire bir toplantılar, ürün sergileri, eğitim programları ve network oluşturma fırsatlarının birleşimidir. EDS, endüstrinin en iyi üye kuruluşlarından olan Elektronik Bileşenler Endüstrisi Derneği ve Elektronik Temsilciler Birliği tarafından güçlü bir şekilde desteklenen ortak bir çabadır.

EDS, kendi katılımlarını mümkün olduğunca kolay ve üretken hale getirmek için sunduğu birçok hizmetten gurur duymaktadır.

Bir üretici / tedarikçi, bir distribütör veya üretici temsilcisi olabilirsiniz. ECA tarafından geliştirilen Planlama Kılavuzu'ndan değer elde edersiniz. Elektronik Dağıtım Şov Şirketi'nin finansal desteğiyle oluşturulan bu rehber özellikle EDS'de daha iyi toplantılar yapmanıza yardımcı olmaya yöneliktir. EDS'den en iyi şekilde yararlanmak için daha fazla uzman tavsiyesi, EDS Yönetim Kurulu'nda görev yapan meslektaşlarınızdan ve meslektaşlarınızdan, şov çalışanlarının profesyonellerinden ve Sponsor Derneklerden edinilebilir. Daha fazla bilgi için bu uzman danışmanlardan herhangi birini arayabilir veya elektronik posta gönderebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için http://edsconnects.com/about-eds/expert-advice/ web sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

EDS, konuşmanın ve konferansın ticarete yol açtığı bir pazar yeridir. Randevular yeterli değildir. Amacınız varolan bir ilişkiyi yenilemek ya da yeni bir ilişki kurmaksa, her toplantıda neleri başarmak istediğinize dair bir kontrol listeniz olmalıdır. Planlanan hedefler ve bu hedeflere ulaşmak için hazırlık, her başarılı EDS toplantısının arkasındaki temel unsurlardır. EDS'deki her toplantı, bir üreticinin sunduğu ürünler ile bir distribütörün veya temsilcisinin hizmet verdiği pazarlar arasında “uyum” araştırmak veya onaylamak zorundadır.

Daha Fazla
Katılımcı Sayısı:
271  
Ziyaretçi Sayısı:
1626  
İnternet Sitesi:
http://www.edsc.org  
Email:
 

EDS Las Vegas 2019 FUAR ALANLARI

Ülke:
USA  
Şehir:
Las Vegas NV  
Telefon:
+1 702/7917171  
Fax:
+1 702/7927669 
Adres:
3400 S. Las Vegas Blvd.  

EDS Las Vegas 2019

Las Vegas
5 Gece - 6 Gün