Yükleniyor...

ESMO Munih 2018

Munich
3 Gece - 4 Gün

ESMO 2018 Munih ( ALMANYA )

The European Society for Medical Oncology Congress

Avrupa Dernegi Medikal Onkoloji Kongresi

Tarih : 19 – 23 Ekim 2018  

Uzmanlık alanı  : Onkoloji

Kongre mekanı : Messe Munich

Konu : Optimal kanser tedavisine erişimin sağlanması

Avrupa Dernegi Medikal Onkoloji Kongresi, ESMO 2018, 19 – 23 Ekim 2018 tarihleri arasında Almanya’nin Munich sehrinde duzenlenecektir.

YASAL UYARI

Mavi Rota, Munich’teki ESMO 2018 kongresinin resmi organizatoru DEGILDIR hatirlatiriz. Herhangi bir sekilde resmi kongre kuruluslari ya da dernekleri tarafından onaylanmis bir sponsor degildir. Mavi Rota, toplanti veya kongrelerin konaklama rezervasyonlarinda kongre kurulusu adina herhangi bir duzenleme yapmaz.

Bu kongre ve organizatorleri hakkinda ayrintili bilgi icin lutfen ESMO 2018 resmi  web sitesini ziyaret ediniz  http://www.esmo.org/Conferences/ESMO-2018-Congress

Daha Fazla

ESMO Munih 2018 Tur Programı

19 EKIM 2018
10.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk havayollari TK-1633 seferi ile 12.00 Münih hareket. 13.40 Münih varış. 3 gece konaklama yapacağınız 4* Ibis Muenchen City Nord vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından ESMO Munih 2018 kongresine katılım.

20 EKIM 2018
Kahvaltı sonrası ESMO Münih 2018 kongresine katilim.

21 EKIM 2018
Kahvaltı sonrası ESMO Münih 2018 kongresine katilim.

22 EKIM 2018
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından serbest zaman. 16.30 havalimanında bulunma. Türk havayolları TK-1636 seferi ile 18.25 Istanbul Atatürk Havalimanına hareket. 22.05 Istanbul’a  varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transfer
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurt dışı çıkış harcı 15 tl
Ekstra harcamalar (öğlen ve akşam yemekleri vb.)
Şahsi harcamalar
Vize Ücreti

ESMO 2018 Munich - The European Society for Medical Oncology Congress

Munich

The European Society for Medical Oncology Congress

Avrupa  Derneği  Medikal  Onkoloji  Kongresi  ESMO 2018, 19-23 Ekim  tarihleri  arasında  Messe Munih ( Messe München )  fuar ve kongre merkezinde düzenlenecektir. ESMO onkoloji paydaşı olan tüm   araştırmacıları, klinisyenlerı, endüstri  partnerlerini, hasta  savunucularını  ve  basın mensuplarını  kongreye  davet  etmektedir.  ESMO, hasta  bakımında  sürekli geliştirmelere katkıda  bulunan  bir organizasyon, bilimsel  araştırmalar  için muazzam uluslararası görünürlük  platformu  ve  yüksek kaliteli  onkoloji  eğitiminin öncü  gücü  olmaya devam etmektedir.

ESMO 2018 ön hazırlık  programı: ESMO 2018 Kongresi, onkologların günlük klinik uygulamalarını doğrudan etkileyebilecek bilimsel ve eğitsel bir program sağlamaktadır.

CME: Kongre programı, tıp uzmanları için aşağıdaki CME etkinliğini sağlamak için Avrupa Akreditasyon Konseyi Sürekli Tıp Eğitimi (EACCME®) akreditasyonuna sunulacaktır. Doktorlar, Avrupa Tıbbi Uzmanlar Birliği ve Amerikan Tabipleri Birliği arasında imzalanan bir anlaşma ile  EACCME®  kredilerini eşdeğer sayıda  AMA PRA Kategori 1 Kredisi ™ 'ye dönüştürebilirler.

ESMO-MORA: Kongre  programı ayrıca  ESMO-MORA  kategori 1 puanlı  akreditasyon  için  sunulacaktır. Yeniden  sertifikalandırma, tıbbi  onkolojistlerin ESMO tarafından profesyonelce onaylanmış kalmaları için gereklidir. Ayrıca, sertifikalı bir tıbbi uzman onkolojistinin bilgilerini güncellemeye devam ettiğini ve halen tıbbi onkoloji uygulaması için gerekli olan becerileri ve  standartları  bulunduracağını garanti etmektedir.

ESMO 2018 Kongresinin  online  programına  aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz: https://cslide.ctimeetingtech.com/esmo2018/attendee/confcal/session/calendar

Kongreye  bildiri  göndermek  için son  başvuru  tarihi 17 Eylül 2018 günü  saat  21: 00’da sona erecektir.  Geçici özetler için son  başvuru  tarihi  9  Mayıs 2018 günü  21: 00’da sona ermektedir.  Geçici  özetler,  klinik  pratik  ya  da  hastalık  süreçlerinin  anlaşılması  ile  ilişkili  olarak  yüksek  kaliteli, yeni  araştırma  bulguları  için  sunulabilir.   Son  bildiri  gönderim  tarihine  kadar  elde   edilecek veri türünü  belirten  bir  iskelet, normal  bildiri son  başvuru  tarihe  kadar  online  gönderilmelidir.

Kabul edilen bildirilerin sunumu ve yayınlanması :

ESMO 2018 Bilim Komitesi, kongrede   sunum  için  aşağıdaki olasılıkları  temel  alan  bildirilerden  birini seçecektir :

Başkanlık Sempozyumu - Son  yıllarda  önemli  klinik  uygulamaları  ve  değişen  çalışmaları  içeren  en iyi sunum özetlerinin yazarları tarafından yapılan sözlü sunumlar, ardından uzman tartışması ve perspektifler.

Sunulan Kâğıt - Üstün nitelikte orijinal verileri sunan yazarlar tarafından yapılan sözlü sunumlar, ardından uzman tartışması ve perspektifler.

Poster Tartışması - Bir hastalık türü içinde önemli bulguları vurgulayan davet edilen bir konuşmacı tarafından sunum ve analiz veya  ortak bir tema, artı olarak  etkileşimli kitle tartışması hakkında.

Poster Tartışma posterleri, ambargo politikasına tabi kongrenin süresi boyunca gösterilecektir, yani geçikmiş olan  bildiriler yalnızca  çizelgede ayrıntılı olarak verilen ambargo süresinden itibaren gösterilebilir.

Poster - İnceleme, tartışma ve sorular için görüntü  oturumları.

Kategoriye  göre  dönüşümlü  olarak  değiştirilen  posterler, kongrenin   bir  günü  boyunca  sergilenecek ve sunum yapan yazarlar, çalışmalarını  temsil  etmek için bir saat  boyunca sorular ve cevaplar için hazır bulunacaklardır.

Geç  gelenler  de dahil olmak üzere kabul edilen tüm bildiriler, online ESMO dergisi Annals of Oncology'ye  ek  olarak  yalnızca ESMO 2018 Bildiri Kitabında yayınlanacaktır.

Daha Fazla
Sektörler:
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: Radyasyon Onkolojisi
Ülke Almanya
Şehir Munich

ESMO Munih 2018

Munich
3 Gece - 4 Gün