Yükleniyor...

ASM Microbe San Francisco 2019

San Francisco
6 Gece - 7 Gün

Amerikan Mikrobiyoloji Derneği Genel Toplantısı ASM Microbe 2019, 20-24 Haziran 2019 tarihleri arasında, Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco şehrinde Moscone Center Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir.  Kongreyi organize eden Amerikan Mikrobiyoloji Derneği (ASM), 50.000'den fazla bilim insanından ve sağlık çalışanından oluşan en büyük ve tek yaşam bilimi topluluğudur. ASM'nin misyonu mikrobiyal bilimleri geliştirmek ve ilerletmektir.

Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

ASM Microbe San Francisco 2019 Tur Programı

19 HAZIRAN 2019
11.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. British Airways BA-675 seferi ile 08:45 Londra aktarmalı San Francisco hareket. Yerel saat 17:10 San Francisco varış. 6 gece konaklama yapacağınız 4*The Park Central San Francisco Hotel vb. otele giriş ve yerleşme.

 

20 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası ASM San Francisco 2019 kongresine katılım.

21 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası ASM San Francisco 2019 kongresine katılım.

22 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası ASM San Francisco 2019 kongresine katılım.

23 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası ASM San Francisco 2019 kongresine katılım.

24 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası ASM San Francisco 2019 kongresine katılım.

25 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. 17.00 havalimanında bulunma. British Airways BA-286 seferi ile 19:35 Londra aktarmalı İstanbul Atatürk Havalimanına hareket.
26 HAZIRAN 2019
Yerel saat 23:55 varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

ASM Microbe 2019 San Francisco - ASM General Meeting & ICAAC

San Francisco

          Amerikan Mikrobiyoloji Derneği Genel Toplantısı ASM Microbe 2019, 20-24 Haziran 2019 tarihleri arasında, Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco şehrinde Moscone Center Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir.  Kongreyi organize eden Amerikan Mikrobiyoloji Derneği (ASM), 50.000'den fazla bilim insanından ve sağlık çalışanından oluşan en büyük ve tek yaşam bilimi topluluğudur. ASM'nin misyonu mikrobiyal bilimleri geliştirmek ve ilerletmektir. ASM, topluluğun misyonunu ilerletmek için çalışan çeşitli iç departmanlara sahiptir.

         Akademinin misyonu, mikrobiyolojiye katkılarından ötürü bilim adamlarını tanımak, ayrıca bilim ve kamu hizmetlerinde mikrobiyolojik uzmanlık sağlamaktır. ASM, çok çeşitli mikrobiyoloji disiplinlerinde uzmanlık sahibi uluslararası tanınmış yazar ve editörlerin kitaplarını yayınlamaktadır. ASM'nin eğitim departmanı, mikrobiyolojik bilimlerde her düzeyde bireyleri eğitmek için çalışır. Burslar, online yayınlar, konferanslar, çalıştaylar / enstitüler ve network fırsatları aracılığıyla hem öğrenci hem de fakülte gelişimini desteklemektedir. ASM'nin global faaliyetleri, laboratuar kapasite oluşturma, mikrobiyoloji danışmanlığı, biyogüvenlik ve biorisk yönetimi ve sağlık güvenliği alanlarında uzman programları uygulamak için konu uzmanlığını kullanır. Şu anda 24 ülkede çalışmalar yapılmakta ve sürekli olarak genişlemektedir.

          ASM Journals programının misyonu, bilimsel bilgi ve temel ve uygulamalı araştırma sonuçlarının yayılması ile mikrobiyolojik bilimleri ilerletmektir. Dünyanın dört bir yanındaki seçkin kurumlardan esinlenerek çalışan bilim insanlarının editörlüğünü yaptığı ASM Journals, yaklaşık 100 yıldır mükemmeliyet ve değer sunmuştur. Kalite, titizlik ve adaleti ile tanınan ASM Journals, temel ve klinik mikrobiyal araştırmaların güncel ve etkili bir kapsamını sağlamaya devam etmektedir.

          Profesyonel Uygulama Komitesinin (PPC) misyonu, yeteneklerini arttırmak, iş performansını geliştirmek ve mesleğe katkıda bulunmak için üyelere profesyonel gelişim fırsatları ve içeriği sağlamaktır. PPC, mikrobiyoloji uzmanlarını ve mikrobiyologları, ilaç, çevre ve gıda endüstrilerinde çalışan mikrobiyologları ve biyolojik güvenlik görevlilerini temsil ederek mikrobiyoloji mesleğine hizmet etmektedir.

            ASM Microbe 2019 toplantısının düzenleneceği San Francisco'nun şehir merkezinin kalbinde yer alan The Moscone Centre'a toplu taşıma ile kolayca ulaşılabilmektedir. Feribotlar San Francisco ve San Francisco Körfezi’nin karşısında yer alan şehirler arasında ulaşım sağlamaktadırlar. San Francisco Körfez Feribotu Alameda, Oakland ve Vallejo gibi Körfez çevresindeki dokuz terminal bölgesine hafta içi, hafta sonu, tatil ve sezonluk hizmetler sunmaktadır. San Francisco'nun Feribot Terminali'ni kullanacak olan katılımcılar, Moscone Center'a götüren yer üstü ve yer altı metro seçeneklerini kullanabilirler.

           ASM Microbe 2019 toplantısının yapılacağı San Francisco, Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinin kuzeyinde San Francisco Körfezi Bölgesi'nde en önemli kültür, ticaret ve finans merkezidir. San Francisco’da oteller, moteller ve konuk evleri konaklama ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Alcatraz hapishanesi, Golden Gate Köprüsü, meşhur kablolu tramvaylar, boyalı villalar (Painted Ladies), Balıkçı rıhtımı (Fisherman's Wharf) San Francisco ile özdeşleşmiş bazı yerlerdir. 2020 yılındaki ASM Microbe Kongresi 18–22 Haziran 2020 tarihleri arasında Chicago'da McCormick Place Kongre Merkezi'nde düzenlenecektir.

Daha Fazla
Sektörler:
Kongre Tipi: Toplantı
Uzmanlık Alanı: Diğer Özellikler
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Şehir San Francisco

ASM Microbe San Francisco 2019

San Francisco
6 Gece - 7 Gün