Yükleniyor...

Arab Health Dubai 2019

Dubai
4 Gece - 5 Gün

Arap Sağlık, MENA bölgesindeki sağlık ve ticaret profesyonellerinin en büyük topluluğudur.

Daha Fazla

Arab Health Dubai 2019 Tur Programı

27OCAK 2019
18.30 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma.Pegasus Hava Yolları PC746 seferi ile 20.30 Sharjah hareket.

28 OCAK 2019

01.55 Sharjah varış. 3 gece konaklama yapacağınız Saint Georga 3* otele giriş ve konaklama.

29 OCAK 2019
Kahvaltı sonrası Arab Health Dubai fuar ziyareti.

30 OCAK 2019
Kahvaltı sonrası Arab Health Dubai fuar ziyareti.

31 OCAK

Otelden cıkış işlemlerinin ardından .02.00 Sharjah havalimanında bulunma. Pegasus a Hava Yolları PC747 seferi ile 04.05 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. 08.00  İstanbul’a  varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı vergileri
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Fuar giriş bileti
Türkçe rehberlik hizmeti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

ARAB HEALTH

Dubai

          Arab Health Dubai Arap Sağlık Fuarı, MENA bölgesindeki en büyük sağlık fuarı ve dünyanın ikinci büyük fuarıdır. Yenilik, teknoloji, geliştirme ve yeni fikirleri tek bir yerde paylaşmak için mükemmel bir fırsat sunuyor.  Türkiye, TG Expo Uluslararası Fuarcılık AŞ milli katılım organizatörlüğünde 29 Ocak-1 Şubat'ta Dubai'de 43'üncüsü düzenlenen Arab Health 2018-Uluslararası Sağlık Fuarı'nın (Arab Health) "ülke sponsoru" oldu. TG Expo Uluslararası Fuarcılık'tan yapılan açıklamaya göre, sağlık sektöründe dünyanın en büyük ikinci fuarı olan Arab Health Fuarı'nda Türkiye rüzgarı esti.

          Arab Health Dubai Orta Doğu Sağlık Sektörü Fuarı medikal üreticiler, pratisyen hekim, hastane doktorları, yöneticiler, hemşirelik personeli, teknik yöneticiler, laboratuvar yöneticileri, fizyoterapistler, tıbbi asistanlar ve distribütörler dahil olmak üzere sağlık alanlarında geniş bir yelpazede ziyaretçi ve uzmanlarla iletişim kurmak için inanılmaz bir platform sunmaktadır.Arab Health Fuarı'na 2016 yılında 163 yılında 130 binden fazla sağlık uzmanına en son yeniliklerini sergileyen 4000 den fazla şirket katılımcı olmuştur. Her geçen yıla oranla daha büyük ölçekte olması bekleniyor.En yeni güncellemeler, yenilikler ve küresel uzmanlar için yılın en büyük sağlık gösterisi olan Arab Health Dubai Arap Sağlık Sergisi ve Kongresi kesinlikle hepsine sahiptir.

          Arap Health, bölgedeki en büyük fuar ve genelde sağlık takviminde küresel etkinliğe katılmak için bir zorunluluk olarak görülüyor. Yaklaşık 30 yıl önce kurulan sergi, şirketleri dünyadaki en hızlı büyüyen ve en karlı sağlık pazarlarından birinde sergilemek için ideal bir ortam sunuyor. Sağlık ve Korunma Bakanlığına yaptığı ziyarette Emirates Sağlık Hizmetleri Kuruluşu EHSE'yi de başlattı. EHSE, dünya standartlarında bir sağlık sistemi sağlamayı ve BAE'deki sağlık sektörü için kilit bir yasama organı olarak Bakanlığın rolünü geliştirmeyi amaçlamaktadır.

          Dubai Başkan Yardımcısı, Başbakan ve Ruler of Dubai, Ekselansları Şeyh Muhammed Bin Rashid Al Maktoum, Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nin ev sahipliği yaptığı 'Arap Sağlık Sergisi ve Kongresi'ni ziyaret etti. Şeyh Muhammed Bin Rashid, eşi Dubai Şeyh Hamdan Bin Mohammed Bin Rashid Al Maktoum, Dubai Başbakanı ve Dubai İcra Kurulu Başkanı idi. Şeyh Muhammed, 65'ten fazla ülkeyi temsil eden 4000'den fazla şirketin ve katılımcının sağlık teknolojisinde en yeni ürünlerini sergiledikleri fuarı gezdi.  Dubai Sağlık Otoritesi standında bir duruş sırasında Humaid Al Qatami, Yönetim Kurulu Başkanı ve DHA Genel Müdürü tarafından bilgilendirildi. Yüksek kaliteli sağlık hizmetleri sunma çabalarının bir parçası olarak emirlik hastanelerinde ve sağlık merkezlerinde kullanılan en son teknolojiler hakkında bilgi aldı. 

Daha Fazla
Katılımcı Sayısı:
4053  
Ziyaretçi Sayısı:
93925  
İnternet Sitesi:
http://www.arabhealthonline.com  
Email:
[email protected]  

Arab Health Dubai 2019 FUAR ALANLARI

Ülke:
United Arab Emirates  
Şehir:
Dubai  
Telefon:
+971 (0)4/332-1000  
Fax:
+971 (0)4/332-9006 
Web Sitesi:
http://www.dwtc.com
Adres:
Sheikh Zayed Road  
Ülke:
United Arab Emirates  
Şehir:
Dubai  
Telefon:
+971 (0)4/332-1000  
Fax:
+971 (0)4/332-9006 
Web Sitesi:
http://www.dwtc.com
Adres:
Sheikh Zayed Road  

Arab Health Dubai 2019

Dubai
4 Gece - 5 Gün