Yükleniyor...

International Specialized Exhibition Moulds, Die Moulds, Stamps

2 Gece - 3 Gün

ROSMOULD

Uluslar arası Kalıp Yapımı ve Ekipmanları Fuarı  Rosmould Moskova 2019 2006 yılında kurulmuş olup, her yıl Moskova şehrinde Crocus Expo International Expo Centre fuar alanında düzenlenmektedir. Uluslar arası bir ticaret fuarı olup, fuarda sergilenecek başlıca ürün grupları; plastik ve kauçuk endüstrileri için makine ve ekipmanlar, hammadde ve yardımcı maddeler, plastik ve kauçuk ürünler, Plastik ve kauçuk endüstrileri için hizmetler, katkı imalatı ve 3d baskı, kakım tezgahları, otomasyon, robotik, imalat teknolojisi, üretim mühendisliği, metal işleme vb ürünler yer  almaktadır. Rosmould endüstriyel tasarımcılar, ürün geliştiricileri, üreticiler, tedarikçiler ve son kullanıcılar arasındaki uçurumu birleştiren eşsiz bir fuar konseptidir.

RosMould Moskova 2019 sadece ticari ziyaretçiler için geçerlidir ve Rusya Federasyonu Ticaret ve Sanayi Odası ve Rus Otomobil Üreticileri Birliği (ARA) tarafından desteklenmektedir. Fuar, karar vericilere ürün ve en son yenilikleri hakkında bilgi vermektedir. Rus büyümek pazarı için özellikle Avrupa’dan gelen katılımcı ve ziyaretçilerin sayısı çok fazladır. Fuarda ayrıca teknik konferanslar ve çeşitli ağ oluşturma etkinlikleri yapılmaktadır. Bir önceki fuara 43 ülkeden yaklaşık 162 katılımcı ve 7000 ziyaretçi gelmiştir. Fuarda tüm ürünlerin listesini bulabilir, sektörünüzle ilgili gelen ziyaretçilerle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Tüm üretim zincirlerini tek çatı altında bulabilirsiniz.

Messe Frankfurt, teknoloji portföyünü RosMould Moskova 2019 ile genişletmiştir. Messe Frankfurt, teknoloji fuarı portföyünü, kalıp yapımı, prototipleme ve 3-D teknolojileri için uluslararası ticaret fuarı RosMould'un eklenmesiyle artırıyor.Moldexpo LLC'nin genel müdürü Dmitry Sorokorensky şöyle açıklıyor: “Rusya, ekonomik büyüme ve ticaret fuarı alanında büyük potansiyele sahip ülkelerden biri olmaya devam ediyor. Piyasada, enerji üretimi, taşımacılık, otomotiv mühendisliği ve tarım gibi kilit sektörler için makine araçlarına olan talep artmaktadır. RosMould, 2006 yılından bu yana, sektörlerin geniş bir kesitinden uzmanları bir araya getirmekte ve ürünlerin ve prototip ekipmanlarının tasarımı ve üretimi ile kalıpların, ve pulların üretimi ile ilgili yenilikçi çözümler sergilemektedir. Messe Frankfurt, ticaret fuarı pazarındaki en önemli şirketlerden biridir ve birçok farklı iş alanında uzmanlığa sahiptir. RosMould'un daha da gelişmesinde tecrübesi etkili olmuştur. ” Messe Frankfurt İcra Kurulu Üyesi Uwe Behm şunları ekliyor: “ Faaliyetlerimizin büyük bir kısmı teknoloji ticaret fuarlarına yöneliktir. RosMould ile kalıplama teknolojileri alanındaki uzmanlığımızı güçlendiriyoruz. Guangzhou'daki Asiamold'a ve Frankfurt'taki Formnext'e ek olarak, RosMould artık müşterilerimize gelecek vaat eden bir pazarda başka bir fuar etkinliği sunmamızı sağlıyor. ” dedi. Messe Frankfurt RUS, uluslararası ticaret fuarı grubunun Moskova merkezli iştirakidir. Portföyünde Moskova, Kazan ve Astana'da dokuz uluslararası ticaret fuarı ve forum markaları yer almaktadır.

Daha Fazla
Katılımcı Sayısı:
261  
Ziyaretçi Sayısı:
5918  
İnternet Sitesi:
http://www.rosmould.com  
Email:
info@rosmould.ru  

International Specialized Exhibition Moulds, Die Moulds, Stamps FUAR ALANLARI

Ülke:
Russian Federation  
Şehir:
Krasnogorsk  
Telefon:
+7 495/727-2626  
Fax:
+7 495/727-2626 
Email:
ask@crocus-off.ru 
Adres:
16, Mezhdunarodnaya street, Moscow region  
Ülke:
Russian Federation  
Şehir:
Krasnogorsk  
Telefon:
+7 495/727-2626  
Fax:
+7 495/727-2626 
Email:
ask@crocus-off.ru 
Adres:
16, Mezhdunarodnaya street, Moscow region 143402 

International Specialized Exhibition Moulds, Die Moulds, Stamps

2 Gece - 3 Gün