Yükleniyor...

CPHI Frankfurt 2019

Frankfurt
3 Gece - 4 Gün

USD 495.00

' den başlayan fiyatlarla

Dünyanın en büyük ilaç fuarı ve toplantısı CPhI Worldwide, 5 – 7 Kasım 2019 tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenecektir. Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz. 

Daha Fazla
TUR PAKETİNİ SEÇİNİZ
UÇUŞ BİLGİSİ

IST - FRA Atatürk / Frankfurt Intl. Arpt.

05 Kasım 2019

FRA - IST Frankfurt Intl. Arpt. / Atatürk

08 Kasım 2019

ODA SEÇENEKLERİ
Double

USD 495.00

-
Kişi
+
Single

USD 645.00

-
Kişi
+
0-2 Yaş

USD 0.00

2-6 Yaş

USD 0.00

6-12 Yaş

USD 0.00


0

CPHI Frankfurt 2019 Tur Programı

05 KASIM 2019
05.30 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Lufthansa Havayolları LH1305 seferi ile 07.15 Frankfurt hareket. Yerel saat 08.30 Frankfurt varış. 3 gece konaklama yapacağınız 3* Colour Hotel vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından CPhI Frankfurt 2019 kongresine katılım.

06 KASIM 2019
Kahvaltı sonrası CPhI Frankfurt 2019 kongresine katılım.

07 KASIM 2019
Kahvaltı sonrası CPhI Frankfurt 2019 kongresine katılım.

08 KASIM 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından serbest zaman. 18.00 havalimanında bulunma. Lufthansa Havayolları LH1304 seferi ile 20.15 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Yerel saat 01.10 İstanbul varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

CPhI 2019 Frankfurt - The 30th edition of CPhI Worldwide

Frankfurt

Dünyanın en büyük ilaç fuarı ve toplantısı CPhI Worldwide’ın 30 uncu toplantısı , 5 – 7 Kasım 2019 tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt şehrinde Messe Frankfurt fuar ve kongre alanında  gerçekleştirilecektir. Dünyanın lider ilaç platformu CPhI Worldwide, ICSE, InnoPack, P-MEC ve FDF'nin bir arada bulunduğu etkinliklerle birlikte, üç günde 45.000'in üzerinde ziyaretçi ilaç uzmanına ev sahipliği yapmaktadır. 153 ülkeden 2.500'den fazla katılımcı, etkinliklerde bir araya gelerek 150'den fazla ücretsiz endüstri seminerinden yararlanacaktır. İlaç pazarının her sektörü bu yıl bir çatı altında temsil edilmektedir.

CPhI Worldwide'a katılmak, yeni iş ilişkileri kurmak, küresel ortaklarla görüşmek ve en yeni endüstri trendleri hakkında güncel bilgileri öğrenmek için en kolay yoldur. Sergi vitrinleri, tüm tedarik zincirini kapsayan ürün ve hizmetler sunan farmasötik üretim ve içerik kaynaklarının tamamını kapsamaktadır :

  • CPhI Worldwide : farmasötik bileşenler için
  • ICSE :  dış kaynak kullanan çözüm sağlayıcıları, sözleşme imalatı ve hizmetleri için
  • InnoPack : ilaç ambalajı ve ilaç dağıtım sistemleri için
  • P-MEC : farmasötik makine, teknoloji ve ekipman için
  • Finished Dosage Formulation (FDF) : bitmiş dozaj tedarik zincirinin her yönü için

CPhI, ilaç sektöründe  karıştırıcıları ve taşıyıcıları bir araya getiren 28 yıllık tecrübe ile kurulmuş farmasötik bir etkinliktir. Dünyadaki dokuz etkinlik lokasyonunda niş ve en iyi alıcıları ve satıcıları bir çatı altında bir araya getiren CPhI, kaliteli konferanslar, ücretsiz seminerler, ödüller ve farmakoloji topluluğu hayır gezilerine ev sahipliği yapmaktadır.

CPhI Topluluğu, ilaç tedarik zinciri boyunca tüm iş fonksiyonlarından oluşmaktadır. Etkinlikleri ziyaret ederek ürünlerinizi sergileyebilir, sponsorluk yapabilir, konuşabilir veya binlerce meslektaşınıza katılabilirsiniz. Sizin için en cazip coğrafi etkinlik bölgelerini veya ilaç işinde ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan tedarikçi ve konuşmacıları seçebilirsiniz. 

CPhI Worldwide etkinlikleri Güneydoğu Asya’da Endonezya’nın Cakarta şehrinde, Japonya’nın Tokyo şehrinde, Kuzey Amerikada ABD’nin Philadelphia şehrinde ve Çin Halk Cumhuriyeti’nin Shanghai şehrinde, İspanya’nın Barcelona şehrinde, Güney Kore’nin Seul şehrinde, Hindistan’ın Mumbai şehrinde ve Birleşik Arap Emirliklerinin Abu Dhabi şehrinde farklı tarihlerde düzenlenmektedir. Ayrıntılı bilgi için https://www.cphi.com/ linkine tıklayarak CphI Global web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CPhI Worldwide, ICSE, P-MEC, InnoPack ve FDF sergi salonları, imar planına dayalı olarak düzenlenmektedir. İmar planı, farmasötik endüstrisinin belirli bir sektöründeki işletmeleri bir arada toplamakta ve bu sektörün profilini yükseltmekte ve farklı niteliklerini sergilemektedir. Katılımcıların ve ziyaretçilerin görüşlerinizden esinlenerek, etkinlik için bölünmüş yerleşim sürekli olarak geliştirilmekte ve yeni bölgeler tanıtılmaktadır.

Daha Fazla
Sektörler: Tıp
Kongre Tipi: Toplantı
Uzmanlık Alanı: Diğer Uzmanlıklar, Endokrinoloji
Ülke Almanya
Şehir Frankfurt

CPHI Frankfurt 2019

Frankfurt
3 Gece - 4 Gün

USD 495.00

' den başlayan fiyatlarla