Yükleniyor...

Electronica China 2019

Shanghai
4 Gece - 5 Gün

Elektrik ve Elektronik Fuarı Electronica  China   Shanghai 2019 , 2002 yılında kurulmuş olup, her yıl Shanghai şehrinde Shanghai New Exhibition Centre fuar alanında  düzenlenmektedir. Üretim  tekniklerinin  tümünü  kapsayan bu uluslararası  fuar 20 - 22 Mart 2019 tarihlerinde düzenlenecektir.  Birçok katılımcı en son yenilikleri ve trendleri bu fuarda sergileyeceklerdir. Sektöründe Asya’nın en önemli fuarlarından biri olup, Uluslararasıbir ticaret fuarıdır. Bu fuara gelen ziyaretçiler ayrıca, birinci sınıf bir konferans programına katılabilirler. Münih’te başlatılan Messe München ve yurt dışındaki iştirakleri, daha sonra Çin ve Hindistan’da büyüyen pazarlar için geliştirilmiş tüm endüstri için maksimum kalite ve profesyönellik ile küresel bir elektronik ağ kurmuştur.

Daha Fazla

Electronica China 2019 Tur Programı

18 MART 2019
23.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Hava Yolları TK-26 seferi ile 01.45 Shanghai hareket.
19 MART 2019
17.10 Shanghai varış. 4 gece konaklama yapacağınız 5* Radisson Blu Hotel Shanghai New World vb. otele giriş ve konaklama.

 

20 MART 2019
Kahvaltı sonrası Electronica China Shanghai fuar ziyareti.

21 MART 2019
Kahvaltı sonrası Electronica China Shanghai fuar ziyareti.

22 MART 2019
Kahvaltı sonrası Electronica China Shanghai fuar ziyareti.

23 MART 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından serbest zaman / alışveriş imkanı. 20.00 havalimanında bulunma. Türk Hava Yolları TK-27 seferi ile 23.05 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket.
24 MART 2019
06.10 İstanbul’a varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Fuar giriş bileti
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

Electronica China

Shanghai

Elektrik ve Elektronik Fuarı Electronica  China   Shanghai 2019 , 2002 yılında kurulmuş olup, her yıl Shanghai şehrinde Shanghai New Exhibition Centre fuar alanında  düzenlenmektedir. Üretim  tekniklerinin  tümünü  kapsayan bu uluslararası  fuar 20 - 22 Mart 2019 tarihlerinde düzenlenecektir.  Birçok katılımcı en son yenilikleri ve trendleri bu fuarda sergileyeceklerdir. Sektöründe Asya’nın en önemli fuarlarından biri olup, uluslar arası bir ticaret fuarıdır. Bu fuara gelen ziyaretçiler ayrıca, birinci sınıf bir konferans programına katılabilirler. Münih’te başlatılan Messe München ve yurt dışındaki iştirakleri, daha sonra Çin ve Hindistan’da büyüyen pazarlar için geliştirilmiş tüm endüstri için maksimum kalite ve profesyönellik ile küresel bir elektronik ağ kurmuştur. Elektronik topluluğumuz her yıl küresel fuar ağımızda buluşarak en son trendleri, yerel pazarlar için özel ürünler ve sektörün gelecekteki gelişimi için fikirler sunmaktadır. Münih, Çin ve Hindistan'da yapılan fuarlara gelen katılımcı ve ziyaretçilerin sayısı bu gerçeği kanıtlamaktadır.

Electronica  China Shanghai 2019, büyük  şirketlerin temsilcileri ve sektördeki yeni ve büyüyen şirketlerin temsilcileri ile yüz yüze iletişim kurmak için önemli bir  platform sunmaktadır. Hem ziyaretçi sayısındaki artış, hem de kalitesiyle geçen yıllara oranla bu yıl daha çok rağbet görmüştür. Toshiba Genel Müdürü, “ Toshiba, beş yıl boyunca düzenli olarak bu fuara katılmıştır. Özellikle Çin pazarında ürün tanıtımımıza çok yardımcı olmuştur. Organizatörler ve katılımcılar arasında uzun yıllara dayanan bir işbirliği sayesinde, ziyaretçi kalitesi ve sayısı bakımından önemli ilerlemeler kaydetmiştir. Gelecek yıl tekrar geleceğiz ve Çin’de yeni ürün tanıtımına daha fazla yatırımı yapacağız.” diye belirtmiştir.

Electronica  China  Shanghai 2019, elektronik fuarları içinde elektronik komponentler, sistemler ve uygulamalar için önde gelen platformlardan biridir. 80,000 m² alanda 28 ülkeden gelen 1000’den fazla katılımcı ürünlerini bu fuarda sergilemektedir. Yarıiletkenler, Gömülü sistemler, mikroişlemciler, displayler, mikro ve nanosistemler / sensör teknolojisi, otomotiv elektronik / test teknolojileri, Test ve ölçüm cihazları, Pasif bileşenler, Switch ve  interconnection  teknolojisi, Güç kaynakları, PCB, diğer devre taşıyıcıları / EMS (elektronik imalat hizmetleri) başlıca fuarda sergilenecek ürünlerdir.

Daha Fazla
Katılımcı Sayısı:
1088  
Ziyaretçi Sayısı:
61455  
İnternet Sitesi:
http://www.electronicachina.com  
Email:
[email protected]  

Electronica China 2019 FUAR ALANLARI

Ülke:
China  
Şehir:
Shanghai  
Telefon:
+86 (0)21/2890-6666  
Fax:
+86 (0)21/2890-6777 
Web Sitesi:
http://www.sniec.net
Adres:
No. 2345, Longyang Road, Pudong New Area  

Electronica China 2019

Shanghai
4 Gece - 5 Gün