Yükleniyor...

SICOT Budapeşte 2020

Budapest
3 Gece - 4 Gün

EUR 460.00

' den başlayan fiyatlarla

41. SICOT Ortopedi Dünya Kongresi SICOT 2020, 30 Eylül – 3 Ekim 2020 tarihleri arasında Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de düzenlenecektir. Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla
TUR PAKETİNİ SEÇİNİZ
UÇUŞ BİLGİSİ

IST - BUD Atatürk / Ferihegy

30 Eylül 2020

BUD - IST Ferihegy / Atatürk

03 Ekim 2020

ODA SEÇENEKLERİ
Double

EUR 460.00

-
Kişi
+
Single

EUR 535.00

-
Kişi
+
0-2 Yaş

EUR 0.00

2-6 Yaş

EUR 0.00

6-12 Yaş

EUR 0.00


0

SICOT Budapeşte 2020 Tur Programı

30 EYLÜL 2020
05.00 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-1035 seferi ile 07.10 Budapeşte hareket. Yerel saat 08.10 Budapeşte varış. Ardından SICOT Budapeşte 2020 kongresine katılım. Akşam 3 gece konaklama yapacağınız 3* Central Green Hotel vb. otele giriş ve konaklama.

01 EKİM 2020
Kahvaltı sonrası SICOT Budapeşte 2020 kongresine katılım.

02 EKİM 2020
Kahvaltı sonrası SICOT Budapeşte 2020 kongresine katılım.

03 EKİM 2020
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından kongreye katılım / serbest zaman. 18.30 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-1038 seferi ile 20.10 İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat 23.15 İstanbul’a varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti
Kongre katılım ücreti

SICOT 2020 Budapest - 41st SICOT Orthopaedic World Congress

Budapest

Uluslararası Ortopedik Cerrahi ve Travmatoloji Derneği (Société Internationale de Chirurgie Orthopédique et de Traumatologie - SICOT) 41. Ortopedi Dünya Kongresi SICOT 2020, 30 Eylül – 3 Ekim 2020 tarihleri arasında Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de HUNGEXPO Fuar Merkezi’nde gerçekleşecektir. Canlı bir kültürel miras ile birleşmiş Budapeşte’nin zengin tarihi, SICOT 2020 ziyaretçilerini beklemektedir. Görülmesi gereken yerler, modern gastronomi, eski ve modern binalar, kenti ikiye ayıran Tuna Nehri 41. SICOT Kongresi için harika bir ortam sunmaktadır.

Uluslararası Ortopedik Cerrahi ve Travmatoloji Derneği ( SICOT ) hasta bakımının iyileştirilmesi için uluslararası düzeyde ortopedi ve travmatolojinin bilim ve sanatının ilerlemesini teşvik etmek, öğretim, araştırma ve eğitimi geliştirmek için Belçika kanunlarına göre kurulmuş uluslararası kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur. 2020 yılında SICOT 91'inci yıldönümünü kutlayacaktır. Her yıl 110 üye ülkeden cerrahların ve diğerlerinin görüştüğü toplantılar oldukça organize bilimsel, klinik ve sosyal etkinliklerdir.

SICOT, son derece gelişmiş ülkelerdeki örnek kurumlara kıyasla yıllık bir Diploma Sınavı sunarak, cerrahi yeterliliğin (bilgi artı klinik beceriler) dünya standartlarını belirlemektedir. Bu sınavdan en yüksek puanı alan iki mezuna Alman mükemmelilik merkezlerinin sunduğu seyahat bursu verilir. Uluslararası Ortopedi SICOT Dergisi, Philadelphia merkezli yayın referans oranında istikrarlı bir artış göstermiştir. SICOT'un Eğitim Hedefi El Kitabı, kursiyerlere bir haritanın tam eğitim hedefine yönlendirilmesidir. Facebook ve e-Barkod'daki SICOT grubu, üyeler ve ilgisiz üyeler arasındaki sürekli iletişim için yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. SICOT Bursları eğitim ve değişim için benzersiz fırsatlar sunmaktadır. SICOT Vakfı, konferanslara seyahat etmek ve dikkat çekici eğitim merkezlerinde cerrahi ustalarıyla çalışmak için parasal destek sağlamaktadır. Genç Cerrah Atölyeleri, davet edilen uzmanlardan öğrenmek için forumlar sunar ancak özellikle önemlidir,  genç cerrahlara kendi araştırmalarını meslektaşlarına sunma fırsatı verirler.

Ortopedik Eğitim Merkezlerinin oluşturulması gittikçe daha başarılı bir girişim olmuştur. Eğitim, araştırma ve manuel beceri eğitimi için bir fırsat sağlarlar. Onlar topluluk cerrahları, hemşireler ve fizyoterapistlere açıktır. Aslında, bütün bir ortopedik topluluğu bir araya getirebilirler.

SICOT  2020 Kongresine  dünyanın dört bir yanından 3000 katılımcı beklenmektedir. Kongre programı bilgi aktarımı üzerine yoğunlaşacak ve hem ileri teknoloji hem de düşük teknoloji ortamında ortopedik cerrahideki son gelişmelerle ilgili kapsamlı bir bilimsel program sunacaktır. Kongreye kayıtlar 16 Şubat 2020’de başlayacaktır ve bildiri gönderimi için son tarih 14 Mart 2020’dir.

SICOT  2020 Kongresinin düzenleneceği  Hungexpo C. Co. Ltd. Macaristan'ın tanınmış en iyi fuar organizasyon şirketidir. 50 yıldan fazla olan tecrübesi ile 1967'den beri iç pazarın baş aktörü olmuştur. Başarısının en önemli dayanağı HUNGEXPO Budapeşte Fuar Merkezidir. Hungexpo C. Co. Ltd., yurtiçi ve yurtdışında üst düzey fuarlar ve sergiler düzenlemektedir. Genişletilmiş uluslararası ilişkiler ve temsil ağı sayesinde, hem sergileme hem de ticaret açısından Doğu-Orta Avrupa'da belirleyici bir fuar organizatörü olmayı hedeflemektedir. 1999 yılında Hungexpo C. Co. Ltd., hizmet alanında, Ulusal Kalite Ödülü'nün en prestijli kalite sınıflandırmasını kazanmıştır. Hungexpo, 20 Ekim 1990'dan beri bir anonim şirket olmuştur. Uzun bir süre sonra, Hungexpo'nun özelleştirme prosedürü Temmuz 2005'te sona ermiştir. Özelleştirme ihalesinin galibi, fransız GL etkinlik grubunun liderliğindeki konsorsiyum olmuştur. Yeni sahibinin iş planı 20 milyon Euroluk bir yatırım programı sağlamıştır.

Budapeşte, Macaristan'ın başkenti ve aslında Tuna nehrinin iki yakasındaki Budin ve Peşte'nin 17 Kasım 1873 yılında birleşmesiyle oluşmuş şehirdir. Budapeşte milattan önce 1000’li yıllara kadar dayanan zengin bir tarihe sahipitir. 1873’te üç şehir Buda, Pest ve Eski Buda’nın birleşmesiyle Avrupa’da eşi benzeri olmayan bir gelişme yaşanmıştır. İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra komünist rejimin egemen olduğu ülkede, 1989 yılında parlamenter rejime geçilerek cumhuriyet ilan edilmiştir. Yerli Macarlar’ın  yaklaşık üçte biri Macaristan’ın dışında yaşamaktadır. Özellikle Romanya’da yaşayan yerli Macarlar savaş dönemlerinde zorunlu olarak ülkeyi terk etmişlerdir.

41. SICOT Dünya Kongresi hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler http://www.sicot.org/sicot-events-calendar web sitesini ziyaret edebilirler.

Daha Fazla
Sektörler:
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: Ortopedik Cerrahi
Ülke Macaristan
Şehir Budapest

SICOT Budapeşte 2020

Budapest
3 Gece - 4 Gün

EUR 460.00

' den başlayan fiyatlarla