Yükleniyor...

EHA Amsterdam 2019

Amsterdam
3 Gece - 4 Gün

24. Avrupa Hematoloji Derneği Kongresi EHA 2019, 13-16 Haziran 2019 tarihleri arasında Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da RAI Fuar ve Kongre Merkezi’nde (RAI Exhibition and Convention Centre) gerçekleşecektir.Kongreyi organize eden Avrupa Hematoloji Derneği (EHA), hematolojide hasta bakımı, araştırma ve eğitim alanındaki mükemmelliği desteklemektedir.

Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

EHA Amsterdam 2019 Tur Programı

13 HAZIRAN 2019
05.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK1951 seferi ile 07.05 Amsterdam hareket. Yerel saat 09.40 Amsterdam varış. 3 gece konaklama yapacağınız 3* Holiday Inn Express Amsterdam vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından EHA Amsterdam 2019 kongresine katılım.

14 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası EHA Amsterdam 2019 kongresine katılım.

15 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası EHA Amsterdam 2019 kongresine katılım.

16 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. 12:30 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK1958 seferi ile 14.40 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Yerel saat 19:00 varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

EHA 2019 Amsterdam - The 24th European Hemathology Association Congress

Amsterdam

          24. Avrupa Hematoloji Derneği Kongresi EHA 2019, 13-16 Haziran 2019 tarihleri arasında Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da RAI Fuar ve Kongre Merkezi’nde (RAI Exhibition and Convention Centre) gerçekleşecektir.Kongreyi organize eden Avrupa Hematoloji Derneği (EHA), hematolojide hasta bakımı, araştırma ve eğitim alanındaki mükemmelliği desteklemektedir. EHA’nın yaptığı faaliyetlerden bazıları aşağıdaki gibidir :

  • Dünyanın her yerinden 10.000'den fazla hematoloğun katıldığı yıllık kongre düzenlemek.
  • Avrupa Hematoloji Müfredatı'na dayalı bir eğitim programı sağlamak.
  • EHA Öğrenim Merkezi aracılığıyla, hematologları Avrupa standartlarına uygun bilgi ile donatmak.
  • Kariyerlerinin her aşamasında hematologlar arasında mesleki gelişimlerini teşvik etmek.
  • Yeni açık erişim günlüğü olan HemaSphere'i yayınlamak.
  • Avrupa'da hematolojinin sesini lobicilik yoluyla güçlendirmek.
  • En eski hematoloji dergisi olan Haematologica'yı yayınlamaktır.

         Avrupa Hematoloji Derneği (EHA)  Yönetim Kurulu, 15 üyeyle dernek idaresinden sorumludur. Gündelik faaliyetler, Hollanda'nın Lahey kentinde yerleşik profesyonellerin oluşturduğu bir ekip olan İcra Dairesi tarafından yürütülmektedir.

          Avrupa Hematoloji Derneği (EHA)  yıllık kongreleri, her yıl, hematoloji alanını değiştiren yeni bir hikaye yazmaktadır. EHA'nın hematolojide hasta bakımı, araştırma ve eğitim alanındaki mükemmeliyete olan bağlılığı, tüm yıl boyunca bilim ve eğitim toplantıları aracılığıyla dünyanın her yerinden profesyonelleri bir araya getirme konusunda gerçekleştirilmektedir. EHA Yıllık Kongresi, her Haziran ayında, her uzmanlık alanından hematologlar için önemli bir buluşma noktası olan büyük bir Avrupa şehrinde düzenlenen bir amiral gemisi toplantısıdır. Yıllık kongreler, hematoloji çalışmalarının tüm spektrumunu kapsamaktadır, burada siz, bu alana olan tutkunuzu paylaşan 11.000 katılımcı ile birlikte, en yeni bulguları ve yenilikleri öğrenebilirsiniz.

            Avrupa Hematoloji Derneği‘nin  (EHA)  24. Kongresi EHA 2019’un gerçekleşeceği RAI Fuar ve Kongre Merkezi çok fonksiyonlu bir etkinlik mekanıdır. RAI Amsterdam, 1893'ten beri, gerçekleşmesi gereken toplantılar ve gelişmeye yönelik güçlü bağlar için doğru bağlamı yaratmaya çalışmıştır. Kolaylaştırıcı taraf olarak RAI Amsterdam Kongre Merkezi, gerçekleşmesi gereken toplantılara ve gelişmeye yönelik güçlü bağlara ilham vermek için ideal koşulları sağlamaktadır. Avrupa'nın en yoğun kongre merkezlerinden biri olan RAI Amsterdam, yılda yaklaşık 600 sergi, konferans ve etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

           Kongrenin düzenleneceği Amsterdam şehri, dünyanın en kompakt metropolüdür. Canlı şehir merkezi, kolay erişim, sayısız otel ve çok sayıda kültür ve tarihiyle Amsterdam, muhtemelen bir gün önce karşılaştığınız sokaktaki insanları kolayca görebileceğiniz tek başkenttir. Amsterdam, sağlıklı bir iş ortamından ve gelişen bir ekonomiden faydalanmaktadır. Bu akıllı büyümenin, girişimciliğin, yaşanabilirliğin ve dijital sosyal inovasyonun aşağıdan yukarıya yaklaşımının bir sonucudur. Yönetişim, ekonomi, sosyal içerme ve yaşam kalitesindeki lider ilerlemelerle Amsterdam, 2016 yılında Avrupa İnovasyon Başkenti seçilmiştir.

Daha Fazla
Sektörler:
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: Hematoloji ve Hemoterapi
Ülke Hollanda
Şehir Amsterdam

EHA Amsterdam 2019

Amsterdam
3 Gece - 4 Gün