Yükleniyor...

Interzum Köln 2019

Cologne
3 Gece - 4 Gün

Uluslararası Ağaç işleri ve Mobilya Üretimi Fuarı Interzum Cologne, 1959 yılında kurulmuş olup, iki yılda bir Köln şehrinde Koelnmesse GmbH fuar alanında düzenlenmektedir. Uluslar arası bir ticaret fuarı olup, sektöründe önemli fuarlar arasında yer almaktadır. Interzum Köln 2019 Fuarı, her geçen yıl mobilya endüstrisine yenilikler kazandırmaya devam etmektedir.

Daha Fazla

Interzum Köln 2019 Tur Programı

21 MAYIS 2019
05.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk havayolları TK-1671 seferi ile 06.45 Köln hareket. 09.05 Köln varış. Ardından Interzum Köln fuar ziyareti. Akşam 3 gece konaklama yapacağınız 3* Centro Hotel Conti vb. otele giriş ve konaklama.

22 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası Interzum Köln fuar ziyareti.

23 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası Interzum Köln fuar ziyareti.

24 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından 13.00  havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-1674 seferi ile 15.00 İstanbul Atatürk Havalimanı’na hareket. 19.10 İstanbul’a  varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Fuar giriş bileti
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

interzum

Cologne

Uluslar arası Ağaç işleri ve Mobilya Üretimi Fuarı Interzum Cologne, 1959 yılında kurulmuş olup, iki yılda bir Köln şehrinde Koelnmesse GmbH fuar alanında düzenlenmektedir. Uluslar arası bir ticaret fuarı olup, sektöründe önemli fuarlar arasında yer almaktadır. Interzum Köln 2019 Fuarı, her geçen yıl mobilya endüstrisine yenilikler kazandırmaya devam etmektedir. Karar vericiler , fikir liderleri, uzmanlar yeni ürünleri ve konseptleri dört gözle beklemektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılar ve ziyaretçiler karşılıklı çok iyi iş çıkarmaktadırlar. Fuarın başlıca sanayi grupları; Taşeron Sanayi , Dekorasyon, İç Dekorasyon, Mobilya Endüstrisi, Mobilya, Ev Dekorasyonu, Hizmetler, Ticaret, Meslek, Üretim, İmalat, İşleme vb dallardır.

94.000 metrekarelik alanda sergilenen 2017 yılındaki fuara 1728 katılımcı ve 68782 ziyaretçi katılmıştır. Bu sene dünyanın dört bir yanından, özellikle de Türkiye, İspanya ve Hindistan'dan çok sayıda  katılımcı ve ziyaretçi gelmiştir. Bu, gelecek sene Interzum’u sadece en büyük, ama aynı zamanda en uluslar arası endüstri etkinliği ve mobilya tedarik endüstrisi için bir yer haline getirecektir. Etkinliğin yabancı payının tahmini yüzde 80’dir. Pazar lideri şirketlere ek olarak, birçok küçük düşünce kuruluşu da Interzum  Köln 2019’da temsil edilecektir. Organizatörlere göre, önceden kayıtlı şirketlerin yüzde 13’ü ilk kez fuara gelecektir. Mobilya Üretimi ve Ahşap İşçiliği Fuarı’na  bu yıl Türkiye’den 121 firma katılmıştır. Sektöründe dünyanın en büyük fuarı olan Interzum’a türk firmalarının temsilcileri, Türkiye’nin bu sektörde dünyada söz sahibi ülke konumunda olduklarını, gelecekte dünya lideri olma yolunda ilerlediklerini söylediler. Türk firmalarının son yıllarda bu fuara katılım oranı her geçen gün artmaktadır. Bunun sebebi, Türkiye’nin bu sektörde güçlü ve öncü olmasından kaynaklanmaktadır.

Interzum Köln 2019 Fuarı’na Uluslar arası katılımcılar tasarım trendlerini ve vizyonlarını burada göstermektedir. Bunun için fuar, ürün geliştiricileri, tasarımcıları ve mimarları için bir ilham kaynağıdır. Interzum denilince yenilikçi bir  ticaret fuarı olarak akıllarımızda kalmaya devam etmektedir. Fuar sadece ticaret ziyaretçilerine açıktır ve sürekli artan yabancı ziyaretçi sayısı ile uluslar arası bir etkileyiciliği bulunmaktadır. Kapsamlı bir program, özgün tasarım, yenilikçi güç ve mükemmel işlevler fuarın yelpazesini tamamlamaktadır. Bu sayede “Interzum ödülü” almaya hak kazanmıştır.

Daha Fazla
Katılımcı Sayısı:
1537  
Ziyaretçi Sayısı:
58023  
İnternet Sitesi:
http://www.interzum.de  
Email:
[email protected]  

Interzum Köln 2019 FUAR ALANLARI

Ülke:
Germany  
Şehir:
Köln  
Telefon:
+49 (0)221/821-0  
Fax:
+49 (0)221/821-2574 
Adres:
Messeplatz 1  

Interzum Köln 2019

Cologne
3 Gece - 4 Gün