18 Yaş Altı Çocuklar ve Öğrenciler için İrlanda Vizesi

18 Yaş Altı Çocuklar ve Öğrenciler için İrlanda Vizesi

Üyelere Özel İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Gerekli Evraklar

Pasaport

Seyahat bitiş tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olmalıdır 

Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası

Tarafımızdan sağlanacaktır.

* İrlanda Cumhuriyeti başvurularında sigorta İngilizce olarak istenmektedir. 

30.000 Euro teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası.

Uçak Bileti Rezervasyonu

Mavi Rota tarafından sağlanacaktır

Otel Rezervasyonu

Eğer konaklamanızla ilgili bir davetiyeniz yoksa otel rezervasyonu gereklidir. Otel rezervasyonu konfirmesi Mavi Rota tarafından sağlanacaktır.

Davetiye

Davetiye var ise ASLI (bağlı bulunduğu belediyeden çıkarılmış orjinal davetiye.Davet eden kişinin adres,irtibat bilgilerini içeren davetiye ile birlikte davet eden kişiye ait;oturma izni veya Almanya kimlik fotokopisi,pasaport fotokopisi,eğer masrafları karşılıyorsa ,son üç aylık maaş bordrosu da olmalıdır.)

Eğer konaklamanızla ilgili bir davetiyeniz yoksa otel rezervasyonu gereklidir. Mavi Rota tarafından sağlanacaktır.

Tam Tekmil Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği

Nüfus müdürlüklerinden ya da e-devlet üzerinden temin edilebilir. 
Nüfus Aile Kayıt Örneği: Kendisi, Eşi, Çocukları, Anne / Babası ve Eski Eş / Eşlerine (isteğe bağlı) ait bilgileri içeren kayıtlardan oluşmaktadır. Yerleşim yeri bilgisini de içermesi gerekir.

Kimlik Fotokopisi

A4 kağıda alınız.

Biyometrik Fotoğraf

2 adet olmalıdır. Schengen başvurularında beyaz fon üzerine 3.5 cm x 4.5 cm., İngiltere ve Ameraka başvuralarında ise 5 cmm c 5 cmm ölçüsünde olmalıdır.

Öğrenci Belgesi Aslı

Okul öğrenci işlerinden alınmış, yeni tarihli.

Okuldan Talep Edilen Vize Süresi İçin İzin Yazısı Aslı

Tatil dönemi haricinde seyahat edilecekse

Sponsora Ait Gelir Belgeleri

Çalışan,emekli ve işveren olması durumuna göre gelirini gösterir belgeler.

Noter Onaylı Muvafakatname (18 Yaş Altı Çocuk)

Yalnız seyahat edecekse her iki ebeveyninden,ebeveynlerden biriyle seyahat edecekse seyahatte bulunmayacak olan diğer ebeveyninden alınmış noter onaylı muvaffakatname ASLI ve fotokopisi.

* Bazı ülkeler (Almanya) başvuralarda seyahat eden ebeveynden de muvaffakatname istemektedir. Detaylı bilgi için lütfen bize danışınız.

İngilizce Vize Talep Dilekçesi
İngilizce Sponsor Dilekçesi
İrlanda Vizesi Online Başvuru Formu
İrlanda Vize Ücreti 165,00 €

165,00 €

Fiyata Dahil Olanlar: Konsolosluk Harcı, Aracı kurum Hizmet Bedeli, 6 gunluk seyahat sigorta bedeli, Kargo Ücretleri, Mavi Rota Tour Hizmet Bedeli, KDV

İrlanda ya da resmi adıyla İrlanda Cumhuriyeti kuzeybatı Avrupa’da bulunur. Birleşik Krallık’a bağlı olan Kuzey İrlanda ile komşudur. Başkenti Dublin ülkenin en gözde turistik yeridir. İrlanda ekonomisi tarım, hayvancılık ve endüstriye dayanır. Ayrıca Facebook, Google ve Apple gibi teknoloji devlerinin Avrupa merkezleri de yine İrlanda’dadır. Dublin’den sonra gelen diğer önemli şehirleri Cork ve Galway’dir.    Yaklaşık 1 milyon insanın yaşadığı ülkede resmi dil olan İrlanda Gaelcesi genellikle yaşlı insanlar tarafından akıcı bir şekilde kullanılır. Ülkede kullanılan yaygın dil İngilizcedir. Ülkede para birimi oalak avro ve İngiliz Sterlini kullanılır.

Ilıman bir iklime sahip İrlanda’da yaz ayları sıcaklık 15-20 derece kış aylarında ise en düşük 4-5 derece civarındadır.

1916 yılında baskıcı rejime karşı ayaklanan İrlanda cumhuriyetçi ordusu ayaklanma sonucunda İngiliz hükümeti ile bir anlaşma imzalayarak bağımsız olmuştur. Kuzey İrlanda hala Birleşik Krallık’ın bir üyesidir. Ülke 1973 yılında Avrupa Birliği üyesi olmuştur ve o tarihten sonra da giderek zenginleşmiştir.  

Sizi Arayalım
Kategoriler