Yükleniyor...

ESOC Milano 2019

Milano Marittima
3 Gece - 4 Gün

21. Avrupa Endokrinoloji Kongresi ECE Endocrinology 2019,   18 – 21 Mayıs 2019 tarihleri arasında Fransa’nın Lyon şehrinde, Lyon Kongre Merkezi’nde (Centre de Congrès de Lyon) gerçekleşecektir.
Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

ESOC Milano 2019 Tur Programı

22 MAYIS 2019
09.55 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK1895 seferi ile 11.55 Milano hareket. Yerel saat 13.45 Milano varış. 3 gece konaklama yapacağınız 3* İbis Milano Center 3* vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından 5. Avrupa İnme Organizasyonu Konferansı’na katılım.

23 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası 5. Avrupa İnme Organizasyonu Konferansı’na katılım.

 

24 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası 5. Avrupa İnme Organizasyonu Konferansı’na katılım.

25 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. 12.45 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK1896 seferi ile 14.45 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Yerel saat 18.35 varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Fuar giriş bileti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti
Otel - fuar alanı - otel transferler

ESOC 2019 Milano - 5th European Stroke Organisation Conference

Milano Marittima

          5. Avrupa İnme Organizasyonu Konferansı ESOC 2019; 22 – 24 Mayıs 2019 tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde, Avrupa’nın en büyük kongre merkezi MiCo Milano’da gerçekleşecektir. Avrupa İnme Organizasyonu Konferansı, inme araştırması için önde gelen Avrupa forumudur ve önemli araştırma verilerinin paylaşılması için  hızla dünyanın en önemli platformu haline gelmiştir. Bu önemli etkinlik için ajandanızda bir yer ayırmadıysanız, bunu yapmanızı öneririz. Bu lider konferans sadece bilgi ve uygulamalarınızı geliştirmenize destek olmayacak, aynı zamanda inme alanında çok çeşitli profesyonellerle network kurmak için eşsiz bir fırsat sağlayacaktır. ESOC 2019 sekreteryası İsviçre’nin Cenova şehrinde bulunmaktadır.

          5. Avrupa İnme Organizasyonu Konferansı ESOC 2019’da dünyanın dört bir yanından gelen 4.500'den fazla katılımcıyla, 1.800'den fazla özet sunul ve heyecan verici klinik çalışma sonuçları sunulmaktadır. Avrupa İnme Organizasyon Konferansı, klinisyenler ve bilim adamlarının en hızlı gelişen inme yönetimi ve bakımı alanındaki uzmanlığını sunmak, tartışmak ve ticaretini yapmak için dünya çapında önemli bir platformdur. Sayılarla ifade edersek, yukarıda da belirttiğimiz gibi 4.500’den fazla katılımcı, tartışmalara öncülük eden 333 öğretim üyesi, dünya çapında güncel araştırmaları sergilemek için hazırlanmış 1.348    e-poster sunumu ve en güncel inme araştırmalarını kapsayan 23 büyük klinik araştırma konferansta yer alacaktır.

          5. Avrupa İnme Organizasyonu Konferansı ESOC Milano 2019’da kullanılacak olan resmi dil İngilizce'dir. İtalya'daki resmi para birimi Euro'dur (EUR). Yanınızda Euro bulundurmanızı tavsiye ederiz. Mayıs ayında Milano'da ortalama günlük sıcaklık 18,5 ° C'dir ve 24 ° C'ye kadar çıktmaktadır ve bu da Milan'ın yüksek nemi ile birleşince oldukça sıcak hissedebilir. Geceleri, sıcaklık ortalama 13 ° C'lik bir minimum sıcaklığa düşer. Mayıs ayında havalar zaman zaman yağmurlu olmaktadır.

          Bazı ülkelerdeki idari zorlukların üstesinden gelmek için tasarlanan resmi davetiye mektupları istek üzerine katılımcılara gönderilmektedir. Bu tür mektupların, herhangi bir mali yardım sağlamak için Organizasyon Komitesi veya Konferansın bir taahhüdünü temsil etmediği herkes tarafından bilinmelidir. Davet mektubu için mevcut  talebinizi aşağıdaki linki kullanarak https://eso-conference.org/2019/information/contact-us#.Wzruesu3o5I sayfadan gönderebilirsiniz. Lütfen pasaportunuzda yazılı olanla aynı olacak şekilde tam adınızı, tam posta adresinizi ve pasaport numaranızı gönderdiğinizden emin olunuz.  Resmi davet mektubu oluşturulacak ve size 5 ila 7 iş günü içerisinde size e-posta ile gönderilecektir. Konferans Sekreteryası ve Organizatörler, kişisel kazalar veya katılımcıların özel mülkiyeti zararları için sorumluluk kabul etmemektedir. Bu konuya dikkat etmenizi öneririz. Katılımcıların yolculukları için kendi kişisel seyahat sigortalarını ve sağlık sigortalarını yaptırmaları tavsiye edilmektedir.

Daha Fazla
Sektörler:
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: Nöroloji
Ülke İtalya
Şehir Milan

ESOC Milano 2019

Milano Marittima
3 Gece - 4 Gün