Yükleniyor...

ESMO Breast Cancer Berlin 2020

Berlin
5 Gece - 6 Gün

EUR 400.00

' den başlayan fiyatlarla

ESMO Meme Kanseri Yıllık Kongresi, ESMO Breast Cancer 2020,   7 – 9 Mayıs 2020  tarihleri arasında Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenecektir. Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla
TUR PAKETİNİ SEÇİNİZ
UÇUŞ BİLGİSİ

IST - TXL Atatürk / Berlin Tegel Airport

07 Mayıs 2020

TXL - IST Berlin Tegel Airport / Atatürk

09 Mayıs 2020

ODA SEÇENEKLERİ
Double

EUR 400.00

-
Kişi
+
Single

EUR 460.00

-
Kişi
+
0-2 Yaş

EUR 0.00

2-6 Yaş

EUR 0.00

6-12 Yaş

EUR 0.00


0

ESMO Breast Cancer Berlin 2020 Tur Programı

07 MAYIS 2020
06.00 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-1721 seferi ile 07.50 Berlin hareket. Yerel saat 09.45 Berlin varış. Ardından ESMO Breast Cancer Berlin 2020 kongresine katılım. Akşam 2 gece konaklama yapacağınız 3* Comfort Hotel Lichtenberg Hotel vb. otele giriş ve konaklama.

08 MAYIS 2020
Kahvaltı sonrası ESMO Breast Cancer Berlin 2020 kongresine katılım.

09 MAYIS 2020
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından kongreye katılım / serbest zaman. 18.00 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-1724 seferi ile 20.10 İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat 00.05 İstanbul’a varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti
Kongre katılım ücreti

ESMO Breast Cancer 2020 Berlin -ESMO Meme Kanseri Yıllık Kongresi

Berlin

ESMO Meme Kanseri Yıllık Kongresi ESMO Breast Cancer 2020, 7 – 9 Mayıs 2020  tarihleri arasında Almanya’nın başkenti Berlin’de HUB27 Berlin etkinlik merkezinde gerçekleşecektir. Berlin'in en heyecan verici çok amaçlı etkinlik mekanı olan  hub27, muhteşem bir açılış etkinliği ile 15.000 metrekare daha genişletilerek 16 Ağutos 2019’da yeniden faaliyete başlamıştır. Hub27 Berlin, toplu taşıma S-Bahn istasyonuna yürüme mesafesindedir. Esnek duvarlar ve çeşitli oda varyasyonları içeren konferanslar ve etkinlikler için 10.000 m² büyüklüğünde sütunsuz salonu vardır. 10 ila 250 kişi arasında esnek bölme duvarları içeren 20 değişken büyüklükte oda ve ofis seçeneği sunmaktadır.

ESMO onkoloji paydaşı olan tüm   araştırmacıları, klinisyenlerı, endüstri  partnerlerini, hasta  savunucularını  ve  basın mensuplarını  kongreye  davet  etmektedir.  ESMO, hasta  bakımında  sürekli geliştirmelere katkıda  bulunan  bir organizasyon, bilimsel  araştırmalar  için muazzam uluslararası görünürlük  platformu  ve  yüksek kaliteli  onkoloji  eğitiminin öncü  gücü  olmaya devam etmektedir. Avrupa  Medikal  Onkoloji Derneği (ESMO)  2020 Meme Kanseri Yıllık Kongresi kanser hastaları ve ihtiyaçlarını karşılamak için programlar düzenlemektedir. Ayrıca kanser hastalarına daha iyi bakım sağlamak için araştırmayı ilerletmeyi ve kliniğe entegre etmeyi taahhüt etmektedir.

Amacı, uygulamada değişiklik yapan tüm yeni verilere kapsamlı bir genel bakış sunmak ve kliniğe açık bir yol haritası bıraktığından emin olmaktır. İnovasyonu günlük pratiğinize nasıl entegre edeceğinizi ve hasta bakımını nasıl geliştireceğinizi öğreneceğiniz çok disiplinli bir toplantı olan ESMO Meme Kanseri Yıllık Kongresi’ne tüm katılımcıları davet ediyoruz.

(ESMO)  2020 Meme Kanseri Yıllık Kongresi’nin gerçekleşeceği Berlin şehri dünyanın en önemli ve dinamik ilerleyen şehirlerinden biridir. Almanya'nın başkenti ve en büyük şehridir. uzey Almanya'da, Spree ve Havel nehirlerinin arasındaki kumluk bölgeye kurulmuştur. Avrupa’nın sanat, müzik ve kültür merkezi olarak anılan şehrin turistik noktalarını gezebilir, arka sokaklarını keşfedebilir ve şehrin bohem atmosferini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Tarihi yapıları, müzeleri, geniş caddeleri ve şehrin içinden geçen nehiriyle Berlin’de gezilip görülecek birçok yer bulunmaktadır.

Berlin'in en bilinen noktası 18. yüzyılın sonunda inşa edilen Brandenburg Kapısı'dır. Alman Parlamento Binası da dikkat çeken önemli bir eserdir. Şehrin en popüler noktalarından birisi de Almanya'nın en büyük meydanı olan Alexander Meydanı'dır. Spree Nehri üzerinde kurulu Müze Adası da beş müzeden oluşan bir kültür merkezidir. Barok mimarinin en güzel örneklerinden birisi de Berlin Katedrali'dir. Berlin Duvarı'ndan kalan bir kısmın ressamlar tarafından renklendirilmesiyle Doğu Yakası Galerisi ortaya çıkmıştır. Doğu Berlin ve Batı Berlin arasında bir kontrol noktası olan Checkpoint Charlie de şehrin tarihini keşfetmek için önemli bir yerdir.

Daha Fazla
Sektörler:
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: Radyasyon Onkolojisi
Ülke Almanya
Şehir Berlin

ESMO Breast Cancer Berlin 2020

Berlin
5 Gece - 6 Gün

EUR 400.00

' den başlayan fiyatlarla