Yükleniyor...

SIU Atina 2019

Athens
3 Gece - 4 Gün

Uluslararası Üroloji Derneği'nin 39. Kongresi, SIU 2019, 17 – 20 Ekim 2019 tarihleri arasında Yunanistan’ın başkenti Atina’da düzenlenecektir. Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz. 

Daha Fazla

SIU Atina 2019 Tur Programı

17 EKİM 2019
08.30 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Aegean Havayolları A3-991 seferi ile 10.35 Atina hareket. Yerel saat 12.05 Atina varış. 3 gece konaklama yapacağınız 3* Athens City Hotel vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından SIU Atina 2019 kongresine katılım.

18 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası SIU Atina 2019 kongresine katılım.

19 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası SIU Atina 2019 kongresine katılım.

20 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. 11.00 havalimanında bulunma. Aegean Havayolları A3-992 seferi ile 13.50 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Yerel saat 15.15 İstanbul’a varış ve tur sonu.

 

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

SIU 2019 Athena - 39th Congress of the Société Internationale d'Urologie

Athens

Uluslararası Üroloji Derneği'nin 39. Kongresi, 17 – 20 Ekim 2019 tarihleri arasında  Yunanistan’ın başkenti Atina’da InterContinental Athenaeum Athens hotelinde  gerçekleşecektir. Kongre 9. Avrasya Üro-Onkoloji Kongresi ile birlikte eş zamanlı olarak düzenlenecektir. Kongre boyunca eğitici sempozyumlar ve atölye çalışmaları da olacaktır.

Uluslararası Üroloji Derneği (Société Internationale d’Urologie - SIU) 1907 yılında Paris'te Dr. Jean Casimir Félix-Guyon tarafından kurulmuştur. 1999 yılında, SIU Montreal, Kanada'da daimi merkezi kurmuştur. Topluluğun misyonu, eğitim ve araştırma alanında uluslararası işbirliği yoluyla, hastalarına en yüksek ürolojik bakım standartlarını uygulamak için tüm uluslardaki ürologları etkinleştirmektir. SIU kendini, ürolojik bakımın iyileştirilmesine yönelik sürdürülebilir üroloji eğitimi ve işbirlikçi hayırsever faaliyetler için büyük bir uluslararası platform olarak konumlandırmaya çalışmaktadır.

SIU 2019 Üroloji Kongresinin düzenleneceği InterContinental Athenaeum Athens hoteli, Atina havaalanına 36 kilometre , başka deyişle 30 dakikalık mesafededir. Atina'da elverişli bir konumda bulunan InterContinental Athenaeum Athens hoteli, 3000 yıldan fazla tarihi, felsefesi, kültürü ve sanatı, şehirden görülebilen görkemli Akropolis gibi eski uygarlıkları, Atina'yı SIU 2019 kongresi için gerçekten eşsiz ve uyumlu bir yer haline getirmektedir.

Uluslararası Üroloji Derneği'nin 39. Kongresi’ne bildiri gönderimi için kayıtlar 1 Nisan 2019 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra yapılan gönderiler kabul edilmeyecektir. Toplantı için erken kayıtlar da yine  14 Haziran 2019 tarihinde yapılacaktır.

Kongrenin düzenleneceği Atina, Yunanistan’ın başkenti ve en büyük şehridir. Aynı zamanda eski Yunan medeniyetinin de merkezidir. Etrafı tepelerle çevrili olan şehrin sadece batı kısmı açıktır. Ülkenin liman şehri olan Pire’ye sadece 7 kilometre mesafededir. Atina’da Ermou Caddesi, Flea Market ( Bit Pazarı ), Anafiotika, Milli Park, Plaka mahallesi, Kolonaki Semti, Parlamento Binası, Akropolis Müzesi, Monastiraki Meydanı ve tarihi Akropolis kalıntıları mutlaka görülmesi gereken yerlerdir.

Daha Fazla
Sektörler: Tıp
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: Üroloji
Ülke Yunanistan
Şehir Athens

SIU Atina 2019

Athens
3 Gece - 4 Gün