Yükleniyor...

ESH Milano 2019

Milan
3 Gece - 4 Gün

29. Avrupa Hipertansiyon ve Kardiyovasküler Koruma Toplantısı, ESH 2019, 21 – 24 Hairan 2019  tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde düzenlenecektir. Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

ESH Milano 2019 Tur Programı

21 HAZIRAN 2019
06.15 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK1873 seferi ile 08.15 Milano hareket. Yerel saat 10.15 Milano varış. 3 gece konaklama yapacağınız 4* Starhotels Grand Milan vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından  ESH Milano 2019 kongresine katılım.

22 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası ESH Milano 2019 kongresine katılım.

23 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası ESH Milano 2019 kongresine katılım.

24 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından kongreye katılım / serbest zaman. 17.00 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK1876 seferi ile 18.55 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Yerel saat 22.40 varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

ESH 2019 Milano - The 29th European Meeting on Hypertension and Cardiovascular Protection

Milan

29. Avrupa Hipertansiyon ve Kardiyovasküler Koruma Toplantısı ESH 2019, 21 – 24 Haziran 2019 tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşecektir. ESH Yıllık Toplantısı her iki yılda bir Milano'da (tek sayılı yıllarda) ve diğer alternatif Avrupa şehirlerinde (çift sayılı yıllarda) yıllardan bu yana düzenlenmektedir. Avrupa'da bir ISH (Uluslararası Hipertansiyon Derneği) toplantısı yapılacaksa, ESH ve ISH toplantılarının ortaklaşa düzenlenmesi muhtemeldir. Bu sebepten dolayı 2020 yılında  iki toplantı Glasgow'da birlikte organize edilecektir.

Avrupa Hipertansiyon Derneği'nin (ESH) temel amacı hipertansiyonda bilimsel değişim için istikrarlı ve organize bir Avrupa platformu sağlamaktır. Profesör Alberto Zanchetti ve meslektaşları, ISH'nin bilimsel toplantı yapamadığı yıllarda Milano'da bir dizi Avrupa Hipertansiyon Toplantısı başlatmıştı. Başlangıçta, bunlar, ISH'nin onaylanması ve işbirliği altında düzenlenen 1987 toplantısının dışında, bilimsel bir toplumun yardım ve desteği olmadan örgütlenmişti. Milan Buluşmaları'nın klinik hipertansiyon araştırmalarına olan katkısı ve diğer etkenler sayesinde Avrupa Birliği Hipertansiyon Derneği'ne (ESH) duyulan ihtiyaç kanıtlanmıştır. Böylece ESH, 1989 yılında kurulmuş ve Milano'daki  4. Avrupa Hipertansiyon Toplantısı, ESH'nin himayesinde düzenlenen ilk toplantı olmuştur.

ESH'yi ISH'nin gerçek bir kardeş toplumu haline getirmek için çok çaba harcanmış ve böylece tüzük ve hedefler ISH'ninkilerden modellenmiştir. ESH'nin ilk kurulmasından bu yana iki toplum arasındaki yakın işbirliği var olmuştur. 2000 yılında kadar iki yılda bir düzenlenen toplantılar, 2000 yılındaki ESH toplantısıyla başlayarak, yıllık toplantılar olarak düzenlemeye başlamıştır. Üyeler ve Avrupa Hipertansiyon Uzmanları, tüm eski Doğu Avrupa Ülkeleri ve Kuzey Afrika ve Orta Doğu da dahil olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinden gelmektedir. Yıllık bilimsel toplantılar, artan sayıda katılımcı ve bildiri sunumlarıyla büyümeye devam etmektedir.

ESH 2019 Yıllık Toplantısı’nın düzenleneceği Milano şehri, Batı Roma İmparatorluğu'nun başkentine kadar uzanan zengin bir tarihi mirasa sahiptir. Ressam Rönesans sanatçısı ve bilim adamı olan Leonardo da Vinci, Milano’da ikonik Vitruvius adamını çizmiş ve dünyaca ünlü Son Akşam Yemeği tablosunu boyamıştır. Şehir hem geçmişten hem de günümüzden çok güzel binalar ile donatılmıştır. Bugün yükselen bir trend olan dinamik Milano kenti, ünlü bir uluslararası moda ve tasarım merkezi olmasının yanı sıra sanat ve bilimin de merkezidir. İtalya’nın diğer büyük şehirleri olan Venedik, Floransa ve Roma’nın yanı sıra göller bölgesine de elverişli bağlantıları vardır.

İtalya'daki resmi para birimi Euro'dur (EUR). Yanınızda Euro bulundurmanızı tavsiye ederiz. Mayıs ayında Milano'da ortalama günlük sıcaklık 18,5 ° C'dir ve 24 ° C'ye kadar çıktmaktadır ve bu da Milan'ın yüksek nemi ile birleşince oldukça sıcak hissedebilir. Geceleri, sıcaklık ortalama 13 ° C'lik bir minimum sıcaklığa düşer. Mayıs ayında havalar zaman zaman yağmurlu olmaktadır.

Daha Fazla
Sektörler: Tıp
Kongre Tipi: Toplantı
Uzmanlık Alanı: Dahiliye, Kardiyoloji, Endokrinoloji, Geriatri, Nöroloji, Diğer Uzmanlık, Pediatri, Psikiyatri
Ülke İtalya
Şehir Milan

ESH Milano 2019

Milan
3 Gece - 4 Gün