Yükleniyor...

CME Shanghai 2019

Shanghai
4 Gece - 5 Gün

Uluslararası Metal Kesme ve El Aletleri Fuarı CME 2019 - China Machine Tool Exhibition Shanghai’da National Exhibition Center’da düzenlenecektir. 70.000 metrekare alanda  sergilenen  fuara  her yıl 90.000  ziyaretçi gelmektedir.

Daha Fazla

CME Shanghai 2019 Tur Programı

24 ŞUBAT 2019
23.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Hava Yolları TK-26 seferi ile 01.45 Shanghai hareket.
25 ŞUBAT 2019
17.10 Shanghai varış. 4 gece konaklama yapacağınız 5* Radisson Blu Hotel Shanghai New World vb. otele giriş ve konaklama.

26 ŞUBAT 2019
Kahvaltı sonrası CME Shanghai fuar ziyareti.

27 ŞUBAT 2019
Kahvaltı sonrası CME Shanghai fuar ziyareti.

28 ŞUBAT 2019
Kahvaltı sonrası CME Shanghai fuar ziyareti.

01 MART 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından serbest zaman / alışveriş imkanı. 20.00 havalimanında bulunma. Türk Hava Yolları TK-27 seferi ile 23.05 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket.
02 MART 2019
06.10 İstanbul’a varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Fuar giriş bileti
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

CME Shanghai

Shanghai

Uluslar arası Metal Kesme ve El Aletleri Fuarı CME 2019 - China Machine Tool Exhibition Shanghai’da National Exhibition Center’da düzenlenecektir. 70.000 metrekare alanda  sergilenen  fuara  her yıl 90.000  ziyaretçi  gelmektedir. CME Group'un Global Metal Ürünleri Grubu Başkanı Young-Jin Chang, "Yeni bakır sözleşmesi, müşterilerin ve piyasa katılımcılarının Çin bakır primiyle olan riskinden korunmalarını sağlamak için, ilk kez finansal olarak yerleşmiş, borsa fiyatlarındaki vadeli işlem ürünleri tedarik edeceğiz" dedi.
Chang, "CME Grubunun mevcut fiziksel olarak teslim edilen karşılaştırmalı COMEX bakır vadeli işlemlerini tamamlayan bu yeni sözleşmenin, Çin'de ticaret yapan ya da bakırda satılan bakır için bir referans fiyat olacağı inancındayız" diye ekledi. American Metal Market, global metal ve madencilik pazarlarına hizmet veren bir fiyat raporlama ajansı olan Metal Bulletin Group'un bir parçasıdır. Daswani'ye göre, fiyatların hesap verebilirliğini ve denetlenebilmesini sağlamak için son teknoloji ürünü fiyatlama sistemi ve Uluslararası Menkul Kıymet Komisyonları (IOSCO) ilkelerine bağlılık da dahil olmak üzere önemli ölçüde yatırım yapmışlardır. Şirket, Midwest demirli hurda endekslerini 2010 yılında yayınlamaya başladı ve Kuzey Amerika demirli hurda piyasalarının referans noktası olmaya devam etmektedir.

 

CME 2019 Shanghai  Makina ve Takım Tezgahları sektöründe  Kesici Aletler, Takım Tezgahları, Ölçüm Aletleri, ve  Robotik Aletler için en önemli uluslararası  fuarlardan  biridir. 2015 yılından bu yana düzenlenmektedir. Bu yılki   fuarda  dünyanın  dört  bir  yanından  425  katılımcı  yer alacaktır. American Metal Market'in fiyatları zaten başka bir hurda vadeli işlem sözleşmesinin temelini oluşturuyor. CME  2019 Group, 2012 yılında AMM Midwest Demir Hurda İndeksini temel alan ilk ABD menşeli hurda vadeli kontratını 1 numaralı busheling için başlatmıştır. American Metal Market, Euromoney Institutional Investor PLC'nin fiyat raporlama bölümü olan Metal Bülten Grubu'nun bir parçasıdır. Metal Bülten Grubu, metal ve madencilik endüstrisi için bağımsız endüstri fiyat kriterleri de dahil olmak üzere bilgi sağlar. Global haberler, analiz, konferans ve içgörü hizmetleri portföyü, fiyatlama konusundaki etkinliğini tamamlar. Fiyat ve piyasa değerlendirmelerine odaklanan 160'dan fazla kişinin katıldığı uluslararası bir global ekiple, 2.000'den fazla tescilli fiyat sağlıyor. Bu fiyatlar düzenli olarak fiziksel işlemlerle ilgili kıyaslama sözleşmeleri için kullanılır; Metal Bülten'in fiyatlarına karşı finansal sözleşmeler de halledilir. Grubun ana ofisleri Londra , New York , Şangay , Singapur ve Sao Paulo . Metal Bülten Grubunun ana şirketi Euromoney Institutional Investor PLC, Londra Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem görüyor ve FTSE 250 hisse endeksine üyeler. Öncelikle küresel bankacılık, varlık yönetimi ve emtia sektörlerine odaklanan önde gelen bir uluslararası ticarette medya grubudur. 

Uluslar arası Metal Kesme ve El Aletleri Fuarı CME 2019 Shanghai fuarında  aşağıdaki ürünler ve hizmetler sergilenmektedir : Gösteri, metal kesme tezgahları, metal şekillendirme tezgahları, kesici  takımların  ve takım tezgahı  aksesuarları . Fuarın ziyaretçileri Profesyoneller, Üreticiler, Tedarikçiler, Anahtar Karar  Vericilerdir. Makina ve Takım Tezgahları sektöründe ayrıca  Beijing’de düzenlenen China International Machine Tool & Tools Exhibition fuarı da vardır.

Daha Fazla
Katılımcı Sayısı:
 
Ziyaretçi Sayısı:
 
İnternet Sitesi:
 
Email:
 

CME Shanghai 2019 FUAR ALANLARI

Ülke:
Cambodia  
Şehir:
Phnom Penh  
Telefon:
 
Fax:
 
Web Sitesi:
Email:
 
Adres:
Diamond Island  

CME Shanghai 2019

Shanghai
4 Gece - 5 Gün