Yükleniyor...

ECCO Kopenhag 2019

Copenhagen
3 Gece - 4 Gün

ECCO Kopenhag 2019 Tur Programı

06 MART 2019
07.30'da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-1783 seferi ile 09.30 Kopenhag'a hareket. Yerel saat 10.55'te  Kopenhag'a varış. 3 gece konaklama yapacağınız 3* Copenhagen Star Hotel vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından ECCO 2019 Kopenhag kongresine katılım.

07 MART 2019
Kahvaltı sonrası ECCO 2019 Kopenhag kongresine katılım.

08 MART 2019
Kahvaltı sonrası ECCO 2019 Kopenhag kongresine katılım.

09 MART 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından serbest zaman. 16.00'da havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-1786 seferi ile 18.00'da  İstanbul Atatürk Havalimanı'na hareket. Yerel saat 23.15'te İstanbul’a varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

ECCO 2019 Copenhagen - The 14th Congress of European Crohn's and Colitis Organisation

Copenhagen

The 14th Congress of European Crohn's and Colitis Organisation

Avrupa Crohn ve Kolit Organizasyonu'nun 14. Kongresi ECCO 2019, 6 – 9 Mart 2019 tarihleri arasında Danimarka’nın başkenti Kopenhag’taki Bella Center Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir. Kongrenin ana teması “klinik bakım araştırması” olacaktır; çünkü   hastalar için kliniklere yeni ilaçların girmesi ve bireysel hasta tedavileri için birçok kişiselleştirilmiş yaklaşım nedeniyle yeniliklerin büyük atılımlarına tanık olunmaktadır. Daha önce 2014 yılında düzenlenen ECCO 2014 Kongresi de Kopenhag’ta  çok başarılı geçmiştir. Son birkaç yılda ECCO kongresi, dünyadaki 6500'den fazla katılımcıyı çeken, İnflamatuar Bağırsak Hastalıkları (IBD) alanında hemşirelere, diyetisyenlere, cerrahlara, gastroenterologlara ve hekimlere bilgi alışverişinde bulunma ve giderek büyüyen bir eğitim kursuna katılma olanağı sunan başlıca IBD toplantısı olmuştur. ECCO, genç klinisyen ve bilim insanlarına da ulaşmakta ve tüm yönleriyle IBD hastalarının bakımında bir iyileşme elde etmek için Avrupa çapında ve ötesinde uluslararası bir platform sunmaktadır. Kongre oturumları, yetişkin IBD hastaları için mevcut en iyi uygulama üzerine odaklanmış, pediatrik ve cerrahi dersleri içermektedir ve hasta yönetimi için eğilimleri vurgulamaktadır.

Avrupa Crohn ve Kolit Organizasyonu'nun 14. Kongresi ECCO 2019’un  resmi dili İngilizce'dir ve hiçbir simultane  tercüme sağlanmamaktadır.  14. ECCO Kongresi için tüm kayıt işlemleri online olarak yapılacaktır. Kayıt yaptırmak isteyen ve kayıt ücretleri hakkında detaylı bilgi almak   isteyen katılımcılar  https://www.ecco-ibd.eu/register-2019.html  linkini  kullanabilirler. Bilimsel programa kayıtlı tüm delegelere kongre çantası verilecektir. Tüm kayıtlı delegeler, kongre sonrasında online kayıt sisteminden bireysel kullanıcı alanlarına katılım belgelerini indirip yazıcılarından yazdırabilirler. Herhangi bir sorunuz olduğunda [email protected] adresine elektronik posta gönderebilir veya +43-1-710 22 42-001 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Kongreye kayıtlar 17 Şubat 2018 tarihinden itibaren başlamıştır. Kongreye özet göndermek isteyen katılımcılar için özet gönderimi başlangıç tarihi 8 Haziran 2018, kapanış tarihi ise 1 Aralık 2018’tir. Avrupa Crohn ve Kolit Organizasyonu'nun 14. Kongresi ECCO 2019’a erken kayıtlar 14 Kasım 2018  tarihinde sona  erecektir. Kongre için konkalayabileceğiniz hotelleri incelemek ve rezervasyon yaptırmak için https://www.ecco-ibd.eu/hotels-2019.html linkini kullanabilirsiniz.

Kongrenin düzenleneceği Kopenhag, Avrupa'nın en eski Monarşisi ve modernitenin buluştuğu, otomobillerden daha fazla bisikletin bulunduğu ve öncü mimarinin büyüleyici eski binalarla mükemmel bir uyum içinde bir arada yaşadığı kontrast dolu bir şehirdir. Önemli tıbbi araştırmaların yapıldığı ve ECCO Kongresi'nin iyi bilinen bilgi ve geleneklere dayanarak yeni yöntemleri ve araştırmaları kucaklayan bir ortamda bulunduğu bir ülkede bulunmaktadır. Kopenhag hakkında daha fazla bilgi almak ve fotoğraflara bakmak için https://www.visitcopenhagen.com/copenhagen-tourist sitesini kullanabilirsiniz.

Daha Fazla
Sektörler:
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: Diğer Özellikler
Ülke Danimarka
Şehir Copenhagen

ECCO Kopenhag 2019

Copenhagen
3 Gece - 4 Gün