Yükleniyor...

ESO-WSO Viyana 2020

Vienna
3 Gece - 4 Gün

EUR 460.00

' den başlayan fiyatlarla

ESO-WSO 2020 Ortak İnme Konferansı ESO-WSO 2020, 12 – 15 Mayıs 2020 tarihleri arasında Avusturya’nın başkenti Viyana’da düzenlenecektir. Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla
TUR PAKETİNİ SEÇİNİZ
UÇUŞ BİLGİSİ

IST - VIE Atatürk / Schwechat Intl.

12 Mayıs 2020

VIE - IST Schwechat Intl. / Atatürk

15 Mayıs 2020

ODA SEÇENEKLERİ
Double

EUR 460.00

-
Kişi
+
Single

EUR 550.00

-
Kişi
+
0-2 Yaş

EUR 0.00

2-6 Yaş

EUR 0.00

6-12 Yaş

EUR 0.00


0

ESO-WSO Viyana 2020 Tur Programı

12 MAYIS 2020
06.30 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK1883 seferi ile 08.40 Viyana hareket. Yerel saat 09.05 Viyana varış. 3 gece konaklama yapacağınız 3* Lucia Hotel vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından  ESO-WSO Viyana 2020 kongresine katılım.

13 MAYIS 2020
Kahvaltı sonrası ESO-WSO Viyana 2020 kongresine katılım.

14 MAYIS 2020
Kahvaltı sonrası ESO-WSO Viyana 2020 kongresine katılım.

15 MAYIS 2020
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından kongreye katılım / serbest zaman. 17.30 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK1888 seferi ile 19.35 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Yerel saat 23.55 İstanbul varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti
Kongre katılım ücreti

ESO-WSO 2020 Vienna - ESO-WSO 2020 Joint Stroke Conference

Vienna

2020 yılı Ortak İnme Konferansı ESO-WSO 2020, 12 – 15 Mayıs 2020 tarihleri arasında Avusturya’nın başkenti Viyana’da Austria Center Vienna fuar ve kongre merkezinde düzenlenecektir. ESO – WSO Ortak İnme Konferansının konusu “İnme için Birleşik Bir Ses“ olacaktır. Avrupa İnme Organizasyonu (ESO), inme araştırmacısı ve doktorların, ulusal ve bölgesel inme toplumların bir pan-Avrupa toplumdur ve 2007 yılının Aralık ayında kurulmuştur. ESO, bireysel ve örgütsel üyelerden oluşan bir STK'dır. ESO'nun amacı, inmenin görülme ve tedavi şeklini değiştirerek inme yükünü azaltmaktır.

Dünya İnme Örgütü (WSO) ise inme ile mücadelede dünyanın önde gelen kuruluşudur. Uluslararası İnme Derneği ve Dünya İnme Federasyonu'nun birleşmesi ile inme için bir dünya sesi oluşturmak amacıyla Ekim 2006'da kurulmuştur. Bugün, Dünya İnme Örgütü’nün 4000'den fazla bireysel üyesi ve 85 farklı ülkeden 60'tan fazla toplumsal üyesi vardır.

Konferansın düzenleneceği Austria Center Vienna Viyana'nın tarihi şehir merkezine metroyla 7 dakika mesafededir. Viyana Uluslararası Havalimanı'na doğrudan bağlantı ile 30 dakikalık uzaklıktadır. BM merkezinin hemen yanında, 923 tane otel odasına yakın bir konumdadır.

Konferansın resmi dili İngilizce'dir. AB vize düzenlemeleri ve başvuru prosedürleri hakkında resmi talimatlar için Avusturya büyükelçiliğine veya başkonsolosluğuna başvurmanızı öneririz. Gerektiği zaman vize almak katılımcının sorumluluğundadır. Vize düzenlemeleri uyruğunuza ve ülkenize göre farklılık göstermektedir. Katılımcıların tüm konferans programları için gündelik iş kıyafetleri giymeleri tavsiye edilir.

Kayıt işlemlerinin bir parçası olarak kayıtlı katılımcılara resmi bir kişisel davet mektubu sunulmaktadır. Bu davet yalnızca vize başvuruları için hazırlanmıştır ve organizatörlerin Bilimsel Programa dahil olmalarına herhangi bir maddi destek veya onay vermeyi taahhüt etme anlamı taşımaz.  Davet mektupları elektronik ortamda (PDF) veya istenirse basılı olarak temin edilebilir. Basılı kopyalar normal posta yoluyla ücretsiz olarak postalanmaktadır. Özel teslimat (kurye) talebi halinde, katılımcı tüm masraflardan sorumlu olmaktadır.

Tüm etkinlik aktiviteleri (eğitim oturumları, yemekler, sergi salonu vb. dahil) sadece katılımcılar için ayrılmıştır. Kayıtlı olmayan misafirlerin (çocuklar, aile üyeleri, iş arkadaşları vb. dahil) etkinlik alanlarının hiçbirine girmesine izin verilmemektedir. Kayıt sırasında verilen yaka kartları tüm programlara girmek için gereklidir ve bu kural kesinlikle uygulanmaktadır. Konferans programları süresince çanta veya bavulunuzu hiçbir zaman yanınızdan ayırmayınız.

ESO - WSO 2020 Ortak İnme Konferansının düzenleneceği Viyana şehri 2009 senesinden bu yana sekinci kez arka arkaya dünyanın en yaşanabilir şehri seçilmiştir. En son 2017 senesinde de bu ünvana layık görülmüştür.  Dünyanın en yaşanabilir şehirleri listesi, bir uluslararası danışmanlık şirketi olan Merker’in 39 farklı kriteri göz önünde bulundurarak dünyadaki büyük şehirler arasında yaptığı karşılaştırma sonucu ulaştığı bilgilere dayanarak hazırlanmaktadır. Viyana Avusturya'nın başkenti ve ülkeyi meydana getiren dokuz federal eyaletten biridir. Avusturya’nın kuzeydoğusunda, Tuna Nehri kıyısında yer almaktadır. Nüfusu  iki milyon civarındadır.

Daha Fazla
Sektörler:
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: Nöroloji
Ülke Avusturya
Şehir Vienna

ESO-WSO Viyana 2020

Vienna
3 Gece - 4 Gün

EUR 460.00

' den başlayan fiyatlarla