Yükleniyor...

Gulfood Dubai 2019

Dubai
3 Gece - 4 Gün

İki yılda bir gerçekleştirilen bir etkinlik olarak sergilenen fuar, dünya çapında yiyecek içecek tüketiminin geleceğini şekillendiriyor.

Daha Fazla

Gulfood Dubai 2019 Tur Programı

17 ŞUBAT 2019
12.30 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Air Arabia Hava Yolları G9282 seferi ile 14.45 Sharjah hareket. 19.45 Sharjah varış. 3 gece konaklama yapacağınız otele giriş ve konaklama.

18 ŞUBAT 2019
Kahvaltı sonrası Gulfood Dubai fuar ziyareti.

19 ŞUBAT 2019
Kahvaltı sonrası Gulfood Dubai fuar ziyareti.

20 ŞUBAT 2019
Kahvaltı sonrası otelden cıkış işlemlerinin ardından fuar ziyareti / serbest zaman. 17.30 Sharjah havalimanında bulunma. Air Arabia Hava Yolları G9283 seferi ile 19.45 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. 23.40 İstanbul’a  varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Fuar giriş bileti
Türkçe rehberlik hizmeti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

Gulfood

Dubai

          Gulfood Dubai Uluslararası Gıda Fuarı Dubai International Convention & Exhibition Centre olan 1 milyon metrekare fuar alanındaki 97.000 ziyaretçiyi aşan rekor bir katılımla 2017 sürümü sonrasında, dünyanın en büyük yıllık gıda etkinliği olan Gulfood, 23. sürümünün merkezinde yenilik yaratıyor. Gıda alanında dünyanın en büyük etkinliklerinden biri olan Gulfood, her yıl Şubat ayının ikinci haftasında Dubai’de gerçekleştirilecektir. Bu sene fuarda, 160 Türk firması yer alacaktır. Gulfood’da gıda sektörünün şu alanlarında ürünler sergilenecektir. İçecekler; alkolsüz içecekler, sıcak içecekler, sular ve taze içecekler. Süt Ürünleri; sütler, yoğurtlar, tereyağlar ve peynirler. Katı Yağlar ve Sıvı Yağlar; zeytin, hindistancevizi, ayçiçeği, diğer bitkisel yemeklik yağlar, saf yağ vb. Sağlık ve Güzellik için Katkısız Ürünler; organik, vegan (bitkisel süt ürünleri ikameleri), glutensiz, zenginleştirilmiş ve güçlendirilmiş gıdalar vb. Bakliyatlar, Hububatlar, Tahıllar; Çok çeşitli tahıllar, fasulyeler, prinçler, tahıllar vb. Et ve Kümes Hayvanları; Otla beslenen, mısırla beslenen, serbest gezen vb. Lokal Gıda Ürünleri; Niş ve özel üreticiler tarafından.

          Global F & B topluluğu, en iyi ürünleri en iyi fiyata tedarik etme konusunda bu temel fırsatı değerlendirirken, Gulfood Dubai Uluslar arası Gıda Fuarı tüketici talebindeki değişimleri yansıtacak yeni hizmetler ve yenilikler dalgası vaat ediyor. Küresel gıda sektörünün en iyi ürünlerinin tedarik zincirleriyle buluştuğu dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri olan Gulfood, bu yıl 23’üncü kez sizlerle bir araya gelecektir. Dubai’de bu yıl “Gıda ve İnovasyon” temasıyla gerçekleşecek fuarda iş görüşmeleri de yapılacaktır. 2017 yılında 1 milyon metrekarelik fuar alanında 97 bini aşkın ziyaretçi ağırlayan fuarda, tüketici talebindeki değişimlere yanıt vermek üzere en yeni ürünlerin sergilendiği bir platform olacaktır.

          Gulfood Uluslar arası Gıda Fuarı, dünya lezzetlerinin dünya standartlarında işletmelerle buluştuğu dünyanın en büyük sergi gösterisidir. İnanılmaz bir global ürün vitrinini seçip kaynaştırmak için rakipsiz bir fırsat. Yiyecek ve içecek sektörlerinin ekipmanlarının yanı sıra restoran ve kafe sektörünün son trendlerini ve yeniliklerini gözden geçirmek için zaman ayırın. Bir dizi eğitim konferansları, eğitim oturumları, yarışmalar, ödüller ve diğer canlı, endüstriye odaklı etkinlikler aracılığıyla bölgenin önde gelen bilgi alışverişi olanaklarından yararlanabilirsiniz. Dünyanın en büyük Gıda Fuarı Gulfood her daim ilham vermeye ve bilgilendirmeye çalışır. Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenen Gulfood, dünyaca ünlü gıda markalarının yanı sıra birçok ünlü şefinde ilgisini çekmektedir. Gulfood 2018, 8 ana pazar sektöründe dünyanın birçok ülkesinden 5 binden fazla katılımcıyı ağırlayacaktır.

Daha Fazla
Katılımcı Sayısı:
4800  
Ziyaretçi Sayısı:
84642  
İnternet Sitesi:
http://www.gulfood.com  
Email:
[email protected]  

Gulfood Dubai 2019 FUAR ALANLARI

Ülke:
United Arab Emirates  
Şehir:
Dubai  
Telefon:
+971 (0)4/332-1000  
Fax:
+971 (0)4/332-9006 
Web Sitesi:
http://www.dwtc.com
Adres:
Sheikh Zayed Road  
Ülke:
United Arab Emirates  
Şehir:
Dubai  
Telefon:
+971 (0)4/332-1000  
Fax:
+971 (0)4/332-9006 
Web Sitesi:
http://www.dwtc.com
Adres:
Sheikh Zayed Road  

Gulfood Dubai 2019

Dubai
3 Gece - 4 Gün