Yükleniyor...

ENETS Barselona 2020

Barcelona
2 Gece - 3 Gün

EUR 540.00

' den başlayan fiyatlarla

Avrupa Nöroendokrin Tümör Derneği 17. Yıllık Konferansı, ENETS  2020,  11 – 13 Mart 2020 tarihleri arasında İspanya’nın Barcelona şehrinde düzenlenecektir. Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla
TUR PAKETİNİ SEÇİNİZ
UÇUŞ BİLGİSİ

IST - BCN Atatürk / El Prat De Llobregat

11 Mart 2020

BCN - IST El Prat De Llobregat / Atatürk

13 Mart 2020

ODA SEÇENEKLERİ
Double

EUR 540.00

-
Kişi
+
Single

EUR 630.00

-
Kişi
+
0-2 Yaş

EUR 0.00

2-6 Yaş

EUR 0.00

6-12 Yaş

EUR 0.00


0

ENETS Barselona 2020 Tur Programı

11 MART 2020
06.30 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK1853 seferi ile 08.45 Barselona hareket. Yerel saat 10.25 Barselona varış. 2 gece konaklama yapacağınız 2* Condado Hotel vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından  ENETS Barselona 2020 kongresine katılım.

 

12 MART 2020
Kahvaltı sonrası ENETS Barselona 2020 kongresine katılım.

13 MART 2020
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından kongreye katılım / serbest zaman. 15.30 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK1856 seferi ile 17.35 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Yerel saat 22.05 varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

ENETS 2020 Barcelona - 17th Annual Conference of the European Neuroendocrine Tumor Society

Barcelona

ENETS 2020 Barcelona  ( ISPANYA )

17th Annual Conference of the European Neuroendocrine Tumor Society

Avrupa Nöroendokrin Tümör Derneği 17. Yıllık Konferansı, ENETS  2020,  11 – 13 Mart 2020 tarihleri arasında İspanya’nin Barcelona şehrinde, Barcelona Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde (Centre de Convencions Internacional de Barcelona - CCIB) gerçekleşecektir. Konferans Avrupa Nöroendokrin Tümör Derneği (ENETS) tarafından organize edilmiştir. 3 gün sürecek  konferansta,  seminer düzenlenecek, Gastroenteroloji, Kardiyoloji, Endokrinoloji, Cerrahi ve Nükleer Tıp görüşlerini içeren ve seçilen Poster Oturumları sunulacak, ayrıca İnteraktif Çalıştaylar da yer alacaktır. Bilimsel program, UEMS-EACCME® tarafından akredite edilmiştir. Bilimsel Programda genetik temel araştırma alanındaki en yeni bulgulardan ve genel olarak kötü huylu süreçlerin epidemiyolojisinden geniş bir yelpazeyi kapsayacaktır. Bununla birlikte, aynı zamanda, hedefe yönelik terapiler alanında güncel klinik araştırmalar sunulacaktır.

Delegeler, dünyanın her yerinden gelen nöroendokrin tümör hastalığında bilim adamları, doktorlar, genç araştırmacılar ve hemşirelerden oluşacaktır. Daha önce olduğu gibi, Avrupa Nöroendokrin Tümör Derneği 17. Yıllık Konferansı, görüşmek, tartışmak ve network kurmak için önemli bir mekan olarak hizmet edecektir.

Avrupa Nöroendokrin Tümör Derneği 17. Yıllık Konferansına özet göndermek isteyen katılımcılar https://enetsconference.org/abstract_guidelines.html linkini kullanarak açıklanacak tarihleri  öğrenebilirler. Özetler, resmi 17. Yıllık ENETS Konferans Özet online başvuru sayfası kullanılarak online olarak gönderilmelidir. ENETS Office'e elektronik posta veya posta yoluyla yapılan gönderimler kabul edilmeyecektir.  Nöroendokrin Tümörler alanında yeni, devam eden ve güncellenmiş araştırmaların özetleri - Temel Bilim, Klinik Araştırma ve Vaka Raporlarını içerecek kategoriler - gönderim ve sunum için kabul edilmektedir.

Temel Bilim ve Klinik Özetler, 17'inci ENETS Konferansı'nda ve Konferans Özet Kitapçığı'nda ve MY ENETS'te ve “Nöroendokrinoloji” de online yayınlarda her tür sunum (poster veya sözlü) için uygundur.

Komite tarafından klinik pratikte gerçek yeniliği veya yeniliği yansıtması gereken vaka raporları veya vaka serileri memnuniyetle karşılanmaktadır. Ancak vaka raporları sadece poster sunumuna uygun olacaktır. Poster sunumu için seçilen vaka raporları, temel bilim ve klinik özetler gibi yayınlanacak, diğer tüm yayınlar MY ENETS'deki konferans sonrası materyalde elektronik olarak yayınlanacaktır.

Gönderi kategorilerinde yazarlar, özetlerinin konusuna en uygun olan konu kategorisini seçmelidirler. Bu konu başlıkları aşağıda belirtilmiştir :

1. TEMEL BİLİM

• Temel Bilim - Genetik, epigenetik, miRNA, Omics

• Temel Bilim - İn vitro modeller, tümör büyümesi, CTC'ler

• Temel Bilim - Sinyal yolları, reseptörler, biyobelirteçler

2. KLİNİK

• Biyomarkörler

• Endokrin maligniteler (MTC, feokromositoma) - tanı ve tedavi

• Epidemiyoloji / Doğal tarih / Prognoz-Tescil, ülke çapında ve bölgesel anketler

• Görüntüleme ve Girişimler (radyoloji, endoskopi)

• Tıbbi tedavi - Kemoterapi Somatostatin analogları, Interferon

• Tıbbi tedavi - diğerleri, (belirtilmemiş)

• Tıbbi tedavi - Hedefli tedaviler

• Sindirimsiz NET'ler (bronşiyal, timik, diğerleri) - tanı ve tedavi

• Nükleer Tıp - Görüntüleme ve Terapi (PRRT)

• Patoloji - sınıflandırma, evreleme

• Cerrahi tedavi ve Ablatif Tedaviler

3. VAKA RAPORLARI

Daha Fazla
Sektörler: Tıp
Kongre Tipi: Konferans
Uzmanlık Alanı: Genel Cerrahi, Tıbbi Onkoloji, Doğum ve Jinekoloji, Plastik Cerrahi
Ülke İspanya
Şehir Barcelona

ENETS Barselona 2020

Barcelona
2 Gece - 3 Gün

EUR 540.00

' den başlayan fiyatlarla