Yükleniyor...

Sial Kanada 2019

Toronto
4 Gece - 5 Gün

30 Nisan - 2 Mayıs 2019 tarihleri arasında Kanada’nın Toronto şehrinde düzenlenecek olan SIAL KANADA fuarı Toronto’daki Enercare Center Fuar Merkezi’nde gerçekleşecektir. SIAL Canada Fuarı, Kanada gıda endüstrisinin kalitesi ve çeşitliliği için çok önemli bir etkinliktir. Enercare Center Kanada'nın En Büyük Sergi ve Kongre Merkezidir. 1 milyon metrekareden fazla esnek kongre alanına ev sahiptir ve Kuzey Amerika'daki en büyük kongre etkinliklerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır.

Daha Fazla

Sial Kanada 2019 Tur Programı

29 NİSAN 2019
06.30 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. British Havayolları BA-675 seferi ile 08.45 Londra hareket. 11.00 Londra varış. BA-93 seferi ile 13.10 Toronto hareket. 15.55 Toronto varış. 4 gece konaklama yapacağınız 3* Super 8 by Wyndham Downtown  Toronto Hotel vb. otele giriş ve konaklama.

30 NİSAN 2019
Kahvaltı sonrası Sial Canada fuar ziyareti.

01 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası Sial Canada fuar ziyareti.

02 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası Sial Canada fuar ziyareti.

03 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından serbest zaman. 19.55 havalimanında bulunma. BA-0098 seferi ile 21.55 Londra hareket.
04 MAYIS 2019
10.00 Londra varış. British Havayolları BA-0680 seferi ile 17.40 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. 23.55 İstanbul’a varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Fuar giriş bileti
Şahsi harcamalar
Vize ücreti
Sabah, öğlen ve akşam yemekleri

SIAL Canada

Toronto

30 Nisan - 2 Mayıs 2019 tarihleri arasında Kanada’nın Toronto şehrinde düzenlenecek olan SIAL KANADA fuarı Toronto’daki Enercare Center Fuar Merkezi’nde gerçekleşecektir. SIAL Canada Fuarı, Kanada gıda endüstrisinin kalitesi ve çeşitliliği için çok önemli bir etkinliktir. Enercare Center Kanada'nın En Büyük Sergi ve Kongre Merkezidir. 1 milyon metrekareden fazla esnek kongre alanına ev sahiptir ve Kuzey Amerika'daki en büyük kongre etkinliklerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Enercare Center, Ontario gölünün kıyısında, Toronto şehir merkezindeki Exhibition Place'de yer almaktadır. Buraya bisikletle, arabayla, yerel toplu taşıma ile (TTC) ya da bölgesel GO Trenine binerek ulaşabilirsiniz.

Toronto'nun ana otoyollarından biri olan ve 1.300 yeraltı parkyeri dahil olmak üzere Gardiner Expressway'in bitişiğinde yer alan 6.450 araçlık park yeri mevcuttur. Bu kolaylığı çok az mekân sunabilir. Fuar alanı hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen katılımcılar https://www.enercarecentre.com/visiting/getting-here/parking-at-exhibition-place web sayfasını ziyaret edebilirler. Enercare Center son teknoloji servisler ve olanaklar sunmaktadır. Her etkinliğin kusursuz yapılmasını sağlayan bilgi ve becerisi olan özel Etkinlik Servisleri ekibinin uzmanlığı ile geliştirilmiştir.

SIAL CANADA Fuarı 50 farklı ülkeden gelen 18.500 sektör profesyonelini ve 1.000’den fazla katılımcıyı ağırlamaktadır. Yaklaşık 23.000 metrekarelik sergi alanına sahiptir. Katılımcıların fuardan memnuniyet oranı % 97 olarak gerçekleşmiştir ve stant başına yaklaşık 350 kontakt kurulmuştur. Gıda endüstrisinin her alanını, eksiksiz bir gıda ürününü ve gıda ile ilgili ekipman ve teknolojileri bulabilirsiniz. Fuarda sergilenen endüstri sektörlerini şöyle sıralayabiliriz : Fantezi Peynirler, Zengin ve özel peynirler, Mikro bira, Elmadan yapılan bir içki olan Cider, Peynir endüstrisi ile ilgili malzemeler, Hijyen ve sanitasyon, paketleme, Ekipman ve süreç, Teknik danışmanlar,Finansal hizmetler, Su, Taze meyve suları, Diğer sular, Kahve, Çay, Diğer sıcak içecekler,Kokteyl malzemeleri, alkolü alınmış içkiler, Şarap ve alkollü içecekler, Bar malzemeleri ve ekipmanları, Deniz ürünleri, Et, kümes hayvanları, Pişmiş ürünler, Hamur işleri, meyve-sebzeler, Günlük Ürünler, Şarküteri ürünleri, hazır gıdalar, Dondurulmuş gıdalar, Yumurtalar, Tahıllar ve tahıllar, Meyve bazlı ürünler, Sebze ürünleri, Kahve ve çay, Alkolsüz içecekler, Şekerleme ve aperatifler, Yağlar ve diğer yağ bazlı ürünler, Baharatlar, baharatlar ve sirke, Diyet ürünleri, gıda takviyeleri, Evde beslenen hayvan yiyecekleri, Malzemeler, Katkı Maddeleri, Şeker ve Tatlandırıcı Ürünleri, Endüstriyel pişmiş ürünler, Restoran ve otel ekipmanları, Mutfak mobilyası, Nakliye ve lojistik hizmetleri ve donanımı, Depolama ekipmanları, Ekipman ve süreç,Malzeme ve taşıma, Soğutma, Üniformalar, Ambalaj ve kaplar, Hijyen - izlenebilirlik çözümleri, Teknik danışmanlar, Mağazalar için mobilya, Bilgi Teknolojisi ve Danışmanlar.

SIAL CANADA 2019 Uluslararası Gıda, Yiyecek ve İçecek Fuarının düzenleneceği Toronto, 5.5 milyonluk nüfusu ile Kanada'nın en büyük şehri konumundadır. Amerika Birleşik Devletleri nüfusunun % 60'ından fazlası 90 dakikalık uçuş mesafesindedir. Ontario'nun başkenti olan Toronto, Kanada'nın en kalabalık eyaleti için hükümetin koltuğu ve aynı zamanda ülkenin sanayi ve ticaret merkezidir.  ABD dışında ABD sponsor dernek toplantıları için en popüler yerdir. Kanada'nın en çok tercih edilen yurt içi iş seyahati destinasyonudur. 230'dan fazla otelde 38.000'den fazla otel odasına sahiptir.

Kanada'daki en büyük kongre merkezine sahiptir. Ontario Gölü'nün kuzey kıyısında yer alan Toronto, Kanada'nın en güneyindeki şehirlerinden biridir. Aslında, enlemi kuzey Kaliforniya'ya çok yakın. Sonuç olarak Toronto, şaşırtıcı derecede ılımlı bir iklime sahiptir - Kanada'daki en sıcak baharlar  ve yazlar. Kanada'da iki resmi dil vardır - İngilizce ve Fransızca. Bu resmi dillere ek olarak, Toronto'da konuşulan ilk 5 dil Çince, İtalyanca, Tamilce, Portekizce ve İspanyolcadır.

Daha Fazla
Katılımcı Sayısı:
928  
Ziyaretçi Sayısı:
17318  
İnternet Sitesi:
http://www.sialcanada.com  
Email:
[email protected]  

Sial Kanada 2019 FUAR ALANLARI

Ülke:
Canada  
Şehir:
Montreal Quebec  
Telefon:
+1 514/871-8122  
Fax:
+1 514/871-3188 
Adres:
1001 Place Jean-Paul-Riopelle  

Sial Kanada 2019

Toronto
4 Gece - 5 Gün