IGC Delhi 2020

36. Uluslararası Jeoloji Kongresi

Erken Rezervasyon Fırsatı

Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}] `dan Başlayan Fiyatlarla

 • Tur Detayları
 • Tur Programı
 • Oda Seçimi
 • Uçuş Bilgisi
 • Otel Bilgisi

36. Uluslararası Jeoloji Kongresi IGC 2020, 2 – 8 Mart 2020 tarihleri arasında Hindistan’ın Delhi  şehrinde düzenlenecektir. Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Hindistan Vizesi Al
1. Gün İstanbulNew Delhi

01 MART 2020
19.00 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-716 seferi ile 20.55 Yeni Delhi hareket.
02 MART 2020
05.15 Yeni Delhi varış. 5 gece konaklama yapacağınız 3* Impress Hotel vb. otele giriş ve konaklama. Ardından IGC  Delhi 2020 kongresine katılım.

2 Gün

03 MART 2020
Kahvaltı sonrası IGC Delhi 2020 kongresine katılım.

3 Gün

04 MART 2020
Kahvaltı sonrası IGC Delhi 2020 kongresine katılım.

4 Gün

05 MART 2020
Kahvaltı sonrası IGC Delhi 2020 kongresine katılım.

5 Gün New Delhiİstanbul

06 MART 2020
Otelden erken çıkış işlemleri. 05.00 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-717 seferi ile 06.55 İstanbul Havalimanına hareket. 11.30 İstanbul’a  varış ve tur sonu.

 • Single Oda (1 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.single}]
 • Double Oda (2 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}]
 • Çocuk
  Fiyat Sorunuz
  Fiyat Sorunuz
 • [{item.boarding_code}] [{item.boarding_name}] [{item.landing_code}] [{item.landing_name}]
  [{ item.take_off }]
[{Package.detail.price.hotel.name}]

[{Package.detail.price.hotel.desc}]

 • Şartlar
 • Dahiller/Hariçler
 • Kongre Bilgisi
İPTAL

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

ÇOCUK İNDİRİMİ

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

SORUMLULUK SINIRLARI

Mavirotatur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar doğrultusunda gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlar veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflara bilmektedir.

DAHİL OLANLAR
 • Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferler
 • Havalimanı vergileri
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Şahsi harcamalar
 • Vize ücreti
 • Kongre katılım ücreti
IGC 2020 Delhi - 36th International Geological Congress

36. Uluslararası Jeoloji Kongresi IGC 2020, 2 – 8 Mart 2020 tarihleri arasında Hindistan’ın Delhi  şehrinde India Expo Centre & Mart’ta düzenlenecektir. India Expo Center & Mart Hindistan'daki entegre haldeki en büyük çok amaçlı sergi ve kongre merkezidir. Uluslararası Jeoloji Kongresi (IGC), Dünya Biliminin ilerlemesi için prestijli bir küresel platformdur.

IGC'nin ilk oturumu, küresel jeolojik topluluğa düzenli aralıklarla toplantı yapmak için örgütsel bir çerçeve çalışması yaratma fırsatı sunmak amacıyla 1878'de Fransa'da toplanmıştır. Sınırları, dilleri aşan ve jeobilimci topluluğu kıtalar ve okyanuslar arasında bir araya getirme kabiliyetine sahip bir kardeşlik işbirliği ruhunu öngörmektedir. 1878 yılında kar amacı gütmeyen bir bilimsel ve eğitim kurumu olarak kurulan IGC, 1961'de Uluslararası Jeoloji Bilimleri Birliği (IUGS) himayesine girmiştir. O zamandan beri IGC toplantıları işbirliği içinde ve IUGS'ın (International Union Of Geological Sciences) bilimsel sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir.

India Exposition Mart Ltd (IEML), Hindistan El Sanatları ihracatının geniş potansiyelini geliştirmek için kurulmuştur. Trikotaj sektörünün ihracat artışına bakıldığında, Kabine Sekreteri başkanlığındaki sekreterler komitesi, Nisan 1999'da Hindistan, Dallas, Atlanta, Los Angeles, Utrecht ve Hollanda’daki merkezi ihracat merkezlerinin temalarına dayanarak Hindistan Fuar Mar’ı kurma projesini onaylamıştır. Fuar ve kongre tesisleri ile ticaret bir arada iyi kombine edilmiştir. En modern, en geniş, entegre ve çok amaçlı sergi ve kongre merkezine sahiptir. Uluslararası Konferanslar ve Sergiler düzenlemek için tam sertifikalı bir etkinlik mekanıdır.

36. Uluslararası Jeoloji Kongresi’nin düzenleneceği Hindistan Expo Center, 14 adet sergi salonu, 29 adet konferans salonu ve 15 Buluşma Yeri ve Medya Salonu ile 58 dönüm alana yayılmıştır ve kongre ve sergi tesisleri ile eşsiz bir kombinasyona sahiptir. Etkinlik alanı aşağıdaki tüm özelliklere sahiptir :

 • Merkezi Wi-Fi / PA Sistemleri / Tele / Faks / CCTV / IBMS
 • Wi-Fi ve LAN için 2 GBPS'lik internet tesisinin kurulu gücü.
 • Canlı demo ve canlı yayın için yüksek hızlı yayın.
 • Özel Mobil Bağlantı
 • Video konferans
 • İnternet kiralık hatlar
 • Fiber LAN Bağlantısı
 • Wi-Fi bölgesi
 • Siber Kafeler
 • 24 Saatte Satılık Kişisel İnternet. temel
 • Etkinlik sırasında LCD Ekranlar ve Video Duvarlar.

India Expo Centre’ın bulunduğu Greater Noida Endüstri Bölgesi, Batı ve Doğu Özel Yük Koridorlarının kesişim noktasında yer almaktadır ve ayrıca Delhi-Mumbai Endüstriyel Koridoruna (DMIC) açılan kapıdır. Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'nin Ulusal Başkent Bölgesi'nde yer almaktadır ve Asya'nın en büyük sanayi kentlerinden biri olan Noida'nın bitişiğindedir. Entegre ilçe, Hindistan'ın en akıllı şehri, Ulusal Başkent Bölgesi'nin en modern kentsel gelişim merkezi ve en hızlı gelişen cazibe merkezi olarak şekilleniyor. Uzak görüşlü şehir planlamasının modern bir modeli olarak ortaya çıkmıştır.

36. Uluslararası Jeoloji Kongresi’nin düzenleneceği  Yeni Delhi, Güney Asya’nın en büyük ülkelerinden biri olan Hindistan’ın başkentidir. Hem ülkesi için, hem de bölge için oldukça önemli bir şehirdir. Yeni Delhi, Hintlilerin şehir hayatına yakından tanık olabileceğiniz, oldukça kozmopolit bir şehirdir. Delhi, dünyanın bilinen en eski şehirlerinden biri olmasına rağmen, Yeni Delhi halini İngilizlerin bölgeye gelmesi ile yeniden inşa edilerek almıştır. Bu sebeple şehirde dolaşırken hem yerel kültürü, hem de 20. yüzyıldan itibaren bölgeye gelen İngiliz kültüründen parçalar bulabilirsiniz. Bu büyük şehirde konaklamak için çok da uzaklaşmamak adına genelde şehir merkezindeki tesisler tercih edilir.

Yeni Delhi’nin para birimi Hindistan Rupisi (INR)’dir. 100 Rupi ise 4.53 TL'e denk gelmektedir. Banknotlar 5,10,20,50,100,500,1000 şeklindedir.  Delhi’de Hintçe ve İngilizce konuşulmaktadır. Türkiye (GMT+2) ile Yeni Delhi (GMT+5.30) arasında 3 saat 30 dakika zaman farkı vardır. Hindistan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize istemektedir e tüm pasaport tipleri için vize şartı geçerlidir. Yeni Delhi’ye gitmeden önce vizenin alınması gerekmektedir çünkü havaalanında vize verilmemektedir. Yeni Delhi’de subtropikal iklim yaşanmaktadır. Yaz mevsimi çok uzun ve sıcak geçmekte, sıcaklıklar 40 dereceye kadar çıkmaktadır. Temmuz ve ağustos aylarında da muson yağmurları görülmektedir. Kış mevsimi ise kurak geçmektedir. Yeni Delhi’ye aralık ve mart aylarında gidilmesi daha uygundur.

 • Sektör
 • Kongre Tipi
  Other Specialties
 • Ülke
  Hindistan
 • Şehir
  New Delhi
Tur Detayları

36. Uluslararası Jeoloji Kongresi IGC 2020, 2 – 8 Mart 2020 tarihleri arasında Hindistan’ın Delhi  şehrinde düzenlenecektir. Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Hindistan Vizesi Al
Şartlar
İPTAL

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

ÇOCUK İNDİRİMİ

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

SORUMLULUK SINIRLARI

Mavirotatur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar doğrultusunda gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlar veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflara bilmektedir.

Dahiller/Hariçler
DAHİL OLANLAR
 • Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferler
 • Havalimanı vergileri
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Şahsi harcamalar
 • Vize ücreti
 • Kongre katılım ücreti
Kongre Bilgisi
IGC 2020 Delhi - 36th International Geological Congress

36. Uluslararası Jeoloji Kongresi IGC 2020, 2 – 8 Mart 2020 tarihleri arasında Hindistan’ın Delhi  şehrinde India Expo Centre & Mart’ta düzenlenecektir. India Expo Center & Mart Hindistan'daki entegre haldeki en büyük çok amaçlı sergi ve kongre merkezidir. Uluslararası Jeoloji Kongresi (IGC), Dünya Biliminin ilerlemesi için prestijli bir küresel platformdur.

IGC'nin ilk oturumu, küresel jeolojik topluluğa düzenli aralıklarla toplantı yapmak için örgütsel bir çerçeve çalışması yaratma fırsatı sunmak amacıyla 1878'de Fransa'da toplanmıştır. Sınırları, dilleri aşan ve jeobilimci topluluğu kıtalar ve okyanuslar arasında bir araya getirme kabiliyetine sahip bir kardeşlik işbirliği ruhunu öngörmektedir. 1878 yılında kar amacı gütmeyen bir bilimsel ve eğitim kurumu olarak kurulan IGC, 1961'de Uluslararası Jeoloji Bilimleri Birliği (IUGS) himayesine girmiştir. O zamandan beri IGC toplantıları işbirliği içinde ve IUGS'ın (International Union Of Geological Sciences) bilimsel sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir.

India Exposition Mart Ltd (IEML), Hindistan El Sanatları ihracatının geniş potansiyelini geliştirmek için kurulmuştur. Trikotaj sektörünün ihracat artışına bakıldığında, Kabine Sekreteri başkanlığındaki sekreterler komitesi, Nisan 1999'da Hindistan, Dallas, Atlanta, Los Angeles, Utrecht ve Hollanda’daki merkezi ihracat merkezlerinin temalarına dayanarak Hindistan Fuar Mar’ı kurma projesini onaylamıştır. Fuar ve kongre tesisleri ile ticaret bir arada iyi kombine edilmiştir. En modern, en geniş, entegre ve çok amaçlı sergi ve kongre merkezine sahiptir. Uluslararası Konferanslar ve Sergiler düzenlemek için tam sertifikalı bir etkinlik mekanıdır.

36. Uluslararası Jeoloji Kongresi’nin düzenleneceği Hindistan Expo Center, 14 adet sergi salonu, 29 adet konferans salonu ve 15 Buluşma Yeri ve Medya Salonu ile 58 dönüm alana yayılmıştır ve kongre ve sergi tesisleri ile eşsiz bir kombinasyona sahiptir. Etkinlik alanı aşağıdaki tüm özelliklere sahiptir :

 • Merkezi Wi-Fi / PA Sistemleri / Tele / Faks / CCTV / IBMS
 • Wi-Fi ve LAN için 2 GBPS'lik internet tesisinin kurulu gücü.
 • Canlı demo ve canlı yayın için yüksek hızlı yayın.
 • Özel Mobil Bağlantı
 • Video konferans
 • İnternet kiralık hatlar
 • Fiber LAN Bağlantısı
 • Wi-Fi bölgesi
 • Siber Kafeler
 • 24 Saatte Satılık Kişisel İnternet. temel
 • Etkinlik sırasında LCD Ekranlar ve Video Duvarlar.

India Expo Centre’ın bulunduğu Greater Noida Endüstri Bölgesi, Batı ve Doğu Özel Yük Koridorlarının kesişim noktasında yer almaktadır ve ayrıca Delhi-Mumbai Endüstriyel Koridoruna (DMIC) açılan kapıdır. Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'nin Ulusal Başkent Bölgesi'nde yer almaktadır ve Asya'nın en büyük sanayi kentlerinden biri olan Noida'nın bitişiğindedir. Entegre ilçe, Hindistan'ın en akıllı şehri, Ulusal Başkent Bölgesi'nin en modern kentsel gelişim merkezi ve en hızlı gelişen cazibe merkezi olarak şekilleniyor. Uzak görüşlü şehir planlamasının modern bir modeli olarak ortaya çıkmıştır.

36. Uluslararası Jeoloji Kongresi’nin düzenleneceği  Yeni Delhi, Güney Asya’nın en büyük ülkelerinden biri olan Hindistan’ın başkentidir. Hem ülkesi için, hem de bölge için oldukça önemli bir şehirdir. Yeni Delhi, Hintlilerin şehir hayatına yakından tanık olabileceğiniz, oldukça kozmopolit bir şehirdir. Delhi, dünyanın bilinen en eski şehirlerinden biri olmasına rağmen, Yeni Delhi halini İngilizlerin bölgeye gelmesi ile yeniden inşa edilerek almıştır. Bu sebeple şehirde dolaşırken hem yerel kültürü, hem de 20. yüzyıldan itibaren bölgeye gelen İngiliz kültüründen parçalar bulabilirsiniz. Bu büyük şehirde konaklamak için çok da uzaklaşmamak adına genelde şehir merkezindeki tesisler tercih edilir.

Yeni Delhi’nin para birimi Hindistan Rupisi (INR)’dir. 100 Rupi ise 4.53 TL'e denk gelmektedir. Banknotlar 5,10,20,50,100,500,1000 şeklindedir.  Delhi’de Hintçe ve İngilizce konuşulmaktadır. Türkiye (GMT+2) ile Yeni Delhi (GMT+5.30) arasında 3 saat 30 dakika zaman farkı vardır. Hindistan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize istemektedir e tüm pasaport tipleri için vize şartı geçerlidir. Yeni Delhi’ye gitmeden önce vizenin alınması gerekmektedir çünkü havaalanında vize verilmemektedir. Yeni Delhi’de subtropikal iklim yaşanmaktadır. Yaz mevsimi çok uzun ve sıcak geçmekte, sıcaklıklar 40 dereceye kadar çıkmaktadır. Temmuz ve ağustos aylarında da muson yağmurları görülmektedir. Kış mevsimi ise kurak geçmektedir. Yeni Delhi’ye aralık ve mart aylarında gidilmesi daha uygundur.

 • Sektör
 • Kongre Tipi
  Other Specialties
 • Ülke
  Hindistan
 • Şehir
  New Delhi
PAKET SEÇİMİ
Uçuş Bilgisi
 • [{item.boarding_code}] [{item.boarding_name}] [{item.landing_code}] [{item.landing_name}]
  [{ item.take_off }]
Tur Programı
1. Gün İstanbulNew Delhi

01 MART 2020
19.00 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-716 seferi ile 20.55 Yeni Delhi hareket.
02 MART 2020
05.15 Yeni Delhi varış. 5 gece konaklama yapacağınız 3* Impress Hotel vb. otele giriş ve konaklama. Ardından IGC  Delhi 2020 kongresine katılım.

2 Gün

03 MART 2020
Kahvaltı sonrası IGC Delhi 2020 kongresine katılım.

3 Gün

04 MART 2020
Kahvaltı sonrası IGC Delhi 2020 kongresine katılım.

4 Gün

05 MART 2020
Kahvaltı sonrası IGC Delhi 2020 kongresine katılım.

5 Gün New Delhiİstanbul

06 MART 2020
Otelden erken çıkış işlemleri. 05.00 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-717 seferi ile 06.55 İstanbul Havalimanına hareket. 11.30 İstanbul’a  varış ve tur sonu.

Oda Seçimi
 • Double Oda (2 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}]
 • Single Oda (1 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.single}]
 • Çocuk
  Fiyat Sorunuz
  Fiyat Sorunuz
Otel Bilgisi
[{Package.detail.price.hotel.name}]

[{Package.detail.price.hotel.desc}]

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Kategoriler