Yükleniyor...

EuroPrevent Lisbon 2019

Lisbon
4 Gece - 5 Gün

Avrupa Önleyici Kardiyoloji Kongresi EuroPrevent 2019, 11 – 13 Nisan 2019 tarihleri arasında Portekiz’in başkenti ve en büyük şehri Lizbon’da; Uluslararası Lizbon Fuar Merkezi’nde (FIL - Feira Internacional de Lisboa) gerçekleşecektir.
Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

EuroPrevent Lisbon 2019 Tur Programı

10 NİSAN 2019
09.55 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK1759 seferi ile 11.55 Lizbon hareket. Yerel saat 14.50 Lizbon varış. 4 gece konaklama yapacağınız 3* Avenida Park Hotel vb. otele giriş ve yerleşme.

11 NİSAN 2019
Avrupa Önleyici Kardiyoloji Kongresi’ne katılım.

12 NİSAN 2019
Kahvaltı sonrası Avrupa Önleyici Kardiyoloji Kongresi’ne katılım.

13 NİSAN 2019
Kahvaltı sonrası Avrupa Önleyici Kardiyoloji Kongresi’ne katılım.

14 NİSAN 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. 13.45 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK1760 seferi ile 15.45 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Yerel saat 22.25 İstanbul varış ve tur sonu

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Fuar giriş bileti
Şahsi harcamalar
Vize ücreti
Otel - fuar alanı - otel transferler

EuroPrevent 2019 Lisbon - The European Congress on Preventive Cardiology

Lisbon

          Avrupa Önleyici Kardiyoloji Kongresi EuroPrevent Lisbon 2019, 11 – 13 Nisan 2019 tarihleri arasında Portekiz’in başkenti ve en büyük şehri Lizbon’da; Uluslararası Lizbon Fuar Merkezi’nde (FIL - Feira Internacional de Lisboa) gerçekleşecektir. EuroPrevent, önleyici kardiyoloji konusunda  önde gelen uluslararası kongredir ve Avrupa Kardiyoloji Topluluğu Avrupa Önleyici Kardiyoloji Derneği'nin (EAPC) yıllık kongresidir.

          Kongreye 40'tan fazla ülkeden 1200'den fazla sağlık profesyoneli katılmaktadır. Üç gün sürecek kongerede 140 uluslararası uzman öğretim üyesinin katılımıyla, 55 bilimsel oturum gerçekleştirilecektir. Sektör tarafından sponsor olunan oturumlar ve atölye çalışmaları da düzenlenecektir.  Avrupa Önleyici Kardiyoloji Kongresi EuroPrevent 2019’a, katılarak ;

  • Önlemeden itibaren, epidemiyoloji ve nüfus bilimi kardiyak rehabilitasyon ve egzersiz, temel ve translasyonel araştırma ve spor kardiyolojisi de dahil olmak üzere koruyucu kardiyolojinin tam kapsamını öğrenebilirsiniz.
  • Kongre ortamında sağlık profesyonelleri arasındaki etkileşim, daha etkili ve verimli bir bakım sağlamada ilerlemeler, teoriler ve bilimsel işbirliği oluşturabilir.
  • En iyi birincil ve ikincil önlemleri almanıza yardımcı olmak için arkadaş canlısı ve konuksever Avrupa Koruyucu Kardiyoloji Derneği (EAPC) üyeleriyle etkileşime geçebilirsiniz.
  • Sektörün dünyaca tanınmış önde gelen uzmanları, yılda bir kez yüksek kaliteli forumlarda önemli konularda en güncel bilimler hakkındaki bilgilerini paylaşmaya davet edilmektedir. Profesyonel anlayışınızı genişletme fırsatı için EuroPrevent kongreleri bulunmaz bir platformdur.

          EuroPrevent, Avrupa Önleyici Kardiyolojisi'nin vitrin kongresidir. Bu, kardiyolojide farklı bilimsel geçmişlere sahip olan uzmanların bir araya gelerek araştırmalarını sunmak ve bunları somut bir bilgiye dönüştürmek için en uygun uluslararası forumdur. EuroPRevent, müttefik sağlık meslekleri, kardiyologlar, pratisyenler, politika yapıcılar, temel bilimciler ve genç araştırmacılar için en son haberleri ve bilimi sunmaya çalışmaktadır. Kongre, yeni bulguları paylaşma, ağ oluşturma ve yeni eğitim kanalları açma fırsatı sunmaktadır. Bu, ayrıca ünlü uzmanlar ve sektörün geleceğini oluşturacak genç kardiyologların tanışmaları  için en iyi anlardan biridir.

          Avrupa Önleyici Kardiyoloji Kongresi EuroPrevent 2019’a kayıt yaptırmak isteyenler katılımcılar https://www.escardio.org/Congresses-&-Events/EuroPrevent/Registration linkini kullanabilirler. Kayıt ücretleri; tüm bilimsel oturumlara ve sergi alanına erişim, kahve molaları ve final programının basılı bir kopyasını içermektedir. Kayıtlarda bireysel veya grup kaydı yaptırabilir ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. My ESC hesabınız üzerinden vize amaçlı özelleştirilmiş davet mektubu indirebilirsiniz. Bu davet mektubu, potansiyel delegelerin seyahat fonlarını artırmasına veya vize almasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Portekiz'e gitmek için Schengen vizesi almanız gerekmektedir.

          Kongrenin düzenleneceği Lizbon şehri, Atlantik Okyanusu kıyısındadır. Lizbon, Portekiz'in çarpıcı başkentidir ve Avrupa'nın en karizmatik ve hareketli şehirlerinden biridir. Çarpıcı modernizm ve ilerici düşünce ile geleneksel mirası zahmetsizce harmanlayan bir şehirdir. Bir tatil yeri olarak, Lizbon zengin ve çeşitli bir tarih, uğultulu bir gece hayatı sunmaktadır ve yıl boyunca muhteşem bir iklime sahiptir.

Daha Fazla
Sektörler: Tıp
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: Dahiliye, Kardiyoloji, Endokrinoloji, Geriatri, Nöroloji, Diğer Uzmanlık, Pediatri, Psikiyatri
Ülke Portekiz
Şehir Lisbon

EuroPrevent Lisbon 2019

Lisbon
4 Gece - 5 Gün