Yükleniyor...

ENETS Barcelona 2019

Barcelona
3 Gece - 4 Gün

ENETS Barcelona 2019 Tur Programı

06 MART 2019
07.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-1853 seferi ile 08.50 Barcelona hareket. 10.30 Barcelona varış. 3 gece konaklama yapacağınız 3* Leonardo Hotel Barcelona Grand Via vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından ENETS 2019 Barcelona kongresine katılım.

07 MART 2019
Kahvaltı sonrası ENETS 2019 Barcelona kongresine katılım.

08 MART 2019
Kahvaltı sonrası ENETS 2019 Barcelona kongresine katılım.

09 MART 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. 13.00 havalimanında bulunma. Türk havayolları TK-1468 seferi ile 15.10 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. 20.35 İstanbul’a  varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

ENETS 2019 Barcelona - 16th Annual Conference of the European Neuroendocrine Tumor Society

Barcelona

16th Annual Conference of the European Neuroendocrine Tumor Society

Avrupa Nöroendokrin Tümör Derneği 16. Yıllık Konferansı ENETS 2019, 6 – 8 Mart 2019 tarihleri arasında İspanya’nın Barcelona şehrinde gerçekleşecektir. Konferans Avrupa Nöroendokrin Tümör Derneği (ENETS) tarafından organize edilmiştir. 3 gün sürecek  konferansta,  seminer düzenlenecek, Gastroenteroloji, Kardiyoloji, Endokrinoloji, Cerrahi ve Nükleer Tıp görüşlerini içeren ve seçilen Poster Oturumları sunulacak, ayrıca İnteraktif Çalıştaylar da yer alacaktır. Bilimsel program, UEMS-EACCME® tarafından akredite edilmiştir. Bilimsel Programda genetik temel araştırma alanındaki en yeni bulgulardan ve genel olarak kötü huylu süreçlerin epidemiyolojisinden geniş bir yelpazeyi kapsayacaktır. Bununla birlikte, aynı zamanda, hedefe yönelik terapiler alanında güncel klinik araştırmalar sunulacaktır.

Delegeler, dünyanın her yerinden gelen nöroendokrin tümör hastalığında bilim adamları, doktorlar, genç araştırmacılar ve hemşirelerden oluşacaktır. Daha önce olduğu gibi, Avrupa Nöroendokrin Tümör Derneği 16. Yıllık Konferansı, görüşmek, tartışmak ve network kurmak için önemli bir mekan olarak hizmet edecektir.

Avrupa Nöroendokrin Tümör Derneği 16. Yıllık Konferansına özet göndermek isteyen katılımcılar https://enetsconference.org/abstract_guidelines.html linkini kullanarak açıklanacak tarihleri  öğrenebilirler. Özetler, resmi 16. Yıllık ENETS Konferans Özet online başvuru sayfası kullanılarak online olarak gönderilmelidir. ENETS Office'e elektronik posta veya posta yoluyla yapılan gönderimler kabul edilmeyecektir.  Nöroendokrin Tümörler alanında yeni, devam eden ve güncellenmiş araştırmaların özetleri - Temel Bilim, Klinik Araştırma ve Vaka Raporlarını içerecek kategoriler - gönderim ve sunum için kabul edilmektedir.

Temel Bilim ve Klinik Özetler, 16'ıncı ENETS Konferansı'nda ve Konferans Özet Kitapçığı'nda ve MY ENETS'te ve “Nöroendokrinoloji” de online yayınlarda her tür sunum (poster veya sözlü) için uygundur.

Komite tarafından klinik pratikte gerçek yeniliği veya yeniliği yansıtması gereken vaka raporları veya vaka serileri memnuniyetle karşılanmaktadır. Ancak vaka raporları sadece poster sunumuna uygun olacaktır. Poster sunumu için seçilen vaka raporları, temel bilim ve klinik özetler gibi yayınlanacak, diğer tüm yayınlar MY ENETS'deki konferans sonrası materyalde elektronik olarak yayınlanacaktır.

Gönderi kategorilerinde yazarlar, özetlerinin konusuna en uygun olan konu kategorisini seçmelidirler. Bu konu başlıkları aşağıda belirtilmiştir :

1. TEMEL BİLİM

• Temel Bilim - Genetik, epigenetik, miRNA, Omics

• Temel Bilim - İn vitro modeller, tümör büyümesi, CTC'ler

• Temel Bilim - Sinyal yolları, reseptörler, biyobelirteçler

2. KLİNİK

• Biyomarkörler

• Endokrin maligniteler (MTC, feokromositoma) - tanı ve tedavi

• Epidemiyoloji / Doğal tarih / Prognoz-Tescil, ülke çapında ve bölgesel anketler

• Görüntüleme ve Girişimler (radyoloji, endoskopi)

• Tıbbi tedavi - Kemoterapi Somatostatin analogları, Interferon

• Tıbbi tedavi - diğerleri, (belirtilmemiş)

• Tıbbi tedavi - Hedefli tedaviler

• Sindirimsiz NET'ler (bronşiyal, timik, diğerleri) - tanı ve tedavi

• Nükleer Tıp - Görüntüleme ve Terapi (PRRT)

• Patoloji - sınıflandırma, evreleme

• Cerrahi tedavi ve Ablatif Tedaviler

3. VAKA RAPORLARI

Daha Fazla
Sektörler:
Kongre Tipi: Konferans
Uzmanlık Alanı: Nöroşirürji
Ülke İspanya
Şehir Barcelona

ENETS Barcelona 2019

Barcelona
3 Gece - 4 Gün