Yükleniyor...

Lineapelle Deri Fuarı 2019

Milan
5 Gece - 6 Gün

Lineapelle ayakkabı, deri eşya, giysi ve mobilya için deri, aksesuar, bileşen, sentetik ve modellere adanmış en önemli uluslararası sergidir.

Lineapelle ve ona bağlı diğer “niş” etkinlikleriyle temsil edilen fuar sistemi, göze çarpan stil ve müşteri hizmetleriyle katılımcı firmaların yüksek kalitesini sergiliyor.

1981 yılında lanse edilen fuar o tarihten beri, deri aksesuarları ve ayakkabı, deri eşya, giysi ve mobilya bileşenleri için en nitelikli uluslararası sergi oldu. Etkinlik, yılda iki kez, yaz aksesuarları için Şubat ayında ve kış aksesuarları için Eylül ayında Milano sergi merkezinde gerçekleşiyor.

Lineapelle, dünya çapında deri talebini vazgeçilmez kılan, kalite ve stil inovasyonundaki sürekli liderliği ile karakterize edilen çok önemli bir fuar. Sergi, bu sebepten dolayı Lineapelle New York ve Lineapelle London fuarları ile niş etkinliklerinin çapını genişletti.

Lineapelle, deri, aksesuar ve parça imalatçılarını (sürtünme, topuklu ayakkabılar, tabanlar, küçük metal parçalar vb.), Sentetik malzemeler, endüstriyel kumaşlar, ayakkabı modelleri, deri ürünleri üreticilerini ağırlayan fuardaki koleksiyonlar, ayakkabı, deri eşya, giyim / eldiven, mobilya ve otomotiv pazarlarına yönelik. Fuara katılım ücretsiz.

Daha Fazla

Lineapelle Deri Fuarı 2019 Tur Programı

Saat 10.30 İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde hazır bulunma. Saat 12.45’te Türk Havayolları’nın TK-1895 sefer sayılı uçuşu ile Milano’ya hareket. Saat 13.40 Milano varış. Ardından 5 gece konaklama yapacağınız Europa Hotel 3* transfer. Otele yerleşmenin ardından serbest zaman.

Tüm gün İtalya’nın bu en güzel şehrini keşfetmek için serbest zaman.

Sabah kahvaltının ardından Lineapelle fuar ziyareti.

Sabah kahvaltının ardından Lineapelle fuar ziyareti.

Sabah kahvaltının ardından Lineapelle fuar ziyareti.

Sabah kahvaltının ve odaların boşaltılmasının ardından serbest zaman. Saat 16.00 Milano havaalanına transfer ve Türk Havayolları TK-1876 sefer sayılı uçuşu ile 18.45 İstanbul hareket. Saat 23.45 İstanbul Atatürk Havalimanı varış ve tur sonu.  

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Fuar giriş bileti
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

Lineapelle Deri Fuarı 2019

Milan
5 Gece - 6 Gün