Yükleniyor...

SG-BCC Viyana 2019

Vienna
4 Gece - 5 Gün

SG-BCC Viyana 2019 Tur Programı

20 MART 2019
07.30 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-1883 seferi ile 09.25 Viyana hareket. 09.45 Viyana varış. 4 gece konaklama yapacağınız 4* Best Western Plus Amedia Wien Hotel vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından SG-BCC 2019 Viyana kongresine katılım.

21 MART 2019
Kahvaltı sonrası  SG-BCC 2019 Viyana kongresine katılım.

22 MART 2019
Kahvaltı sonrası  SG-BCC 2019 Viyana kongresine katılım.

 

23 MART 2019
Kahvaltı sonrası  SG-BCC 2019 Viyana kongresine katılım.

24 MART 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. 12.30 havalimanında bulunma. Türk havayolları TK-1886 seferi ile 14.20 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. 18.35 İstanbul’a  varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

SG-BCC 2019 Vienna - 16th St. Gallen International Breast Cancer Conference

Vienna

16th St. Gallen International Breast Cancer Conference

16. St. Gallen Uluslararası Meme Kanseri Konferansı SG-BCC 2019, 20 – 23 Mart 2019 tarihleri arasında Avusturya’nın başkenti Viyana’da  Austria Center Vienna kongre merkezinde gerçekleşecektir. St.Gallen Onkoloji Konferansları (SONK), İsviçre'nin St.Gallen Kantonu İçişleri Bakanlığı tarafından tescil edilen ve denetlenen İsviçre yasalarına göre özel bir hayır kurumudur ve aynı zamanda vergiden muaf bir eğitim kurumudur. St.Gallen Onkoloji Konferansları (SONK) iki farklı programdan oluşmaktadır :

İngilizce konuşulan uluslararası konferans bölümü, 1978'den bu yana, saygınlığı da dahil olmak üzere, uluslararası meme kanseri konferansları (Erken Meme Kanseri Tedavisi) düzenlemektedir. Şimdi iki yılda bir defa olmak üzere uluslararası meme kanseri tedavisi 1978 / 82'den beri ayrıca  1998 yılından bu yana “Klinik Kanser Önleme” konulu uluslararası konferanslar ve aynı zamanda diğer konular hakkında uluslararası konferanslar da düzenlemektedir. Almanca konuşan Avrupa Onkoloji Okulu'nun sekretaryası tarafından koordine edilen  Almanca konuşan onkoloji uzmanları ve onkoloji hemşirelerine yönelik bir eğitim programı düzenlemektedir.

St.Gallen Onkoloji Konferansları (SONK) uluslararası konferanslardır ve aşağıdaki konferanslardan oluşmaktadır :

  • meme kanseri
  • gastrointestinal kanser
  • klinik kanser önleme ve genetik
  • kanser hastaları bakım sorunları (hemşirelik onkolojisi, destekleyici bakım, psiko-onkoloji).

Kongreler son 20 yıl içinde uluslararası medikal dünya üzerinde büyük bir etki yaratmıştır. Özellikle erken meme kanseri tedavileri konusunda fikir birliği toplantısı küresel tedavileri etkilemektedir. Toplantı sunumları ve özetleri, dünyaca ünlü tıp dergilerinde yayınlanmaktadır.

St.Gallen Onkoloji Konferansları tarafından düzenlenen ilk meme kanseri konferansı 1978'de gerçekleşmiştir. SONK, etkinlikler için istikrarlı bir örgütsel çerçeve sağlamak amacıyla yasal olarak 1996 yılında bir vakıf olarak kurulmuştur. Vakfın amacı, dünya çapındaki kanser hastalarının tedavi kalitesini arttırmak için tıbbi topluluk içinde bilgi ve deneyim alışverişini teşvik etmektir. SONK'ın başlatıcısı, kuruluşu oluşturan ve geliştiren Prof. Hans-Joerg Senn MD'dir.

Hemen hemen tüm büyük ortak çalışma grupları ve merkezlerinin yanı sıra meme kanserinin klinik yönetiminde uzmanlar, en son verilerini sunacaklar ve bu alandaki önde gelen uzmanlar tarafından veriler eleştirel olarak gözden geçirilecektir. 16. St. Gallen Uluslararası Meme Kanseri Konferansı SG-BCC 2019’a kayıt yaptırmak  için http://www.oncoconferences.ch/dynasite.cfm?dsmid=500295 linkini kullanabilirsiniz. Konferans programı ve oturumlar hakkında bilgi almak için de http://www.oncoconferences.ch/dynasite.cfm?dsmid=503439 linkini kullanmanız tavsiye edilmektedir. St.Gallen Onkoloji Konferansları ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa [email protected] mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Konferans için online kayıtlar 1 Haziran 2018 Cuma günü açılacaktır. Konferansa katılabilecek en fazla katılımcı sayısı 4000 olduğu için, erken kayıt yaptırmanız tavsiye edilmektedir. Ayrıca konferansa özet göndermek isteyenler için online gönderim sistemi 31 Ağustos 2018 Cuma günü açılacak ve 15 Aralık 2018 Cumartesi günü kapanacaktır.

Daha Fazla
Sektörler:
Kongre Tipi: Konferans
Uzmanlık Alanı: Radyasyon Onkolojisi
Ülke Avusturya
Şehir Vienna

SG-BCC Viyana 2019

Vienna
4 Gece - 5 Gün