Yükleniyor...

ECE Endocrinology Lyon 2019

Lyon
4 Gece - 5 Gün

İki yılda bir düzenlenen ve ortopedi alanında çalışan hekimlere hitap eden 12. Uluslararası Artroskopi, Diz Cerrahisi ve Ortopedi Spor Hekimliği Kongresi, ISAKOS 2019,  12 – 16 Mayıs tarihleri arasında  Meksika’nın eşsiz sahillere sahip olan şehri Cancun’da Cancun Uluslararası Kongre Merkezi’nde (Cancun International Convention Center - Cancun ICC) gerçekleşecektir.
Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

ECE Endocrinology Lyon 2019 Tur Programı

18 MAYIS 2019
07.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK1807 seferi ile 09.10 Lyon hareket. Yerel saat 11.25 Lyon varış. 4 gece konaklama yapacağınız 3* Ibis Lyon Villerbaune Hotel vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından 21. Avrupa Endokrinoloji Kongresi’ne katılım.

19 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası 21. Avrupa Endokrinoloji Kongresi’ne katılım.

20 MAYIS 2019
 Kahvaltı sonrası 21. Avrupa Endokrinoloji Kongresi’ne katılım.

21 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası 21. Avrupa Endokrinoloji Kongresi’ne katılım.

Kahvaltı sonrası odaların boşaltılmasının ardından serbest zaman. 16.20 Lyon havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK1810 seferi ile 18.20 İstanbul Atatürk Havalimanı’na hareket. Yerel saat 21.45 İstanbul varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Fuar giriş bileti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti
Otel - fuar alanı - otel transferler

ECE Endocrinology 2019 Lyon - The 21st European Congress of Endocrinology

Lyon

            21. Avrupa Endokrinoloji Kongresi ECE Endocrinology 2019,   18 – 21 Mayıs 2019 tarihleri arasında Fransa’nın Lyon şehrinde, Lyon Kongre Merkezi’nde (Centre de Congrès de Lyon) gerçekleşecektir. Kongrenin organizatörü olan Avrupa Endokrinoloji Derneği, Avrupa'nın endokrin topluluğunun merkezinde; İngiltere’nin Bristol şehrinde yer almaktadır. Bilim, bilgi ve sağlığı iyileştirmek için endokrinolojinin geleceğini şekillendirmek derneğinin vizyonunu anlatmak için yeterlidir. Endokrinolojiyi ilerletmek derneğin görevleri arasındadır. Avrupa Endokrinoloji Derneği ( ESE ), uzmanlığı birleştirmekte, desteklemekte ve temsil etmektedir, işbirliğini ve en iyi uygulamaları destekleyip ve toplumumuzun endokrin bilimi ve tıp alanındaki en iyi bilgileri geliştirmesini ve paylaşmasını sağlamaktadır.

          Endokrinolojinin sesi olan Avrupa Endokrinoloji Derneği’nin ( ESE ) başlıca hedefleri şunlardır :

  • Avrupa’da endokrin bilimi, bilgi ve sağlık için referans noktası olarak kabul edilen endokrin topluluğunun merkezinde olmak,
  • Klinik pratikte ve temel araştırmalarda tüm kariyer kursları için sürekli en kaliteli endokrin eğitimi ve staj olanakları sağlamak,
  • Erken dönemdeki temel ve klinik endokrinologları teşvik etmek, onları endokrinolog olmak ve sektörde kalmak için onlara ilham verecek dinamik bir topluluk yaratmak.
  • Avrupa endokrin kongresine liderlik etmeyi sürdürmek, güncel tutulmasını sağlamak, Odak Alanlarına ilgi çekmek ve Avrupa'daki tüm endokrinologlar için 'katılım gerektiren' etkinliğini izlemek.

            21. Avrupa Endokrinoloji Kongresi ECE Endocrinology Lyon 2019, Avrupa Endokrinoloji Derneği'nin ilk etkinliği olup, her yıl endokrinoloji spektrumu boyunca 3.500'ün üzerinde uluslararası delegeyi çekmektedir. Etkinlik, endokrinoloji ve metabolizma alanlarındaki en iyi bilim ve klinik uygulamaların bir vitrini olup, kariyerinde ilerlemiş deneyimli bir danışman, bir bilim adamı ya da mesleğe yeni başlamış hemşire olup olmadığınıza bakmadan, konuyla ilgilenen tüm izleyicilere ulaşmayı amaçlamaktadır.

          2018 yılındaki kongre İspanya’nın Barselona şehrinde yapılmıştır. 2018 bilimsel programı, 11 Ödül ve Genel Anlatım, 30 Sempozyum, 16 Klinisyen, Bilim Adamı ve Hemşireler için Uzman Oturumu, 6 Yeni Bilimsel Yaklaşımlar Oturumu ve 6 Konu  Tartışmaları ile endokrin araştırma ve klinik uygulamalarının en iyi örneklerini sergilemiştir. Avrupa Endokrinoloji Derneği’nin ( ESE )  üyesi iseniz, toplantı için önemli bir indirim alabilirsiniz. ECE delegeleri ve mevcut ESE üyeleri tüm Kongre özetlerine, oturumların videolarına ve konuşmacılarla söyleşilere erişim hakkına sahiptirler.

           21. Avrupa Endokrinoloji Kongresi ECE Endocrinology 2019’un düzenleneceği Lyon şehri, konum olarak Marsilya ile Paris'in arasında yer almaktadır. Lyon, Fransa'nın üçüncü büyük şehri ve ikinci en büyük kentsel alanıdır. Fransa'nın Rhône yönetiminin merkezidir ve Rhône-Alpes bölgesinde yer almaktadır. Şehirde birçok müze ve sanat galeri bulunmaktadır.

Daha Fazla
Sektörler: Tıp
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: Endokrinoloji
Ülke Fransa
Şehir Lyon

ECE Endocrinology Lyon 2019

Lyon
4 Gece - 5 Gün