Yükleniyor...

ESPGHAN Glasgow 2019

Glasgow
5 Gece - 6 Gün

Avrupa Pediatrik Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Derneği 52. Yıllık Toplantısı, ESPGHAN 2019, 5 – 8 Hairan 2019  tarihleri arasında İskoçya’nın Glasgow şehrinde düzenlenecektir. Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

ESPGHAN Glasgow 2019 Tur Programı

04 HAZİRAN 2019
15.30 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. British Havayolları BA677 seferi ile 17.20 Londra hareket. Yerel saat 19.25 Londra varış. BA1498 seferi ile 21.00 Glasgow hareket. 22.25 Glasgow varış. Ardından 5 gece konaklama yapacağınız 3* Alexander Thomson Hotel vb. otele giriş ve yerleşme.

05 HAZİRAN 2019
Kahvaltı sonrası ESPGHAN Glasgow 2019 kongresine katılım.

06 HAZİRAN 2019
Kahvaltı sonrası ESPGHAN Glasgow 2019 kongresine katılım.

07 HAZİRAN 2019
Kahvaltı sonrası ESPGHAN Glasgow 2019 kongresine katılım.

08 HAZİRAN 2019
Kahvaltı sonrası ESPGHAN Glasgow 2019 kongresine katılım.

09 HAZİRAN 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. 10.30 havalimanında bulunma. British Havayolları BA8723 seferi ile 12.45 Londra hareket. 14.15 Londra varış. BA680 seferi ile 17.40 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Yerel saat 23.40 varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

ESPGHAN 2019 Glasgow - 52nd Annual Meeting of the European Society for Paediatric Gastroenterology, Hepatology and Nutrition

Glasgow

Avrupa Pediatrik Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Derneği 52. Yıllık Toplantısı ESPGHAN 2019, 5 – 8 Haziran 2019 tarihleri arasında İskoçya’nın Glasgow şehrinde İskoç Etkinlik Kampüsü’nde (Scottish Event Campus – SEC) gerçekleşecektir. ESPGHAN Yıllık Toplantıları her yıl Mayıs veya Haziran aylarında gerçekleştirilmektedir. Yıllık Toplantı ESPGHAN’ın en büyük etkinliğidir ve yeni ve yaklaşan bilimsel araştırmaları duymak, katılımcılardan bilgi almak ve meslektaşlarınızla iletişim kurmak için harika bir yerdir.

ESPGHAN 2019 (The European Society for Paediatric Gastroenterology Hepatology and Nutrition); amacı bilginin oluşturulması, bilim temelli bilginin yayılması yoluyla gastrointestinal sistem, karaciğer ve beslenme durumuna özel dikkat göstererek çocukların sağlığını geliştirmek, bakım hizmetlerinde en iyi uygulamaların teşvik edilmesi ve Avrupa ve ötesinde pediatrik gastroenteroloji, hepatoloji ve beslenme uzmanları için yüksek kalitede eğitim sağlanması olan çoklu profesyonel bir organizasyondur.

Pediatrik gastroenteroloji, hepatoloji ve beslenme ile ilgili tüm profesyoneller için temsili sağlamak, temel, çeviri ve klinik bilimi geliştirmek, araştırmaların daha güçlü bir şekilde desteklenmesi için lobi yapmak ve üyelere ve buna dahil olan tüm profesyonellere en yüksek eğitim standartlarını sunmak, desteklenen ve teşvik edilen yeni araştırmacı ve kursiyerlere özellikle dikkat ederek, üyelere ve bu önemli alana dahil olan tüm profesyonellere en yüksek eğitim standartlarını sunmak da ayrıca ESPGHAN 2019’ın sorumluluklarındandır.

Yapımına 1983 yılında başlanan İskoç Etkinlik Merkezi – SEC, ilk ziyaretçilerini 1986 yılında ağırlamıştır ve ilk yılında 1.5 milyon ziyaretçiyle İskoçya'nın en çok ziyaret edilen çekim noktası olmuştur. Zaman içinde yapılan yenileme çalışmaları ve eklenen yeni binalarla Avrupa Yaz Olimpiyat Oyunlarına, ünlü sanatçıların konserlerine, opera ve bale gösterilerine, fuarlara, kongrelere ve spor müsabakalarına ev sahipliği yapmıştır. 1990 yılında Glasgow şehri Avrupa Kültür başkenti olunca, o yıl birçok farklı etkinliğin merkezi olmuştur.  SEC, 2010 yılındaki 25'inci yıldönümünü Glasgow'a 342 milyon sterlinlik ekonomik fayda sağlayarak kutlamıştır. 2017 yılına kadar The Scottish Exhibition + Conference Centre (SECC) olarak bilinen mekan, 2017 yılında Scottish Event Campus – SEC adını almıştır. SSE Hydro binası, dünyanın en iyi arenalarından biri olarak konumunu korumaktadır ve 2016 yılında Pollstar Top 100 küresel arenada üçüncü sırada yer almıştır. Daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen katılımcılar https://www.sec.co.uk web sitesini ziyaret edebilirler.

Yıllık toplantının düzenleneceği Glasgow, İskoçya'nın en büyük şehri ve Birleşik Krallık'taki şehir statüsüne sahip üçüncü en kalabalık yerleşim yeridir. Glasgow, Avrupa'nın en hareketli ve dinamik şehirlerinden biridir ve dünyanın en dost şehri seçilmiştir. Ne zaman ziyaret ederseniz edin, dünya çapındaki ziyaretçi konumlarını, farklı semtleri, çarpıcı mimariyi, sürekli gelişen yiyecek ve içecek mekanı ve efsanevi gece hayatını bulabilirsiniz. Avrupa'nın en büyük sivil sanat koleksiyonlarından birine ev sahipliği yapan şehir, Kelvingrove Sanat Galerisi ve Müzesi ile Nehir Müzesi dahil olmak üzere ücretsiz ziyaret edilebilen pek çok dünyaca ünlü müzeler ve sanat galerilerinin muhteşem bir karışımına sahiptir.

Daha Fazla
Sektörler: Tıp
Kongre Tipi: Toplantı
Uzmanlık Alanı: Pediatri
Ülke İngiltere
Şehir Glasgow

ESPGHAN Glasgow 2019

Glasgow
5 Gece - 6 Gün