Yükleniyor...

Intec Leipzig 2019

Leipzig
3 Gece - 4 Gün

Intec Makine Aletleri, İmalat ve Otomasyon Uluslararası Fuarı ve Z – 2019 Parçalar, Bileşenler, Modüller ve Teknolojiler için Tedarikçiler Fuarı kombinasyonu her iki yılda bir yapılıyor. Bu fuarlar birleşimi Avrupa’da metal işleme ve tedarik endüstrisinde üretim teknolojisi için ilk önemli endüstri buluşmasıdır.

Intec'in odak noktaları arasında, makine otomasyonu, hassas aletler, üretim otomasyonunda akış yukarı ve aşağı akış süreçleri için sistemler yer almaktadır.

Endüstriyel malzemelerde uzmanlaşan Z - Taşeronluk ile birlikte Intec, üretimde tüm süreci ve müşteri zincirini kapsamaktadır.

Bu başarılı ticaret fuarı kombinasyonu çok büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Intec Leipzig 2019, Avrupa'daki metal işleme ve tedarik endüstrisi için yılın ilk önemli uluslararası açılış buluşmasına, ilgili tüm tarafları davet etmektedir.

2017 yılının Mart ayında Almanya ve yurtdışından gelen 1.382 katılımcı ile Intec ve Z, Avrupa'nın önde gelen sanayi fuarları arasında güçlü konumlarını ortaya koymayı başardılar. Birleşik ticaret fuarları, gelecek sene başarı öykülerine yeni bir bölüm eklemeye hazırlanıyor.

Intec Leipzig   5 Şubat 8 Şubat  2019 arasında, hem uluslararası olarak aktif şirketleri hem de küçük ve orta ölçekli işletmelere iyi ticari işlemler için cazip ve verimli bir pazar sunacak.

Daha Fazla

Intec Leipzig 2019 Tur Programı

05.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. 07.15 Lufthansa Havayolları LH 1305 uçuşu ile Frankfurt hareket. 08.30 varış. Lufthansa Havayolları LH 158 sefer sayılı uçuş ile 12.30 Leipzig hareket. 13.30 Leipzig varış. Ardından 3 gece konaklama yapacağımız 3* Days Inn City Center otel vb. yerleşme ve serbest zaman. 

Sabah kahvaltısının ardından Intec & Z fuar ziyareti. 

Sabah kahvaltısının ardından Intec & Z fuar ziyareti. 

Sabah kahvaltısının ve odaların boşaltılmasının ardından Intec & Z fuar ziyareti ya da serbest zaman. Saat 16.00 havalimanında bulunma. Lufthansa Havayolları LH 165 sefer sayılı uçuş ile 18.30 Frankfurt hareket ve 19.30 varış.  Lufthansa Havayolları LH 1304 uçuşu ile 20.15 İstanbul Atatürk Havalimanı hareket.. Saat 01.10+1' de varış ve tur sonu. 

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Fuar giriş bileti
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

Intec Leipzig 2019

Leipzig
3 Gece - 4 Gün