Yükleniyor...

ACCP Seattle 2018

Seattle
6 Gece - 7 Gün

ACCP 2018 Seattle, Washington ( A.B.D. )

The ACCP Global Conference on Clinical Pharmacy

Klinik Eczacilik Uzerine ACCP Kuresel Konferansi

Tarih : 20 – 23 Ekim 2018  

Uzmanlık alanı  : Farmakoloji

Kongre mekanı : Washington State Convention Center

Klinik Eczacilik Uzerine ACCP Kuresel Konferansi, ACCP  2018, 20 – 23 Ekim 2018 tarihleri arasında A.B.D’nin Seattle sehrinde duzenlenecektir.

YASAL UYARI

Mavi Rota, Seattle’daki ACCP 2018 konferansinin resmi organizatoru DEGILDIR hatirlatiriz. Herhangi bir sekilde resmi kongre kuruluslari ya da dernekleri tarafından onaylanmis bir sponsor degildir. Mavi Rota, toplanti veya kongrelerin konaklama rezervasyonlarinda kongre kurulusu adina herhangi bir duzenleme yapmaz.

Bu konferans ve organizatorleri hakkinda ayrintili bilgi icin lutfen ACCP 2018 resmi  web sitesini ziyaret ediniz  https://www.accp.com/meetings/gc18/

Daha Fazla

ACCP Seattle 2018 Tur Programı

19 EKIM 2018
04.30 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Lufthansa havayolları LH-1305 seferi ile 06.20 Frankfurt hareket. 08.20 Frankfurt varış. LH-490 seferi ile 10.45 Seattle hareket. 11.55 Seattle varış. 5 gece konaklama yapacağınız 4* Best Western Alderwood Hotel vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından serbest zaman.

20 EKIM 2018
Kahvaltı sonrası ACCP Seattle 2018 kongresine katılım.

21 EKIM 2018
Kahvaltı sonrası  ACCP Seattle 2018 kongresine katılım.

22 EKIM 2018
Kahvaltı sonrası ACCP Seattle 2018 kongresine katılım.

23 EKIM 2018
Kahvaltı sonrası ACCP Seattle 2018 kongresine katılım.

24 EKIM 2018
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. 12.00 havalimanında bulunma. Lufthansa havayolları LH-491 seferi ile 13.50 Frankfurt hareket.  

25 EKIM 2018
08.35 Frankfurt varış. LH-1300 seferi ile 12.55 Istanbul Atatürk Havalimanına hareket. 16.50 Istanbul’a varış ve tur sonu.

1
İptal
İptal ve İade ” tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
2
Grup
3
Sözleşme
4
Uçak Bileti
5
Rötar
6
Mil
7
Vize Ücreti
8
Odalar
9
Çocuk İndirimi
10
Kayıt
11
Kahvaltı
12
Sehir Turu
13
Paket
14
Ekstra Tur
15
Seyahat Sigortası
16
Sağlık
17
Eşya
18
Cep Telefonu
19
Bagaj
20
Değişiklik
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transfer
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Hariç Olanlar
Yurt dışı çıkış harcı 15 tl
Şahsi harcamalar
Vize Ücreti
Ekstra harcamalar (sabah , öğlen ve akşam yemekleri)

ACCP 2018 Seattle - The ACCP Global Conference on Clinical Pharmacy

Seattle

The ACCP Global Conference on Clinical Pharmacy

Klinik Eczacılık Üzerine ACCP Küresel Konferansı ACCP 2018,  20-23 Ekim tarihleri arasında Seattle’daki Washington State Convention Center’da  düzenlenecektir. Amerikan Klinik Eczacılık Koleji (ACCP - The American College of Clinical Pharmacy), klinik eczacıların pratik, araştırma ve eğitim alanlarında mükemmellik elde etmesini sağlayan liderlik, eğitim, avukatlık ve kaynaklar sağlayan profesyonel ve bilimsel bir topluluktur. ACCP, klinik eczacılıkta mükemmelliğe kendini adamış 60'dan fazla ülkeden klinik eczane pratisyenleri, bilim adamları, eğitimciler, yöneticiler, öğrenciler, bursiyerler ve vatandaşlar için profesyonel bir evdir. ACCP’nin merkez ofisi ABD’nin Kansas eyaletindeki Lenexa şehridir.

ACCP'nin Örgütsel Vizyonu : Amerikan Klinik Eczacılık Koleji, hastalığın önlenmesi ve tedavisinde farmakoterapiyi optimize etmek için klinik eczacının rol ve sorumluluklarını geliştirmede etkili olan profesyonel organizasyon olarak sağlık bakımında olumlu değişiklikler yapmaktadır. ACCP'nin misyonu; Amerikan Klinik Eczacılık Koleji'nin amacı, klinik eczacılığın sınırlarını genişleterek insan sağlığını iyileştirmektir.

Stratejik girişimler, ortaklıklar, işbirlikleri ve ittifaklar aracılığıyla ACCP:

Klinik eczacıların pratik, araştırma ve eğitimde mükemmellik elde etmelerini sağlayan liderlik, mesleki gelişim, savunma ve kaynakları sağlar. Araştırma, eğitim ve eğitimin desteklenmesi ve geliştirilmesi yoluyla klinik eczacılık ve farmakoterapiyi geliştirir. Farmakoterapi ve hasta bakımını ilerletmek için yenilikçi bilim üretimi, başarılı uygulama modelleri geliştirilmesi ve yeni bilgilerin yaygınlaştırılmasını destekler.

Klinik eczacılar, hastalar için öngörülen ilaçların mümkün olan en iyi sağlık sonuçlarına katkıda bulunmasını sağlamak için doktorlar, diğer sağlık uzmanları ve hastalarla doğrudan çalışırlar. Klinik eczacılar, hekimlerin ve diğer sağlık profesyonelleriyle sık ve düzenli etkileşimde oldukları sağlık bakım yerlerinde pratikte bakımın daha iyi eşgüdümüne katkıda bulunurlar. Klinik eczacı, tıp merkezleri, klinikler ve diğer çeşitli sağlık hizmetleri ortamları da dahil olmak üzere doğrudan hasta bakım ortamlarında eğitilir ve staj görür. Klinik eczacılar, sıklıkla, hasta sağlık ekibinin bir parçası olarak ilaçların karar verme işlevlerini yerine getirmelerine izin veren işbirliği yapan hekimler ve / veya sağlık sistemleri tarafından hasta bakım ayrıcalıkları kazanırlar. Bu imtiyazlar, klinik eczacının ilaç tedavisi ve klinik tecrübeye ilişkin kaydettiği bilgiyi temel alarak verilir. Bu ihtisaslaşmış bilgi ve klinik deneyim genellikle ikamet tezi eğitimi ve uzman kurul sertifikası ile elde edilmektedir.

2018 ACCP Klinik Eczacılık Küresel Konferansı için bildiri kayıtları açıktır. Uluslararası sunumcuların uygun belgeleri temin edebilmelerini ve seyahat düzenlemelerini güvence altına alabilmelerini kolaylaştırmak için, Küresel Konferans’ta "erken karar" bildiri gönderme ve inceleme prosedürü uygulanmıştır. Bununla birlikte, "erken karar" süreci uluslararası veya yerli tüm araştırmacılara açıktır. Erken Karar (16 Nisan 2018 tarihine kadar kabul / reddetme)

ACCP  2018 Klinik Eczacılık Küresel Konferansı için tüm bildiri kategorileri (Özgün Araştırmalar, Sistematik İncelemeler, Olgu Raporları, Klinik Eczane Forumu, Uluslararası Klinik Eczacılık Uygulamasındaki Gelişmeler, Eğitim veya Eğitim Özetleri ve Devam Eden Araştırma) için erken karar özet sunumu tarihi 15 Şubat 2018'dir.

Orijinal Araştırma, Sistematik İncelemeler, Olgu Raporları, Klinik Eczane Forumu ve Uluslararası Klinik Eczane Uygulaması, Eğitimi veya Eğitim Özetlerinde Gelişmeler için verilen bildiri özeti gönderme tarihi 15 Haziran 2018'dir. Detaylı bilgilere https://www.accp.com/abstracts/2018abstracts/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla
Sektörler:
Kongre Tipi: Konferans
Uzmanlık Alanı: Diğer Özellikler
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Şehir Washington

ACCP Seattle 2018

Seattle
6 Gece - 7 Gün