Yükleniyor...

ASCO Chicago 2019

Chicago
6 Gece - 7 Gün

Amerikan Klinik Onkoloji Derneği’nin Yıllık Toplantısı ASCO 2019, 31 Mayıs – 4 Haziran 2019 tarihleri arasında A.B.D.’nin Chicago şehrinde McCormick Kongre Merkezi’nde (McCormick Place) gerçekleşecektir.
Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

ASCO Chicago 2019 Tur Programı

30 MAYIS 2019
12.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-005 seferi ile 14.00 Chicago hareket. 17.35 Chicago varış. 6 gece konaklama yapacağınız 3* Chicago Getaway Hostel vb. otele giriş ve konaklama.

31 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası ASCO Chicago 2019 kongresine katılım.

01 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası ASCO Chicago 2019 kongresine katılım.

02 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası ASCO Chicago 2019 kongresine katılım.

03 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası ASCO Chicago 2019 kongresine katılım.

05 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından serbest zaman. 19.30 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-006 seferi ile 21.40 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket.
06 HAZIRAN 2019
16.15 İstanbul’a  varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Şahsi harcamalar
Vize ücreti
Sabah, öğlen ve akşam yemekleri

ASCO 2019 Chicago - American Society of Clinical Oncology Annual Meeting

Chicago

           Amerikan Klinik Onkoloji Derneği’nin Yıllık Toplantısı ASCO 2019, 31 Mayıs – 4 Haziran 2019 tarihleri arasında A.B.D.’nin Chicago şehrinde McCormick Kongre Merkezi’nde (McCormick Place) gerçekleşecektir. ASCO Yıllık Toplantısı, dünyadaki en yeni tedavi yöntemlerini, yeni terapileri ve alanda devam eden ihtilafları tartışmak üzere dünyanın dört bir yanından onkoloji profesyonellerini her yıl bir araya getirmektedir.  

          Kongreye kayıt yaptırmak isteyen katılımcılar [email protected] elektronik posta adresi vasıtasıyla iletişim kurabilirler. Toplantıya uluslararası katılım teşvik edilmektedir. ASCO, seyahat vizenizi almanıza yardımcı olabilecek ASCO Yıllık Toplantısına katılma niyetinizi belirten bir mektup vermektedir. Katılımcılar, kayıt onay e-postasında bulunan linki kullanarak veya kayıtlarını gözden geçirmek için kayıt sitesine giriş yaparak vize mektubu isteyebilirler. Katılımcılar vize mektubu talep etmeden önce kayıt ve ödeme yapmalıdırlar. Kayıt bedelini tam olarak ödemeyen veya kayıtlarını iptal eden katılımcılara vize mektubu verilmemektedir. Kayıt onay e-postanızın başka bir kopyasına ihtiyacınız varsa, lütfen kayıt ekibi ile  [email protected] elektronik posta adresini kullanarak iletişim kurunuz. Ülkenizden çıkış yapamıyorsanız veya Amerika Birleşik Devletleri'ne giriş yapamıyorsanız, geri ödeme ile ilgili olarak iletişim kurabilirsiniz.

          Amerikan Klinik Onkoloji Derneği’nin Yıllık Toplantısı ASCO Chicago 2019’un yapılacağı  Chicago şehri, Illinois eyaletindeki Michigan Gölü kenarındadır ve ABD'nin en büyük şehirlerinden biridir. Şehir ikonik John Hancock Center ve Willis Tower  (eski adı The Sears Tower) gibi  gökdelenlerle farklı bir siluete sahiptir. Kent ayrıca tanınmış Chicago Sanat Enstitüsü de dahil olmak üzere müzeleriyle ünlüdür.

          Haziran ayında Chicago’daki, ortalama en yüksek sıcaklık 27 ° C  ve en düşük sıcaklık 17 ° C olmaktadır. 10 günlük Chicago hava durumu tahmini için https://weather.com/weather/tenday/l/USIL0225:1:US linkini kullanabilirsiniz. Toplantı süresince gündelik kıyafetler daha uygun olacaktır. Bazı toplantı odaları daha soğuk olduğu için yanınızda bir kazak veya hafif bir ceket bulundurmanızı öneririz. Kongre merkezinde uzun yürüyüş mesafeleri olduğu için rahat ayakkabılar giymeniz tavsiye edilmektedir. Amerika Birleşik Devletleri 110 ila 120 volt AC kullanmaktadır. Bunun için yanınızda dönüştürücü adaptör bulunurmanız sizin için daha iyi olacaktır.

          Tüm elçilikler Washington, D.C.'de bulunmaktadır. Bazı konsolosluklar Chicago dahil olmak üzere büyük şehirlerde bulunmaktadır. Chicago'da yabancı konsoloslukların bir listesini görüntülemek için https://www.choosechicago.com/plan-your-trip/international-travel-information/ linkini kullanabilirsiniz. Büyük otellerde birden fazla dili konuşan çalışanlar vardır. Yıllık Toplantıda dil desteği de McCormick Place'deki Concierge Services (Uluslararası Bina, Grand Concourse Lobby) Uluslararası Yardım Masası'nda sunulmaktadır. ASCO’nun Uluslararası İlişkiler personeli, Yıllık Toplantı boyunca bu masada olacaktır. Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Mandarin Çincesi, Portekizce ve İspanyolca dillerinde akıcı konuşanlar, kendi dilinizi konuşmayı tercih ederseniz sorularınızı cevaplamaya hazır olacaklardır. Amerika Birleşik Devletleri ve / veya Kanada'da bulunduğunuz her türlü sağlık harcamalarını karşılamaya yardımcı olacak uluslararası seyahat sağlık sigortası almanız şiddetle tavsiye edilmektedir.

Daha Fazla
Sektörler: Tıp
Kongre Tipi: Toplantı
Uzmanlık Alanı: Genel Cerrahi, Tıbbi Onkoloji, Doğum ve Jinekoloji, Plastik Cerrahi
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Şehir Chicago

ASCO Chicago 2019

Chicago
6 Gece - 7 Gün