Yükleniyor...

EASD Viyana 2020

Vienna
3 Gece - 4 Gün

EUR 430.00

' den başlayan fiyatlarla

Avrupa Diyabet  Araştırmaları Derneği'nin 56. Yıllık Toplantısı, EASD 2020, 21 – 25 Eylül 2020  tarihleri arasında Avusturya’nın başkenti Viyana’da düzenlenecektir. Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla
TUR PAKETİNİ SEÇİNİZ
UÇUŞ BİLGİSİ

IST - VIE Atatürk / Schwechat Intl.

21 Eylül 2020

VIE - IST Schwechat Intl. / Atatürk

24 Eylül 2020

ODA SEÇENEKLERİ
Double

EUR 430.00

-
Kişi
+
Single

EUR 520.00

-
Kişi
+
0-2 Yaş

EUR 0.00

2-6 Yaş

EUR 0.00

6-12 Yaş

EUR 0.00


0

EASD Viyana 2020 Tur Programı

21 EYLÜL 2020
06.00 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-1883 seferi ile 08.15 Viyana hareket. Yerel saat 09.40 Viyana varış. Ardından EASD Vienna 2020 kongresine katılım. Akşam 3 gece konaklama yapacağınız 3* Ibis Wien City Hotel vb. otele giriş ve konaklama.

22 EYLÜL 2020
Kahvaltı sonrası EASD Vienna 2020 kongresine katılım.

23 EYLÜL 2020
Kahvaltı sonrası EASD Vienna 2020 kongresine katılım.

24 EYLÜL 2020
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından kongreye katılım / serbest zaman. 18.30 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-1888 seferi ile 20.35 İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat 23.55 İstanbul’a varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti
Kongre katılım ücreti

EASD 2020 Vienna - The 56th European Association for the Study of Diabetes Annual Meeting

Vienna

Avrupa Diyabet  Araştırmaları Derneği'nin 56. Yıllık Toplantısı, EASD 2020, 21 – 25 Eylül 2020  tarihleri arasında Avusturya’nın başkenti Viyana’da Reed Messe Vienna Fuar ve Kongre Merkezi’nde (Messe Wien Exhibition Congress Center) gerçekleşecektir. Messe Wien kongre merkezi,  55.000 metrekarelik sergi alanı ve kongre merkezindeki 7.000 metrekarelik alan ile  fuarlar, konferanslar, kongreler veya kurumsal etkinlikler için esnek çözümler sunmaktadır.  Kural olarak, her bir etkinlikte  mükemmel bir ortam oluşturmak için oda yerleşimleri  konukların rahatına uyumlu hale getirilmektedir. Ek olarak, mekan tüm misafirler tarafından tamamen erişilebilir olmasını sağlamak için tamamen bariyersizdir.

Kongreyi organize eden Avrupa  Diyabet  Araştırmaları  Derneğinin amaçları, diyabet alanında araştırmaları teşvik etmek ve desteklemek, edinilen bilginin hızlı yayılması ve uygulanmasını kolaylaştırmaktır.

EASD'nin ilk Genel Kurulu, 21 Nisan 1965'te, İtalya'nın Montecatini şehrinde Dr. A.E. Renold ve 220 katılımcı ile gerçekleştirilmiştir. Dr. Hoet, Yönetim Kurulu Başkanı olarak, Toronto'daki IDF Kongresi'nde bir önceki yıl İtalya'da toplanan Dernek kurma kararını vermiştir. Derginin kuruluşu ilk Baş Editör olarak Dr. K. Oberdisse ile duyurulmuştur. Dr. Renold tüzüğü sunmuş ve oy birliğiyle kabul edilmiştir. İlk Yıllık Toplantı, aynı zamanda Fransızca, Almanca ve İngilizce makaleler ile gerçekleştirilmiştir. EASD Derneği kurulduğu günden beri binlerce üye, yükselen bir etki faktörü olan aylık bir dergi ve büyük bir Yıllık Toplantı ile muazzam büyüklüğe ulaşmıştır. Yıllık Toplantı, Avrupa Diyabet Takvimi'nin en önemli etkinliği olmaya devam etmektedir.

EASD 2020 Yıllık Toplantısında bilimsel program 21 – 25 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Toplantıya bildiri gönderme işlemleri MyEASD platformu aracılığıyla yapılabilmektedir. EASD üyesiyseniz veya EASD Sanal Toplantısı veya Yıllık Toplantı kaydı için zaten bir hesabınız varsa, MyEASD'ye giriş yapmak için mevcut hesabınızdaki oturum açma ayrıntılarını (e-posta adresinizi ve şifrenizi) kullanarak Bildiri Gönderme Sistemine erişebilirsiniz. Tüm kullanıcılar / bildiri gönderenler, erişim için bir MyEASD hesabı oluşturmalıdır. Eğer üye değilseniz, üye olmak ve katılım ücretleri hakkında bilgi almak için https://www.easd.org/membership/individual-membership.html web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Modern patolojinin kurucusu olan Rudolf Virchow, günümüzde diabetes mellitus gibi karmaşık bozuklukların önlenmesi ve başarılı bir tedavi kurulması için halen kritik olan sosyal politika ve moleküler araştırma arasında yakın bir etkileşimi gerçekleştiren bir araştırmacının prototipiydi. EASD 2020 Yıllık Toplantısı diyabetolojinin tüm yönleriyle ilgili en son araştırma bulguları hakkında heyecan verici bilgiler sunmayı taahhüt etmektedir.

Daha Fazla
Sektörler:
Kongre Tipi: Toplantı
Uzmanlık Alanı: Diğer Özellikler
Ülke Avusturya
Şehir Vienna

EASD Viyana 2020

Vienna
3 Gece - 4 Gün

EUR 430.00

' den başlayan fiyatlarla