Yükleniyor...

EADV Viyana 2020

Vienna
3 Gece - 4 Gün

EUR 430.00

' den başlayan fiyatlarla

Avrupa Dermatoloji ve Venereoloji Akademisi  29. Kongresi, EADV 2020, 23 – 27 Eylül 2020  tarihleri arasında Avusturya’nın başkenti Viyana’da düzenlenecektir. Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla
TUR PAKETİNİ SEÇİNİZ
UÇUŞ BİLGİSİ

IST - VIE Atatürk / Schwechat Intl.

23 Eylül 2020

VIE - IST Schwechat Intl. / Atatürk

26 Eylül 2020

ODA SEÇENEKLERİ
Double

EUR 430.00

-
Kişi
+
Single

EUR 520.00

-
Kişi
+
0-2 Yaş

EUR 0.00

2-6 Yaş

EUR 0.00

6-12 Yaş

EUR 0.00


0

EADV Viyana 2020 Tur Programı

23 EYLÜL 2020
06.00 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-1883 seferi ile 08.15 Viyana hareket. Yerel saat 09.40 Viyana varış. Ardından EADV Vienna 2020 kongresine katılım. Akşam 3 gece konaklama yapacağınız 3* Ibis Wien City Hotel vb. otele giriş ve konaklama.

24 EYLÜL 2020
Kahvaltı sonrası EADV Vienna 2020 kongresine katılım.

25 EYLÜL 2020
Kahvaltı sonrası EADV Vienna 2020 kongresine katılım.

26 EYLÜL 2020
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından kongreye katılım / serbest zaman. 18.30 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-1888 seferi ile 20.35 İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat 23.55 İstanbul’a varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti
Kongre katılım ücreti

EADV 2020 Vienna - The 29th European Academy of Dermatology and Venereology Congress

Vienna

Avrupa Dermatoloji ve Venereoloji Akademisi 29. Kongresi EADV 2020, 23 – 27 Eylül 2020 tarihleri arasında Avusturya’nın başkenti Viyana’da Austria Centre Vienna’da gerçekleşecektir. Avrupa Dermatoloji ve Venereoloji Akademisi’nin genel merkezi İsviçre’nin Lugano şehrindedir, iletişim ofisi ise Belçika’nın başkenti Brüksel’de bulunmaktadır. 

EADV, kaliteli hasta bakımının sağlanması, Avrupa'daki tüm Dermato-Venereologlar için tıp eğitiminin devam ettirilmesi ve uzmanlık ve hastalar adına savunuculuk yapılması gibi önemli amaçlarla önde gelen Avrupa Dermato-Venereoloji Derneği'dir. Bu nedenle üyelik kavramını, Avrupa'nın ve başka yerlerin tüm alanlarını kapsayacak şekilde genişletmiş ve diğer örgütlerle ittifaklar ve bağlantılar kurmuştur.

İlk EADV Kongresi 1989 yıılının Eylül ayında İtalya Floransa’da yapılmıştır. Bu kongreye 3.000 aktif katılımcı ile Avrupa ülkelerinden ve deniz aşırı ülkelerden gelen 1.100 kişi eşlik etmiştir. En büyük ilaç firmaları bu kongrede ürünlerini sergilemişlerdir. O zamandan bu yana Kuzey / Güney ve Doğu / Batı dengesini korumaya çalışarak Avrupa’nın büyük şehirlerinde EADV Kongreleri düzenlenmektedir.

Kongreye bildiri göndermek isteyen katılımcılar için, tüm bildiriler resmi Kongre web sitesi aracılığıyla İngilizce olarak online olarak gönderilmelidir. Bilgi ve sorularınız için lütfen Bildiri  Çağrısı sayfasını inceleyiniz ya da [email protected] elektronik posta adresini kullanarak EADV ile iletişim kurunuz.

Avrupa Dermatoloji ve Venereoloji Akademisi Kongresinin düzenleneceği alanda ilaç şirketlerine ürünlerini, teknolojilerini ve hizmetlerini sunmaları için geniş fırsatlar sunan geniş bir sergi alanı mevcut olacaktır. İlgilenen firmalar [email protected] elektronik posta adresini kullanarak iletişim kurabilirler.

Kongrenin yapılacağı  Austria Center Vienna (ACV), Avusturya'nın en büyük konferans merkezidir ve Viyana'nın tarihi şehir merkezine metroyla 7 dakika mesafededir. Vienna International Centre'ın hemen bitişiğinde yer alan konferans merkezi düzenli olarak BM Dünya Konferanslarına ev sahipliği yapmaktadır ve 1987'deki açılış tarihinden bu yana beş milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlamıştır. ACV,  923 tane otel odasına yakın bir konumdadır.

EADV 2020 Kongresi’nin düzenleneceği Viyana şehri 2009 senesinden bu yana sekinci kez arka arkaya dünyanın en yaşanabilir şehri seçilmiştir. En son 2017 senesinde de bu ünvana layık görülmüştür.  Dünyanın en yaşanabilir şehirleri listesi, bir uluslararası danışmanlık şirketi olan Merker’in 39 farklı kriteri göz önünde bulundurarak dünyadaki büyük şehirler arasında yaptığı karşılaştırma sonucu ulaştığı bilgilere dayanarak hazırlanmaktadır. Viyana Avusturya'nın başkenti ve ülkeyi meydana getiren dokuz federal eyaletten biridir. Avusturya’nın kuzeydoğusunda, Tuna Nehri kıyısında yer almaktadır. Nüfusu  iki milyon civarındadır.

Daha Fazla
Sektörler:
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: Dermatoloji
Ülke Avusturya
Şehir Vienna

EADV Viyana 2020

Vienna
3 Gece - 4 Gün

EUR 430.00

' den başlayan fiyatlarla