Yükleniyor...

New York - Miami Yaz Turu

New York
6 Gece - 7 Gün

New York - Miami Yaz Turu
6 Gece 7 Gün
20 - 26 Haziran 2019

Daha Fazla

New York - Miami Yaz Turu Tur Programı

20 HAZİRAN 2019 
16.30 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-011 seferi ile 18.35 New York hareket. 22.30 New York varış. 3 gece konaklama yapacağınız 3* Pennsylvania Hotel vb. otele giriş ve konaklama.

 

21 HAZİRAN 2019 
Kahvaltı sonrası New York şehir turu.
New York turu 80 Usd
Amerika'nın finans başkenti olan Manhattan Bölgesini tanıtan panoramik bir tur yapacağız. Bu tur esnasında Amerika'nın en önemli yarımadası olan Manhattan bölgesini, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı ve bölgenin diğer önemli yapıları göreceğimiz yerlerden bazıları.

22 HAZİRAN 2019 
Kahvaltı sonrası New York turu.
New York Simgeleri turu 140 Usd
Metro ile yapacağımız bu tur sırasında ilk önce dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building binasına çıkmak için bu muhteşem yapıya geleceğiz. Yüksek hızlı asansörleri ile binanın 320 metre yüksekliğinde bulunan 86.kattaki ısıtma ve soğutma sistemine sahip terastan muhteşem bir New York manzarası seyredeceğiz. Daha sonra tekne ile 1 saat sürecek muhteşem bir tur yapacağız. New York - New Jersey arasında yer alan Hudson Nehrinden hareket ederek New York'un tüm simgelerini görme şansına erişeceğiz. Brooklyn Köprüsü, Dünya Ticaret Merkezi, Özgürlük Heykelinin bulunduğu Liberty Island ve 1892-1954 yılları arasında göçmenlerin kontrol noktası olan Ellis Adaları görülecek yerlerden bazıları.

23 HAZİRAN 2019 
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. American Havayolları AA243 seferi ile 15.30 Miami hareket. 18.55 Miami varış. 3 gece konaklama yapacağınız 3* Design Suites Miami Beach Hotel vb. otele giriş ve yerleşme.

 

24 HAZİRAN 2019 
Kahvaltı sonrası Miami şehir turu.
Miami Şehir Turu 60 Usd
Bu tur esnasında Coconut Grove, şu anda da belediye binasi olarak kullanılan eski Panamerikan havayollarının deniz uçağı terminalini gördükten sonra Marina da fotoğraf molası vereceğiz. Bir birinden güzel evlerden oluşan Coral Gables, eskiden Mercan madeni olan ve şu an halka açık havuza dönüştürülen meşhur Mercan havuzu, Tarihi Biltmore oteli, Bay Side, Miami Beach, Lincoln road, önünde fotoğraf çekeceğimiz Miami beach'in sembollerinden biri olan Versace'nin malikanesi, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana, şehrin eski harabe bölgelerinden olan ve şu an tüm dünyadan ünlü sokak boyama sanatçılarıyla beraber dev bir projeyle devasa sanat eserine çevrilen Wynwood bölgesi göreceğimiz yerler arasında.

25 HAZİRAN 2019 
Kahvaltı sonrası Miami turu.
Yıldızlar Adası Tekne Turu 40 Usd
Miami Şehrinin en elit kısmında yer alan yıldızlar adasında. Sinema ve müzik dünyasının en meşhur kişilerinin evlerini yakından görme fırsatını bulacaksınız. Gloria Estefan , Julio Igleases Madonna ve Frank Sinatra ve daha birçok ünlünün ve bu adada yer alıyor.

 

26 HAZİRAN 2019 
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından Miami alışveriş turu / serbest zaman.
Sawgrass Mills Alışveriş Turu 60 Usd
Miami şehrininin dışında olan ve her türlü ünlü markayı fabrika satış fiyatına satın alabileceğiniz Sawgrass Mills alışveriş turuna özel otobüsümüz ile gidip gelebilirsiniz. Ayrıca Miami’ye oldukça yakın olan Fort Lauderdale şehrinin sahil kesimini de zamanın el verdiği sürece ziyaret etme fırsatı bulabilirsiniz.
18.30 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-078 seferi ile 20.45 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket.
27 HAZİRAN 2019 
15.05 İstanbul’a varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Ara uçuşlar
Belirtilen otellerde konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Türkçe rehberlik hizmeti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Şahsi harcamalar
Vize ücreti
Sabah, öğlen ve akşam yemekleri
Ekstra Turlar

New York - Miami Yaz Turu

New York
6 Gece - 7 Gün

Etiketler

amerika turu