Yükleniyor...

ISAKOS Cancun 2019

Cancun
5 Gece - 6 Gün

İki yılda bir düzenlenen ve ortopedi alanında çalışan hekimlere hitap eden 12. Uluslararası Artroskopi, Diz Cerrahisi ve Ortopedi Spor Hekimliği Kongresi, ISAKOS 2019,  12 – 16 Mayıs tarihleri arasında  Meksika’nın eşsiz sahillere sahip olan şehri Cancun’da Cancun Uluslararası Kongre Merkezi’nde (Cancun International Convention Center - Cancun ICC) gerçekleşecektir.
Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

ISAKOS Cancun 2019 Tur Programı

11 MAYIS 2019
02.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Airfrance Havayolları AF-1391 seferi ile 04.15 Paris hareket. 07.00 Paris varış. AF-650 seferi ile 13.30 Cancun hareket. Yerel saat 17.15 Cancun varış. 5 gece konaklama yapacağınız 4*Krystal Urban Cancun- Malecon vb. otele giriş ve yerleşme.

12 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası Isakos Cancun 2019 kongresine katılım.

13 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası Isakos Cancun 2019 kongresine katılım.

14 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası Isakos Cancun 2019 kongresine katılım.

15 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası Isakos Cancun 2019 kongresine katılım.

16 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. 11.00  havalimanında bulunma. Delta Air Lines DL787 seferi ile 13.08 Newyork hareket.Yerel saat 17.59  Newyork  varış.Air France havayolu  AF11  seferi ile 21.55 Paris e hareket
17 MAYIS 2019
Yerel saat ile 11.20 Paris'e varış Air France
AF5088 seferi ile  15.25 te İstanbul'a hareket .19.55 İstanbul’a  varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Fuar giriş bileti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

ISAKOS 2019 Cancun - The 12th Biennial International Society of Arthroscopy, Knee Surgery and Orthopaedic Sports Medicine Congress

Cancun

           İki yılda bir düzenlenen ve ortopedi alanında çalışan hekimlere hitap eden 12. Uluslararası Artroskopi, Diz Cerrahisi ve Ortopedi Spor Hekimliği Kongresi, ISAKOS 2019,  12 – 16 Mayıs tarihleri arasında  Meksika’nın eşsiz sahillere sahip olan şehri Cancun’da Cancun Uluslararası Kongre Merkezi’nde (Cancun International Convention Center - Cancun ICC) gerçekleşecektir. ISAKOS Kongresi, katılımcıların artroskopi, diz cerrahisi ve spor tıbbındaki son gelişmeleri paylaşma, tartışma ve öğrenme konusunda eşsiz bir fırsat sunmakta ve önde gelen uluslararası toplantı olarak kabul edilmeye devam etmektedir.

          Beş günlük 12. Uluslararası Artroskopi, Diz Cerrahisi ve Ortopedi Spor Hekimliği Kongresi, ISAKOS Cancun 2019,  sayısız eğitim fırsatı içermekte; toplantı ortopedi pratiğinde güncel tartışmaların gözden geçirilmesiyle birlikte, yeni ve son derece modern cerrahi teknikler ve klinik tedavi yaklaşımları sunmaktadır. Özetler hem podyum sunumları hem de elektronik posterler için dikkate alınacaktır. Ayrıca, olağanüstü klinik veya laboratuvar araştırmaları için çeşitli ISAKOS Ödülleri için istisnai özetler dikkate alınacaktır. Kongreye özet gönderimi için son katılım tarihi 1 Eylül 2018’dir.

          12. Uluslararası Artroskopi, Diz Cerrahisi ve Ortopedi Spor Hekimliği Kongresi, ISAKOS 2019’un düzenleneceği Cancun şehri, 35 yıl önce sadece küçük bir sahil kasabası iken, bugün en popüler tatil yerlerinden biri haline gelmiştir. Cancun şehir olarak, orta büyüklükte bir kıyı kentidir , kuzey ve güney ucunda köprülerle anakaraya bağlı uzun ve ince bir adadan oluşmaktadır. Dünya standartlarında tatil merkezlerine, kulüplere, alışveriş merkezlerine ve elbette dünyanın en güzel plajlarından bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Cancun şehri herkes için bir şeyler sunmaktadır. Cancun, Yucatan Yarımadası'nın kuzeydoğu kıyısında, Güneydoğu Meksika'da yer almaktadır. Karşılama Resepsiyonu, eş ve konuk programı ve tur desteği dahil olmak üzere çeşitli kongreye ait sosyal etkinlikler de sunulacaktır. ISAKOS 2019 kongresi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için https://www.isakos.com/2019Congress web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

          Cancun, nefes kesen Karayip Denizi, yumuşak mercan kumları ve kristal berraklığındaki sularından yansıyan çarpıcı turkuaz gölgesiyle çevrilidir.

           Gizemli kalıntıları sizi Maya medeniyetine inanılmaz bir yolculuğa çıkaracak, Kralın arkeolojik bölgesi veya Akrep Tapınağı sizi şaşırtacaktır. Doğadaysanız, yerel bir doğal akvaryum olan Xel-Ha'yı seveceksiniz. Gizli Nehri ziyaret etmek sizi Maya'nın dünyası olan Xibalba'ya götürecek, ülkenin en önemli eko-arkeolojik parkı olan Xcaret ise yemyeşil orman cazibesini sunacak. Cancun'un neden bu kadar çekici ve popüler bir yer olduğunu görmek çok kolay. Cancun'un gözde gece hayatından su altı müzesine kadar, Cancun her yaştan turistler için bir şeyler sunmaktadır.

           Cancun Uluslararası Havaalanı, Cancun Uluslararası Kongre Merkezi'ne yaklaşık 30-40 dakikalık mesafededir.  Cancun’daki havaalanı, Meksika'nın Yucatán Yarımadası'nın Karayip kıyısında Meksika'nın Quintana Roo eyaletinde yer almaktadır. Uluslararası yolcular açısından en büyük ve yoğunluk olarak Mexico City Uluslararası Havalimanı'ndan sonra Meksika'nın ikinci en yoğun havaalanıdır. Meksika’ya sehahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, 180 günden fazla olmayan bir seyahat süresi için vize başvurusu yapmak zorunda değillerdir. Ancak https://www.gob.mx/inm sitesini kullanarak elektronik izin alabilirler.

Daha Fazla
Sektörler: Tıp
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: Ortopedik Cerrahi
Ülke Meksika
Şehir Cancun

ISAKOS Cancun 2019

Cancun
5 Gece - 6 Gün