Yükleniyor...

IEC Bangkok 2019

Bangkok
5 Gece - 6 Gün

33. Uluslararası Epilepsi Kongresi IEC 2019, 22 – 26 Haziran 2019 tarihleri arasında Tayland’ın en büyük şehri ve başkenti olan Bangkok’ta şehrinde Centralworld’deki Centara Grand & Bangkok Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir. Bu kongre Uluslararası Epilepsi Ligi (ILAE) ve Uluslararası Epilepsi Bürosu (IBE) tarafından düzenlenmiştir.

Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

IEC Bangkok 2019 Tur Programı

20 HAZIRAN 2019
23.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma.
21 HAZIRAN 2019
Türk Havayolları TK68 seferi ile 01.25 Bangkok hareket. Yerel saat 15.00 Bangkok varış. 5 gece konaklama yapacağınız 4* Amari Watergate Bangkok Hotel vb. otele giriş ve konaklama.

22 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası IEC Bangkok 2019 kongresine katılım.

 

23 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası IEC Bangkok 2019 kongresine katılım.

24 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası IEC Bangkok 2019 kongresine katılım.

25 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası IEC Bangkok 2019 kongresine katılım.

26 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından kongreye katılım / serbest zaman. 19.30 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK65 seferi ile 21.45 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket.
27 HAZIRAN 2019
Yerel saat 04.00 varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar

IEC 2019 Bangkok - The 33rd International Epilepsy Congress

Bangkok

            33. Uluslararası Epilepsi Kongresi IEC 2019, 22 – 26 Haziran 2019 tarihleri arasında Tayland’ın en büyük şehri ve başkenti olan Bangkok’ta şehrinde Centralworld’deki Centara Grand & Bangkok Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir. Bu kongre Uluslararası Epilepsi Ligi (ILAE) ve Uluslararası Epilepsi Bürosu (IBE) tarafından düzenlenmiştir.

          Uluslararası Epilepsi Kongresi IEC iki yılda bir düzenlenen büyük bir etkinliktir ve dünya çapında epilepsi uzmanları takviminde bir dönüm noktası olarak kabul edilmektedir. Kongrede delegelere bir araya gelme, temel ve klinik epileptolojideki son gelişmeleri tartışma ve diğer araştırmacılar, klinisyenler ve diğer sağlık hizmetleri uygulayıcıları ile iletişim kurma imkanı sağlanmaktadır. 33. IEC'nin bilimsel programı, çok çeşitli ana ve paralel oturumların yanı sıra öğretim ve video oturumları ile yenilikçi ve ilgi çekici olmayı vaat etmektedir.

En eski Tunç Çağı uygarlığına ev sahipliği yapan Tayland, zengin ve renkli tarihe sahip bir ülkedir. Kongrenin yapılacağı Bangkok, sıcak ve davetkar bir atmosfere sahip, kültürel açıdan zengin bir şehirdir. Sahip olduğu 8 milyonun üzerindeki nüfusla veya ülke nüfusunun yüzde 12,6'sını oluşturmaktadır.. Her köşesinde farklı tezatların olduğu bir kenttir ; pırıl pırıl tapınaklar, kalabalık caddelerde koşuşturan tuk tuklar, uzun kuyruklu tekneler ve yüzen pazarlar.

          Tayland'ın çoğu gibi, Bangkok da Köppen iklim sınıflandırması altında tropikal bir iklimine sahiptir ve Güney Asya muson sisteminin etkisi altındadır. Ülkede hava yıl boyunca sıcak olmasına rağmen sıcak, yağmurlu ve serin olmak üzere üç mevsim yaşanmaktadır. Kasım ve Şubat ayları arasında Bangkok’ta hava serin olur. Aralık ayında ortalama sıcaklık 22° C iken Nisan ayındaki ortalama sıcaklık 35 ° C’dir.  Yağmur mevsimi, Mayıs ortasındaki güneybatı musonun gelişiyle başlamaktadır. Bangkok'taki günlük ortalama sıcaklık genellikle 28 ° C civarındadır ve yağmurluğunuzu yanınızda bulundurmanız tavsiye edilmektedir.

          Yerel dil Thai olmasına rağmen, İngilizce uluslararası platformlarda ve iş alanlarında yaygın olarak konuşulmaktadır. Bangkok para birimi Tayland Bahtı’dır (THB). Madeni paralar 1, 2, 5 ve 10 baht, yanı sıra 25 ve 50 satang’dır. Banknotlar: 20, 50, 100, 500 ve 1.000 baht’tır. ATM'ler Tayland genelinde bol miktarda bulunmaktadır. Tayland’taki ATM'lerde kullanılacak yabancı banka kartı veya kredi kartı çekimlerinde, yerel banka tarafından 150 veya 180 baht ücret alınmaktadır. Visa, Mastercard, JCB ve American Express gibi belli başlı kredi kartları, çoğu otel, havayolu şirketi, restoran ve lüks mağazalarda kabul edilmektedir.

          Üst düzey işletmelerde, faturaya % 10 servis ücreti eklenmektedir. Bangkok'ta diğer yerlerde bahşiş beklenmez, ancak bu sizin takdirinize bırakılmıştır. Tayland’ta kullanılan elektrik 220 volttur. Ancak prizlerde belli bir standart yoktur. En yaygın fiş tipi iki yassı pini olan Kuzey Amerika tipidir. Ulaşım için günün ve gecenin çoğunda, Bangkok'taki 70.000 temiz ve ucuz taksi en uygun seçimdir. Yoğun saatlerde BTS, MRT, nehir feribotu ve klong (kanal) feribotları çok daha iyi seçenekler olabilir. Daha detaylı bilgi edinmek isteyen katılımcılar http://internationalepilepsycongress.org/general-information sitesini ziyaret edebilirler.

Daha Fazla
Sektörler: Tıp
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: Nöroloji
Ülke Tayland
Şehir Bangkok

IEC Bangkok 2019

Bangkok
5 Gece - 6 Gün