Yükleniyor...

Euroluce Milan 2019

Milan
3 Gece - 4 Gün

Avrupanın önde gelen Aydınlatma Fuarları’ndan birisidir. Euroluce Milano Uluslar arası Aydınlatma ve Teknolojileri Fuarı,1976 yılında kurulmuş olup, iki yılda bir Milano şehrinde Fieramilano fuar alanında düzenlenmektedir.

Daha Fazla

Euroluce Milan 2019 Tur Programı

09 NİSAN 2019
10.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk havayolları TK-1895 seferi ile 12.05 Milan hareket.14.00 Milan varış. Ardından Euroluce Milan fuar ziyareti. Akşam 3 gece konaklama yapacağınız 4* Ibis Styles Milano Melegnano vb. otele giriş ve konaklama.

10 NİSAN 2019
Kahvaltı sonrası Euroluce Milan fuar ziyareti.

11 NİSAN 2019
Kahvaltı sonrası Euroluce Milan fuar ziyareti.

12 NİSAN 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış islemleri. 13.00 havalimanında bulunma. Türk havayolları TK-1896 seferi ile 15.00 Istanbul Atatürk Havalimanına hareket. 18.45 Istanbul’a  varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Fuar giriş bileti
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

Euroluce

Milan

Avrupanın önde gelen Aydınlatma Fuarları’ndan birisidir. Euroluce Milano Uluslar arası Aydınlatma ve Teknolojileri Fuarı,1976 yılında kurulmuş olup, iki yılda bir Milano şehrinde Fieramilano fuar alanında düzenlenmektedir. Euroluce 2019 Milano, uluslar arası bir ticaret fuarıdır ve sadece pazar günleri halka açıktır. Bu yıl 09 – 14 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarda başlıca sergilenecek olan ürünler; iç mekan aydınlatması, dış mekan aydınlatması, endüstriyel aydınlatma, etkinlik/gösteri aydınlatma, özel amaçlı aydınlatma, hastane aydınlatması, aydınlatma sistemleri, ışık kaynakları vb. en son trend ürünleri bu fuarda görebilirsiniz. Yaklaşık 40.000 metrekarelik sergi alanı ve sektörün en iyi 485 katılımcıları ile Uluslar arası Aydınlatma Fuarı 29. Baskısında teknolojik yenilik ve tasarım kültürünün merkezileştiği küresel referans aydınlatma fuarı olarak kabul ediliyor. Bu fuar, sadece toplantı ve iş mekanı değil aynı zamanda aydınlatma teknolojisi sektörlerinde eko-sürdürülebilirlik ve enerji tasarrufu alanında en avantajlı fuardır.

İtalyan aydınlatma tedarikçisi FLOS, Londra merkezli tasarımcı Michael Anastassiades tarafından piyasaya yeni bir ürün çıkarmıştır. Düzenlemeler geçen yıl Milano'da Euroluce Milano fuarında yapılmıştır. Burada ışıklı papatya zinciri gibi birbirinden asmak LED sarılı şekiller birbirine yapılmış modüler ve özelleştirilebilir avize sistemidir. Düzenlemeler, her biri daire, gözyaşı, dik açı ve basit düz çizgiler dahil olmak üzere basit bir geometrik şekle sahip dokuz alüminyum parçadan oluşur. Müşteri, bu temel modülleri satın alır ve daha sonra bunları birleştirip yeniden benzersiz asılı görüntüler oluşturur. Parçalar gizli bir fiş ile bağlanır, böylece avizelerin ayarlanması bir elektrikçiye ihtiyaç duymaz. Anastassiades'e göre, fikir, müşterinin değişen ihtiyaçlarını karşılayan orijinal avizelerin bileşimini mümkün kılarak, çok yönlülüğe izin vermekti. Her zaman ev için tasarladığını söylese de, Düzenlemelerin özelleştirilebilir doğası, bir avizenin bir lobiye veya başka bir ticari veya konukseverlik ortamına kolayca dahil edilebileceği anlamına gelir.

Euroluce Milano 2019 Fuarı’nı ziyaret etmek için 4 önemli sebep bulunmaktadır. 1. Katılımcıların yarısı İtalya dışından 450 katılımcı bulunmaktadır. 2. İş dünyasındaki haberlere göre Dünyanın Aydınlatma Üreticileri 2016 yılında 42.004.41 değerini kaydetmiştir. 3. Yeni uluslar arası iş ilişkilerini teşvik etmek için mükemmel bir yerdir. 4. Araştırma ve Geliştirme: Teknoloji ve sürdürülebilirlik için tüm bilgileri öğrenmek istiyorsanız sizleri Euroluce fuarına bekliyoruz.

Daha Fazla
Katılımcı Sayısı:
485  
Ziyaretçi Sayısı:
272439  
İnternet Sitesi:
http://salonemilano.it/en-us/EXHIBITORS/Euroluce  
Email:
 

Euroluce Milan 2019 FUAR ALANLARI

Ülke:
Italy  
Şehir:
Rho (Milano)  
Telefon:
+39 02/4997-1  
Fax:
+39 02/4997-7963 
Adres:
Strada Statale del Sempione, 28  

Euroluce Milan 2019

Milan
3 Gece - 4 Gün