Yükleniyor...

ESHRE Viyana 2019

Vienna
3 Gece - 4 Gün

Avrupa İnsan Üreme ve Embriyoloji Derneği 35. Yıllık Toplantısı ESHRE 2019, 23 - 26 Haziran tarihleri arasında Avusturya’nın başkenti Viyana’da, Messe Wien Fuar ve Kongre Merkezi’nde (Messe Wien Exhibition Congress Center) gerçekleşecektir.

Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

ESHRE Viyana 2019 Tur Programı

23 HAZIRAN 2019
06.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK1838 seferi ile 08.10 Viyana hareket. Yerel saat 09.35 Viyana varış. 3 gece konaklama yapacağınız 3* Magdas Hotel vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından  ESHRE Viyana 2019 kongresine katılım.

24 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası ESHRE Viyana 2019 kongresine katılım.

25 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası ESHRE Viyana 2019 kongresine katılım.

 

26 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından kongreye katılım / serbest zaman. 18.00 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK1888 seferi ile 20.00 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Yerel saat 23.25 varış ve tur sonu.

 

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

ESHRE 2019 Vienna - The 35th Annual Meeting of the European Society of Human Reproduction and Embryology

Vienna

         Avrupa İnsan Üreme ve Embriyoloji Derneği 35. Yıllık Toplantısı ESHRE 2019, 23 - 26 Haziran tarihleri arasında Avusturya’nın başkenti Viyana’da, Messe Wien Fuar ve Kongre Merkezi’nde (Messe Wien Exhibition Congress Center) gerçekleşecektir. Avrupa İnsan Üreme ve Embriyoloji Derneği'ni oluşturma fikri ilk olarak Cambridge Üniversitesi'nden Profesör R.G. Edwards ve Paris’ten Doktor Jean Cohen tarafından Helsinki’de tasarlanmıştır. Üreme tıbbı ve bilim alanında araştırma ve araştırmayı teşvik edecek bir topluluğa ihtiyaç duyulduğu konusunda meslektaşlarına danışmışlardır. Hem böyle bir toplumu kurma fikri hem de toplantılarının sonuçları pek çok açıdan başarılı olmuştur.

        Yapılan birkaç toplantıdan sonra, topluluğun ilk yıllık toplantısını 1985'de Bonn'da yapması kararlaştırılmıştır. Avrupa İnsan Hakları ve Embriyoloji Derneği bu vesileyle, tüm Avrupa'daki delegelerin tartışmalara katıldığı ilk Yıllık Genel Kurul toplantısında geniş ve canlı bir tartışma sonucu resmen kurulmuştur. ESHRE 2019, ilk günlerden beri, yavaş yavaş gelişerek bugün bildiğimiz topluluğa dönüşmüştür.

          Avrupa İnsan Üreme ve Embriyoloji Derneği'nin temel amacı, üreme biyolojisi ve tıbbına ilgi ve anlayışı sağlamaktır. Bunu, insanın üreme ve embriyolojisindeki araştırma bulgularının genel halk, bilim adamları, klinisyenler ve hasta derneklerine araştırma ve daha sonra yayılmasını kolaylaştırarak yapmaktadır. Aynı zamanda Avrupa çapında politikacılar ve politika yapıcılar ile işbirliği yapmak için çalışmaktadır. Klinik uygulamada, eğitim ve öğretim faaliyetlerini düzenleyerek, veri kayıtlarını geliştirerek ve koruyarak, klinik ve laboratuvar prosedürlerinde güvenlik ve kalite güvencesini geliştirmek için rehberlik sağlayarak iyileştirmeleri teşvik etmektedir.

35nci ESHRE 2019 Toplantısı’nın resmi dili İngilizce'dir. Simultane çeviri yapılmamaktadır. Katılımcıların bildirilerini okumalarına ve Viyana'daki 35. Yıllık Toplantının programını görmelerine izin vermek için ESHRE çeşitli seçenekler sunmaktadır :

- Tabletler ve akıllı telefonlar için bir uygulama

- Online rehber

- Bildiri kitabının PDF dosyası olarak sunulacağı web sayfaları.

          ESHRE 2019'da altı sunum seçilecek ve 2.000 Euro ödül ile ödüllendirilecektir. 18 yaşından küçük çocukların toplantı yapılan mekana girmesine izin verilmemektedir. ESHRE, bireysel sağlık, seyahat veya kişisel sigorta için sorumluluk kabul etmez ve katılımcıların kendi ülkelerinde kendi kişisel sigortalarını almaları şiddetle tavsiye edilmektedir.

          Messe Wien kongre merkezi,  55.000 metrekarelik sergi alanı ve kongre merkezindeki 7.000 metrekarelik alan ile  fuarlar, konferanslar, kongreler veya kurumsal etkinlikler için esnek çözümler sunmaktadır.  Kural olarak, her bir etkinlikte  mükemmel bir ortam oluşturmak için oda yerleşimleri  konukların rahatına uyumlu hale getirilmektedir. Ek olarak, mekan tüm misafirler tarafından tamamen erişilebilir olmasını sağlamak için tamamen bariyersizdir.

Daha Fazla
Sektörler: Tıp
Kongre Tipi: Toplantı
Uzmanlık Alanı: Doğum ve Jinekoloji
Ülke Avusturya
Şehir Vienna

ESHRE Viyana 2019

Vienna
3 Gece - 4 Gün